Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Sto Sone, otvoreni smo za sve opcije... Hendo je mozda i idealan za tu poziciju, s ozbirom da pokriva dosta...
    On i Lukas u istoj liniji, to je recept za propast.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sreca pa se uskoro vraca i Suarez, tj odmah protiv Svetaca. Nije jak izvor, Mirror javlja, ali javlja i par nekih drugih, koji nisu Sky, BBC i Guardian...

      Racunajte i 3-5-2 formaciju, za to imamo stopere, a i Hendo moze desno da ide, da bude desni wing-back.
      Odlicna ideja, mozemo lagano sa 3 stopera. Skrtel se vraca u formu, Ager ce ostati, i plus Sako ulece. Mada mi i da igramo uobicajeno, sa Wizdomom isto nebi bilo problema na mestu desnog beka, kakve veze ima sto jel imitiran u napadu, pa ne moraju svi da idu u napad, bitno je da je jak na lopti i da je dobar u odbrani. Kad se vrati Suljo i plus da tu na krilu dodje Mozes jos dodatna ofanziva. Pametan je Brendan zna on sta ce uraditi.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        On i Lukas u istoj liniji, to je recept za propast.
        Kako mislis u liniji ???
        Hendo bi bio bek, desni, a levo bi bio Enrique, stoperi Agger, Toure, Sakho, pa moze i Skrtel koji je na moje zaprepascenje poceo igrati sjajno. Veza Lucas i Stivi, ispred Coutinho kao ofanzivniji veznjak, i napred, Aspas i Sturridge, dok se Sule ne vrati. What's wrong with that ???
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • U situaciji gde imas 3 stopera, bekovi i zadnji vezni su u istoj liniji.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            U situaciji gde imas 3 stopera, bekovi i zadnji vezni su u istoj liniji.
            Jesu, ali na igrici... Nije to bas tako, zavisi kako trener postavi taktiku...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Jesu, ali na igrici... Nije to bas tako, zavisi kako trener postavi taktiku...
              Dobro, naravno, ne mislim poravnato lenjirom, ali isti stepen odbrane gola.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Dobro, naravno, ne mislim poravnato lenjirom, ali isti stepen odbrane gola.
                Nisu,ide Lucas skroz nazad...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Tesko sa trojicom stopera, onda imas 4 igraca na malom prostoru.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pa nije to bas tako,pogledaj kako Pirlo stoji u Juventusu...malo ispred njega Vidal i Pogba(Marchisio) i gore dvojica u napadu...a igraju sa tri klasicna stopera

                    Lijepo se to rasporedi po terenu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Zar stvarno mislite da sad kad smo u formi treba menjati formaciju i bilo sta dirati?

                      Sto se mene tice, obozavam 3-5-2 ali ovo se lepo uigrava i postepeno modifikuje. Ni slucajno dirati. A u kupu protiv Junajteda sam vec razmisljao o 3-5-2 i voleo bih da BR tako izadje i istroluje Mojesa vise nego prosle nedelje. Ovaj bi uzeo mobilni i usao na net da vidi sta je to 3-5-2 i jel dozvoljeno u fudbalu, covek zna samo za jednu formaciju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja nisam rekao da treba, samo kazem da se ne treba iznenaditi, mada BR koristi to samo protiv jacih timova. Ovako gurnuti Wisdoma, pa kako bude islo, a dobar je bio protiv Utd.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • ma mene nije strah uopste od wizdoma, fino izgleda na terenu, dobro limitiran je u napadu al hendo moze da trci za petoricu nek stize i tu desnu stranu

                          Comment




                          • Run Jordan, run...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Konopljanka da se juri na zimu....Odlican igracic...brz,ima odlicnu kontrolu lopte,dobar pregled igre...

                              P.S. Sad ga bas gledam protiv Engleza,najbolji kod Ukrajinaca ubedljivo... ;)
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pominjao se on kroz maglu na leto, ali nista od njega. Inace on redovno izdominira protiv Engleza...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X