Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moses u prvoj... Samo jos da vidimo gde ce ko igrati, cini mi se da ce Hendo desno, mada videcemo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Moses u prvoj... Samo jos da vidimo gde ce ko igrati, cini mi se da ce Hendo desno, mada videcemo...
      Nadam se sto vecoj rotaciji tokom tekme, samo protiv Stouka smo to donekle prikazali. To je u drugom delu prosle sezone bilo na nivou i mora da se nastavi. Mada plafon jos 2 tekme cemo biti malo vise pozicioni, kad se Suljo vrati to je nemoguce.
      sigpic

      Comment


      • Kapirao sam da ce COutinho na 10 a Aspas u prvoj, ovako ce izgleda opet Coutinho na krilo
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Kapirao sam da ce COutinho na 10 a Aspas u prvoj, ovako ce izgleda opet Coutinho na krilo
          Najverovatnije Kutinjo na 10, Hendo desno i Viktor levo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Moses u prvoj... Samo jos da vidimo gde ce ko igrati, cini mi se da ce Hendo desno, mada videcemo...
            meni drago što će Moses i Sakho početi, posebno me interesuje predstava Sakho-a

            možda bi Kutinjo mogao na krilo a Hendo na poziciju desetke

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Najverovatnije Kutinjo na 10, Hendo desno i Viktor levo.
              Videcemo, ja pre ocekujem, Coutinho levo, Hendo 10, mada nesto povucenije, a Moses desno ali bice rotacija dosta, mada sada kada bolje razmislim moguce da ce Hendo igrati neko povuceno krilo.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ma i trenutno ima da bude napred milion rotacija, cak i kad nema Suareza, a kad on dodje, to ce biti stvarno haos...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Od sjaja do očaja - večerašnja utakmica. Prvo poluvrijeme nas je vukao Moses, Škrtel držao defanzivu i bilo je dobro, ali kada je Moses ostao bez snage onda smo izgubili kontrolu na sredini terena. Wisdom je kočio Hendersona koji i bez toga nije ubitačan na krilu, pa je to po desnoj strani izgledalo totalno traljavo i tromo, nismo imali te strane uopšte. Dosta puta su nam zadavali problema po toj strani. O drugom da i ne pričamo, nismo mogli da se sastavimo, 2-3 pasa nismo mogli napraviti, jednostavno su nas ubili presingom i stalnom trkom odsijecali Sturridgea. Koji je uzgred, večeras bio prilično loš, pored gola nije ništa napravio, par puta zbog sebičnosti sjebao cijelu akciju. Onda kada je ostao bez snage bilo je gotovo, samo je trčkarao radi reda, nikakvog efekta od toga. Ne znam je li onaj pad bio zbog nedostatka snage ili je bilo klasično povlačenje, budući da su ona izbijanja samo da je lopta što dalje od gola asocirala na to. Ne ide mi u glavu kako cijela ekipa odjednom može naglo pasti i ne stvoriti priliku za 45 minuta, da je bila ijedna druga ekipa iz top6 hladno bi nam do kraja uvaljali još 2 komada. Dobra stvar je što smo pokazali karakter, koji nam je falio godinama unazad. Zamislite ovakvu situaciju prije 2-3 godine kada bi primili gol, to je odmah gotovo, igrači mrzovoljno i bez ikakve igre, dok evo večeras smo se vratili i pokazali tu psihičku snagu. Iskren da budem nisam to očekivao, no napredujemo i na tom polju.

                  Sakho večeras dosta nesiguran i ishitren tako da kažem. Čini se kao igrač koji nema mozga, ali igra na snagu. Par puta klizi bez potrebe, ispao je isto tako nekoliko puta, a jedino što je večeras dobro radio jeste skok igra - tu je neprikosnoven. Ali džaba to kada će svi jači ofanzivci iskoristiti onu tromost i nema nas nigdje. Debi jeste, neke stvari se mogu tolerisati ali igrač koji je koštao fine pare mora mnogo bolje. Vjerujem da će ga i Rodgers dobrano istesati, no to će doći sa vremenom.

