Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam bas za to da se Mojes pusti da napadne jer taj u zivotu nije dobio kad se neko povuce malo, ne zna obican blok da probije. Bar jedan deo tekme im pustiti inicijativu. Videsmo protiv Celsija koliko fali kreativnosti. Treba miksovati i balansirati. Linija odbrane treba da izadje bar 10 metara vise nego Mou sto je postavio ali ne igrati neki presing vec ih cekati na pola i stiskati prvenstveno dvojac Kerik-Kleverli. Tu bi Aspas i Henderson trebali da odrade vaznu rolu. Dakle, odbrana visoko ali bez preteranog presinga. Zgusnuti prostor jer je tu Mojes najtanji. Kad presinga nema, zadnja linija automatski izadje vise i tu Tata moze da siba dijagonalama. Tu bi trebalo da se izrode neke kontre i polukontre. Naravno, tesko da cemo igrati ovako, ovo je samo moja ideja. Ako se zaletimo, lako mogu neku kontru da udare, tu su bas jaki.

    Samo opusteno, mnogo bitnije je posle ovoga dobiti Svonsi, Sautempton, Sanderlend... Nista nam pobeda ne bi znacila ako to kasnije ne potvrdimo. Moramo da dignemo igru na visi nivo nego u prethodnim tekmama i nadam se onoj klasicnoj liverpulskoj derbi eksploziji. Nekako mi se crta 1:1 ali meni i Staridzu je rodjendan sutra, mora da dobijemo, da nas usere ako nista drugo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nekako mi se crta 1:1 ali meni i Staridzu je rodjendan sutra, mora da dobijemo, da nas usere ako nista drugo.
      Srecan rodjendan, sve najbolje!!! I neka ti se zelja delimicno ispuni, da Staridz pogodi barem jednom ali da na kraju Mancester osvoji tri boda...

      Comment


      • Liverpool sign Victor Moses from Chelsea on one-season loan for £1m (Guardian) #LFC
        Ne zna se je li sa pravom otkupa, ali eto ga i on... Verovatno ce sutra sva trojica biti predstavljeni...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ne zna se je li sa pravom otkupa, ali eto ga i on... Verovatno ce sutra sva trojica biti predstavljeni...
          Poklon za Nasha
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Poklon za Nasha
            Sutra ovi ako pobede, to ce biti pravi poklon...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ne zna se je li sa pravom otkupa, ali eto ga i on... Verovatno ce sutra sva trojica biti predstavljeni...
              Ma ne bih rekao nije Mou lud, ali odlična stvar je njegov dolazak, dobili smo klasnog igrača za 1 milion. Svakako ako izborimo Ligu Prvaka da ćemo naredne sezone ići po zvučnija pojačanja, a on ako se nametne uvijek se može ponuda poslati, pogotovo zbog činjenice da Chelsea svake godine dovede po par zvučnijih imena, gdje će realno jako teško Mosesu biti da izbori mjesto u početnom sastavu.

              A danas, nadam se da vežemo 3 pobjede na početku prvenstva, prvi put od sezone 1994/95.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Nema otkupne klauzule, ali to i nije bitno, ako bude dobar, moze uvek ponuda da se posalje, ja ionako tog momka ne vidim u Chelsea...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment






                • Sve je spremno za utakmicu,a sutra bi predstavljenje moglo liciti na:





                  Nadam se da cemo moci otkupiti Moses-a na kraju sezone.Sto se tice prelaznog roka ja sam vrlo zadovoljan,moglo je i bolje mozda,ali prvi put da su ciljano dovodjena pojacanja i mozda je falilo jos jedno veliko ime da upotpuni sve to.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ciljali smo Sejo to veliko ime, video si i sam kako smo zavrsili, nismo jos na tom nivou izgleda. LS needed...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mora za mene ovo sutra, citava rodbina ima da me smara zato bar Tatica mora svoje da odradi.

                      sigpic

                      Comment




                      • Stvarno nije davno tresnuo ovako neku golcinu, vreme je.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Sta je ono protiv Sitija ako nije golcina?

                          Taman da raspali to u nadoknadi za 2:1 i onda da se razvalim uvece kako dolikuje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zaboravih jbt Ali svakako, mora jedan takav da se spakuje sutra.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ne zna se je li sa pravom otkupa, ali eto ga i on... Verovatno ce sutra sva trojica biti predstavljeni...
                              Liverpool/Chelsea have reportedly agreed on a £1m loan fee for Victor Moses & there is no option to make the deal permanent. (Observer) #CFC
                              Kao sto sam procitao nema opcija na kraju da se otkupe...

                              Comment


                              • spremite se rodjaciii axaxaxax idemo po pobeduu :-D

                                Comment

                                Working...
                                X