Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Ne znam u kolikoj je sada formi, ali verujem da je dosta oslabeo ..
    ma kakav god da je, za klupe je to, može proći

    Comment


    • Moze Sej kao 2. golman, Bred je dobar za 3.
      sigpic

      Comment


      • Brad Jones would be sold if Shay Given is brought in says Tony Barrett.
        Nisam vjerovao da je moguć dolazak Givena dok nisam pročitao ovo od Barretta. Mislim da je to potpuni nonsens, Given nije mnogo ispred Jonesa koji i dalje može biti sasvim zadovoljavajuća zamjena. Bespotrebno bi bilo ovo raditi, naravno ako je istina da dolazak Givena znači odlazak Jonesa. Ako bi oba ostala onda nije loše, imali bi tu širinu i na toj poziciji, al' ako će Jones ići dolaskom Givena onda bolje da ostane kako trenutno jeste.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Given klasa za Dzounsa koji ne bi ni 3. golman trebalo da nam bude ali tako je kako je. Goruce pozicije su neke druge.
          sigpic

          Comment


          • Klasa za Jonesa bio, ali po trenutnom stanju nije to neka znatna razlika, tu su u 5-10 deka. Bespotrebno, nadam se da neće do ovoga doći. Neka se bave dovođenjem štopera i nekog ofanzivca, Jones sasvim pristojna zamjena za Mignoleta.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Klasa za Jonesa bio, ali po trenutnom stanju nije to neka znatna razlika, tu su u 5-10 deka. Bespotrebno, nadam se da neće do ovoga doći. Neka se bave dovođenjem štopera i nekog ofanzivca, Jones sasvim pristojna zamjena za Mignoleta.
              Klasa je i dalje, Dzouns je najpreplaseniji golman u istoriji PL a i sire. Linijas obican.
              sigpic

              Comment


              • Rodgers's forward options include a loan deal for Victor Moses at Chelsea. * Andy Hunter The Guardian *
                We knew that...

                Ovo za golmana, nema potrebe sto se mene tice...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Činjenica je da kada god je dobio priliku da nije podbacio i da je solidno branio većinom. Zaista ne vidim razlog zašto ga mijenjati sa čovjekom koji ima 37 godina i usput nije znatno kvalitetniji? Linijaš ili ne, dobar je za sporedna takmičenja i da uleti u slučaju suspenzije Mignoleta. Ako se već žele pojačati na toj poziciji i dovesti pravu zamjenu neka iskeširaju 4-5 miliona i mislim da bi za taj novac mogli naći kvalitetnog golmana. Ovo ostalo potpuni nonsensi.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Činjenica je da kada god je dobio priliku da nije podbacio i da je solidno branio većinom. Zaista ne vidim razlog zašto ga mijenjati sa čovjekom koji ima 37 godina i usput nije znatno kvalitetniji? Linijaš ili ne, dobar je za sporedna takmičenja i da uleti u slučaju suspenzije Mignoleta. Ako se već žele pojačati na toj poziciji i dovesti pravu zamjenu neka iskeširaju 4-5 miliona i mislim da bi za taj novac mogli naći kvalitetnog golmana. Ovo ostalo potpuni nonsensi.
                    Koje crno solidno, jedino polufinale kupa s Evertonom i to je to. Ovo ostalo nista. Brani samo to sto ide u njega. Nema neke preterane kikseve ali moras nesto i braniti. Bolji Sej sigurno. Nije to prioritet sad ali sledece leto svakako treba jaci backup golman. Dzouns da ide i da se otera i poslednji ostatak Roja Hodzsona u klubu, sav baksuzluk da se istera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa to ti govorim, bolji jeste, al' to nije znatna razlika da bi se nešto promijenilo, ionako bi i jedan i drugi dobili par tekmi po sezoni (kupovi) i to je to. Što se mene tiče neka ide odmah, ali da se dovede bar neka provjerena i dobra zamjena, a ne Given koji je u poznim fudbalskim godinama.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ne znam, imao sam onaj neki ludacki navijacki osecaj da kad smo u istom prelaznom roku oterali Kerola, Dauninga i posebno Spiringa da ce nas sreca pogledati i evo odlicno krenulo. Ako moze da se uzme Sej na godinu dana i da ovaj ide, odradjuj to. Teranje poslednjeg igraca kojeg je doveo Roj Hodzson moze mozda da donese jos srece.

                        Samo da dodje Mozes.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nešto se utišalo i to oko njega. Nakon što ga nije bilo na klupi protiv Uniteda počele su intezivnije priče da je to skoro pa gotovo, dok evo sada već dobrano se utišalo to. Nadam se samo da je zatišje pred buru.

                          Moses + Sakho/Toby, eventualno i Ilori, zavisi po koliko će štopera ići i ako se uhvati neko dobro krilo, ali da to ne bude preplaćivanje i kupovanje samo da je neko stigao, da bi se navijači smirili. Bolje nikoga ne dovesti, negoli za Yarmolenka dati 23 miliona, to je već katastrofa. Samo ne znam ko je prioritet, Toby ili Sakho, par medija prenijelo da je to Sakho, par da je Toby, ne zna se ni ko pije ni ko plaća.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Sako je prioritet i mnogo blizi, Tobi ce verovatno u Atletiko.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jest', ali ako ne dodje Moses, smoricu se...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Liverpool have held more talks for Tiago Ilori. Rodgers also wants Mamadou Sakho, but Ilori looks more likely to arrive by Monday. (Echo)

                                Comment

                                Working...
                                X