                  Moses u prvom fantastičan, pravio je dar-mar po lijevoj strani. Brzonog, prodoran, sada već sa određenom dozom iskustva - baš onaj tip koji nam je falio. Da je Sturridge imao malo više pameti mogao je mnogo bolje iskoristiti njegovu odličnu igru u prvom dijelu. U drugom je već bilo evidentno da je ostao bez snage, bilo je i za očekivati nakon trke u prvom poluvremenu. Današnja partija ulijeva veliku nadu i mislim da je već obezbijedio mjesto u početnih XI i u narednoj tekmi.

                  Ovo večeras je bila dobra škola, moralo se ono iz prva 3 kola negdje vratiti, a to je upravo večeras. Ipak treba biti realan i reći da smo se protiv Ville/Uniteda provlačili, dok je dominacija bila tek protiv Stokea. Bitno je da nismo poraženi i da već u narednoj utakmici slavimo i pokažemo tu mentalnu snagu, ovaj dobar raspored treba iskoristiti, a kiksova će biti - jednostavno mora ih biti, a gostovanje kod Swanseae je neugodno za svaku ekipu lige. Ne mogu reći da sam nezadovoljan bodom, sasvim pristojno kada se sve sabere/oduzme, ali igra se mora podići na još veći nivo u narednom kolu ako mislimo pobijediti.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Drugo poluvrijeme ne ponovilo se.Ne znam jesmo u zadnjih pola sata dvaput presli centar kako treba.Ipak falila su nam tri jako bitna igraca:Suarez,Glen i Agger,a ne bi valjalo da se Coutinho ozbiljnije povrijedi jer bez obzira na losu formu jako nam je bitan igrac.Skrtel odlican,Moses takodjer,a vidi se da Sahko ima potencijala i da zna igrati lopte,ali u nekim situacijama pravi glupe poteze.Dok smo prvi ne zalim se.

                    Hvala celi,vidi se koliko voli klub

                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Sreca pa imamo izuzetno lak raspored, pa mogu da se pokupe bodovi, al svakako nadam se da ce iz vecerasnjeg meca izvuci pouku, ne zameram Sakou na nesigurnosti, jbg debi, nadam se da ce vec u sledecem mecu pokazati odredjenu sigurnost, sve cestitke za Mozesa, opet dobra kupovina, bas takav tip igraca nam je kao lebac trebao, brz, prodoran, jak, agresivan. I opet bih se zahvalio Celsiju!!! Al takodje bih dodao jesmo odigrali kukavicki drugo poluvreme, ali opet smo pokazali odredjenu mentalnu snagu, u proslim sezonama ovakve meceve smo gubili. Samo polako...
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Samo jedan podatak - prethodne sezone smo nakon prva 4 kola imali svega 2 boda i bili smo na 17. poziciji uz gol razliku -5.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Malo me brine ovo povlacenje u cuvanje predonosti kad vodimo a vala poceli smo i da se branimo i kad je nereseno ili gubimo.Previse igramo defanzivno nije to onaj stil i prosle sezone nema kombinacija lako stizanja do protivnickog gola i slicno.. A danasnja partija onako mogu reci da me ponele 3 pobede pa sam i ovde ocekivao pobedu pogotovo posle 2:1 al opet povucemo se mora nas neko kazniti..Sako nije siguran al debi je debi sta znam Moses dobar al mi nekako nije nesto zainteresovan za klub kao da mu je krivo sto nije otisao npr u Barselonu ili Real na pozajmicu Vrati nam se Suki pa stobom do Lige Sampiona
                          Last edited by Djone7 Vale 46; 17-09-13, 11:07.
                          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Bod ko kuca.

                            Comment






                            • Kratki rezime igre novajlija u svojim debijima. Kakva je igračina Moses, što bi Brajko rek'o - robot. Šteta samo što nema ugovor sa pravom otkupa na kraju sezone, mada ako bude igrao ovako nema sumnje da ćemo nastojati da ga otkupimo.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Coutinho ide na operaciju ramena, nema ga do kraja oktobra...

                                Coutinho will miss the league games against Southampton, Sunderland,Crystal Palace, Newcastle and West Bromwich
                                Ovo se i bez njega mora dobiti, ali hajde, videcemo. Kapiram da ce Luis Alberto morati sada da se pokaze. A vraca se i Sule uskoro...
                                Last edited by Freshman; 18-09-13, 13:35.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X