Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Young i Honda definitivno najbolja resenja s obzirom na cenu koja se pominje a za Sancheza je puno 35 miliona.Gago bi bio pun pogodak za pojacavanje klupe po meni ako se ne vrati Aquilani sa pozajmice a Adam dolazi 99%.
    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Bas sam odgledao Liverpul veceras znao sam da ce biti gusto protiv Brage ali ne i da cete izgubiti :S ali zato Carrol odigrao kao zmaj polako sledece sezone osecam trofeje za Liverpul &^@4(
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Svi ti igraci koji se spominju (osnovano ili ne) bi mogli unaprediti ekipu.Svidjaju mi se Liverpulova interesovanja,pa cak i Gago nije losa opcija.Honda,Gervinho su igraci od inspiracije i kada imaju svoj dan ne moze im niko nista (bukvalno).Alexis je buduci superstar i mozda i nije tako puno dati 30 milki (s obzirom za koga se sve danas daju tolike pare jos je i malo za takvog talenta).A Young... Younga bih mozda i najvise voleo da dovedu.

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          U kako bi nam ovo selo. @R&}*

          http://www.liverpoolfc.tv/news/media...r-arsenal-star

          Evo sta trener i saigraci misle o Carrollovoj igri.

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ts-duo-backing
          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ga-and-carroll
          sigpic

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...njury-update-2

              Bez Gerrard-a mjesec dana $JS}| $JS}| $JS}| ,ove sezone nista ne ide kako treba.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg265494#msg265494 date=1299856083]
                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...njury-update-2

                Bez Gerrard-a mjesec dana $JS}| $JS}| $JS}| ,ove sezone nista ne ide kako treba.
                [/quote]


                Nista dobro,ali bolje je da se resi sada,pa da bude u top formi za sledecu sezonu,naravno i na pripremama za sezonu sa novim pojacanjima (citaj Young ili Honda $8#a ).
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  E sad smo donji svakako,ali najbitnije je to sto kaze Mamba,da bude dogodine zdrav,mada mislim da u PL mozemo gurati 4-4-2 bez njega gde bi jedini idiot u postavi bio Lucasa u LE ce malo teze ici ali mislim da prolazimo Bragu jer ce Carroll startovati a kad je on bio u igri nisu nasu polovinu videli.Ostaje i da JC malo podigne nivo igre i mislim da je prolaz tu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • [/quote]
                      Joe Cole je ove sezone imao dosta povreda a i cesto je sedeo na klupi dok je Maxi igrao.Igrao je malo u prvom delu sezone,pa se povredio i posle grejao klupu sve do sada.On jeste klasa,nije dzabe igrao prvu kod Murinja.U poslednje 2 godine ima mnogo problema sa povredama.Kod Daglisha je dobijao priliku za sada u mecevima gde smo morali da igramo zatvoreno,sto njemu nikako ne odgovara,kao ni Jovanovicu koji je po mom misljenju zato i podbacio jer je Hodgson u velikoj vecini meceva igrao tako.Daglish je protiv Uniteda pokazao kako zeli da igra,ali non-stop se neko povredi a adekvatnih zamena nema i onda odluci da se zatvori i ide na sigurno.U revansu protiv Brage ce Liverpool napadati sigurno jer bi Carroll trebao da startuje,a onda ce verovatno i Cole odigrati bolje.Naravno,on vise nije onaj stari i nece ni biti i svakako treba sledece sezone da dodju 2 krila ali sada treba da igra prvu a dogodine da ostane kao rezerva,tu bi pomogao svojim iskustvom i znanjem i bio dobra zamena u slucaju povreda i suspenzija.

                      Evo i analize sa Bragom,nije mi se ni pisalo ali moralo se odraditi.

                      http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...l-analiza-meca
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Na danasnji dan prije 119 godina je nastao Liverpool %G8_

                        Nadam se da cemo i u narednih 119 godina ostati najtrofejni klub u Engleskoj.

                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Liverpool srecan rodjendan i da nam budes broj 1 dok smo zivi i ostanes i kad nas ne bude. +*@WT*48*

                          LIVERPOOL FC-YOU'LL NEVER WALK ALONE!!! &^@4( &^@4( &^@4(
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Da se i ja pridruzim cestitkama...Liverpool srecan rodjendan. %G8_
                            Nesto vise od naredna 23 sata cu nositi ovaj avatar. $8#a
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Napisacu na blog nesto povodom ovoga sutra,red bi bio. &+I}\
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                                Za dosadasnjih 119 godina.

                                &^@4( You `ll never walk alone &^@4(
                                I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8 I#^@8
                                #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                                <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw> <cw>

                                Za sledecih x godina
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X