Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Dobar je Staridz ali nivo Toresa iz LFC tesko da ce dostici...

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Dobar je Staridz ali nivo Toresa iz LFC tesko da ce dostici...
        Bogami kako je krenuo ..

        Comment




        • sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Dobar je Staridz ali nivo Toresa iz LFC tesko da ce dostici...
            ovakve partije pruza i to je 60-70 % fit, a i mlad je... Ima on taj potencijal

            Comment


            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
              ovakve partije pruza i to je 60-70 % fit, a i mlad je... Ima on taj potencijal
              On moze mnogo da donese Liverpoolu,ali on taj potencijal nema ni na vidiku da se ne zanosis(poredjenje s Torresom)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                On moze mnogo da donese Liverpoolu,ali on taj potencijal nema ni na vidiku da se ne zanosis(poredjenje s Torresom)
                a kao prvo, uopste nisu isti tipovi igraca, pa se i ne mogu bas porediti, staridz moze da pokriva vise pozicija, ali ako mene iskreno pitate ovaj Staridz ili Torres iz najboljih dana, definitivno Fernando, koliko sam se samo kleo u njega... Uostalom, Torres je bio treci najbolji igrac po izboru UEFA.
                Last edited by mark !t zer0; 03-09-13, 19:27.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ma dva spica se uvijek mogu porediti,Sturridge moze biti jos bolji igrac,ali nema on sta da trazi u prici sa Fernandom Torresom iz najboljih dana...za mene ono sto sam vidio od njega kad je najbolji samo debeli ispred njega ide
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Torres u najboljim danima, najbolji napadac sveta, Dani nema taj potencijal, ne treba da bude zablude. Donece Sturridge dosta, bice mozda medju najboljim napadacima u ligi, ali on jednostavno nije takav genije kao Torres...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Danijevo je da je utera u gol kad dobije loptu i to savrseno radi. Kao onaj Tores nikad nece biti i to pitanje moze li 5 igraca da bude.
                      sigpic

                      Comment


                      • ipak bih pre izabrao staridza ako planira da bude lojalan ekipi, sa torresom smo mogli dosad osvojiti ligu, ali jbg, pare

                        Comment


                        • Ma Tores iz najboljih dana i Staridz potpuno dva razlicita tipa igraca, ne realno je porediti ih. Jeste da je Tores u svoje vreme bio Bog i batina i jedan genijalac koji se sprdao sa protivnickim odbranama, na jednu stranu a Staridz na drugu. Necu da govorim ko je bolji iz pomenutog vec razloga, ali nek Staridz na sebi svojstven nacin trese mreze mi svi liverpulovci cemo biti zadovoljni. Mada slozicete se da je i Staridz tvrd na lopti malo, nema osecaj za dodavanje, ali od kako je dosao u LFC pokazao bar malo fudbalske genijalnosti, secamo se nekih dobrih asistencija, ili npr ona situacija kad je loptu propustio kroz noge i lopta dosla do Suareza koji lagano finisira, i tako da ne nabrajam sad. Danijel je mlad, trenutno igra otprilike sa 70% spremnosti, i plus ima itekako prostora da napreduje na mnogim poljima. Dosadasnja statistika je i vise nego dobra, na 20 meceva 16 golova i 6 aisstencija, dakle zakljucak DANI koristan igrac za LFC.
                          Last edited by Nightbird; 03-09-13, 20:02.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment




                          • Reakcija Minjolea na Staridzov gol, ahhaha kakav as !!!
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • ma i reakcija staridza mi se svidela, trci brendanu u zagrljaj, bas se svi medjusobno slazu i pocinju da funkcionisu kao tim, porodica

                              Comment


                              • Jos od januara-februara tamo kad je bilo izvesno da Reina ide, pomislio sam da ce verovatno doci bolji ali da ne moze biti car kakav je Pepe. Izgleda sam se zajebo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X