Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Photoshop je ovo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Photoshop je ovo...
      i meni bilo sumnjivo al' aj reko


      Sky Sports Football ‏@SkyFootball 31m
      Sky Sports sources understand that Liverpool are closing on deals for Victor Moses, Mamadou Sakho and Tiago Ilori.

      Comment


      • Srecan rodjendan Reini
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • BBC's Ben Smith says both Ilori and Mamadou Sakho have undergone their medicals at Melwood today. Both of them will be at Anfield tomorrow.
          #LFC also increasingly hopeful of a deal to sign Victor Moses on a season-long loan from #CFC. More on @BBCSport
          Odlican rok, dovelo se bar ono sto je trebalo da se dovede donekle. Nije doslo glavno pojacanje, jebi ga, videcemo u januaru hoce li biti promene u vezi toga...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Peter Phillips ‏@PeterPhillips_ 7h
            Sorry its a bit late but Victor Moses was at Melwood yesterday #LFC sorry can`t answer questions I`m off out now
            Sako i Ilori su tu, jos Mozes i mozda Given.

            Moley kaze da ima osecaj da ce biti jos neko. Sumnjam.

            Nadam se da se u januaru BR nece vracati na Jarmolenka, ne treba nam sekunda.
            sigpic

            Comment


            • Odlicno odradjen posao za Sakoa i Ilorija, jos samo Mozes, ajde vise ne mogu da iscekam. Sto se tice Givena nista protiv nemam, jest u poznim godinama, al covek sa dovoljno iskustva. Konacno cemo imati jedan korektan tim, i plus dobru klupu i odgovarajuce izmene. Bice vrlo interesantna borba za 4 mesto. Mi i Arsenal smo tu negde, al Totenhemu dajem malu prednost, al nista to ne mora da znaci, videcmo kako ce ih AVB uigrati.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Arsenal je najveci favorit dokle god mi i kokoske ne pokazemo kontinuitet.

                Od 4-6. mesta smo sigurno i bicemo blizu LS u najmanju ruku. Objasnjavao sam konstantno zasto igracki, evo malo i matematike. Deluje bezveze ali nije.

                Prosle godine sa svim onim sranjima i onakvim prvim delom sezone smo imali 61 bod. Za LS treba 70 u proseku negde a 75 garantuje 4. mesto. Imali smo 16 pobeda. Sile nema da ove sezone budemo gori nego prosle sad kad smo uigraniji i igracki nesto jaci. Ocekujem koju pobedu vise i samim tim i bodove. Mislim da ce sve 3 ekipe koje pretenduju na to 4. mesto imati 70-74 boda.

                Moguce cak da ce dosta znaciti i medjusobni derbiji te 3 ekipe.
                sigpic

                Comment


                • Ma da ZGAZIMO Mancester BREE!
                  Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Jeste li vi to nacisto da Suarez ostaje? Ne provociram, prosto nisam informisan kako je mogucnost da dodje nama propala?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Jeste li vi to nacisto da Suarez ostaje? Ne provociram, prosto nisam informisan kako je mogucnost da dodje nama propala?
                      Ostaje lagano.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Jeste li vi to nacisto da Suarez ostaje? Ne provociram, prosto nisam informisan kako je mogucnost da dodje nama propala?
                        Ma ostaje 120%. Real je ispao iz price, a kamoli Arsenal... Da vidis slike kako se smeje na treningu, srecan je lik, again. Prevrtljiva budala...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Huh, kad bi se ovo ponovilo
                          Attached Files
                          Last edited by Shanks; 31-08-13, 19:57.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Arsenal je najveci favorit dokle god mi i kokoske ne pokazemo kontinuitet.

                            Od 4-6. mesta smo sigurno i bicemo blizu LS u najmanju ruku. Objasnjavao sam konstantno zasto igracki, evo malo i matematike. Deluje bezveze ali nije.

                            Prosle godine sa svim onim sranjima i onakvim prvim delom sezone smo imali 61 bod. Za LS treba 70 u proseku negde a 75 garantuje 4. mesto. Imali smo 16 pobeda. Sile nema da ove sezone budemo gori nego prosle sad kad smo uigraniji i igracki nesto jaci. Ocekujem koju pobedu vise i samim tim i bodove. Mislim da ce sve 3 ekipe koje pretenduju na to 4. mesto imati 70-74 boda.

                            Moguce cak da ce dosta znaciti i medjusobni derbiji te 3 ekipe.

                            Ove godine je liga jaca a sa njom i pojedini klubovi, tako da cenim da ce za Ligu Sampiona trebati i vise od 75 bodova. Al videcemo sve je bitno i pobede kod kuce, i skor sa direktinim konkurentima za LS, a sto se tice malih klubova nadam se da tu nece biti problema.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                              Ove godine je liga jaca a sa njom i pojedini klubovi, tako da cenim da ce za Ligu Sampiona trebati i vise od 75 bodova. Al videcemo sve je bitno i pobede kod kuce, i skor sa direktinim konkurentima za LS, a sto se tice malih klubova nadam se da tu nece biti problema.
                              Sumnjam da ce preko 75 trebati, tako se cini na pocetku svake sezone ali na kraju 69-73 ima onaj ko je 4.
                              sigpic

                              Comment


                              • Od sutrasnjeg meca ocekujem od igraca da budu silno motivisani, da se igra napadacki fudbal, i da se ide na pobedu. Videcmo Mojesa, on nikad nije pobedio na Enfildu. A Rodzes ima do sada sa Liverpulom samo jednu pobedu protiv tzv big cubls, a to je totnem. Ceka nas izuzetno zanimljiv mec.

                                Evo jednog zanimljivog podatka, od januara mi i MAN UTD smo odigrali 18 meceva u PL, oni su zabelezili 11 pobeda, a mi 10, sto se tice neresenih duela oni su imali 6, a mi 5. Hahaha tu smo negde, slozicete se
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X