Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ispred Lukasa i Dzerarda da igra na poziciji 10-ke kao presser, to mu je najjaca karakteristika. Cale pozadi i Kutinjo koji ulazi u sredinu da kreiraju. Posle se vraca Suarez, dolazi Mozes ako bog da i moze na klupu. Svakako je bolji sa manjom minutazom, lakse drzi koncentraciju a i kad u drugom udje svez i onako kad grize ume da napravi probleme.

    Za ambicije koje BR ima s klubom on nije to sto nam treba, kao ni Lukas ali nisu prioritet za teranje.
    sigpic

    Comment


    • Djeste momci Ode Asaidi nije imo ukupno jedno poluvreme za sezonu.
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • Liverpool: Mignolet, Cissokho, Toure, Wisdom, Johnson, Allen, Gerrard, Alberto, Sterling, Ibe, Sturridge.

        Substitutes: Jones, Agger, Aspas, Coutinho, Henderson, Lucas, Borini.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Prsli svi treneri jacih klubova pa i Brendan. Jebote odmori Dzerarda, Dzonsona i Staridza za Junajted idiote.
          sigpic

          Comment


          • vjerovatno ce igrati jedno poluvreme , moramo uci sa dozom opreza da se ne ponovi prosla godina i kupovi

            Comment


            • Ma koga briga za kupove, daj nek` ispadnemo brzo pa da onda imamo samo PL. Ako ne mozemo do titule, jako me ne zanima da li cemo uzeti Carling, Liga kup ili sta god.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ako nadje neko neki HD link okacite
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Sterling 1:0
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Totenhem hoce da aktivira klauzulu(24 m ) za Ardu Turana hahaha kakva su to braca Imaju oni svoje ljude u upravi Liverpula sigurno
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Sisoko se izgleda povredio, ne moze da nastavi
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Jel moze neko da okaci stream neki ?
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • http://firstrownow.eu/watch/203673/1...ts-county.html
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Hvala druze
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • 2:0, brat Dani u fazonu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Poluvreme. 2:0, onako lagano, odradjivanje posla. Minjole je imao jednu odlicnu odbranu, sut iz slobodnjaka, i to je sve sto su oni napravili. Odbrana bez posla, Ager pogodio stativu i imao jos jedan odlican sut glavom, njihov golman skinuo. Ture rutinski. Dzonson se non stop ubacuje, dok Visdom nijednom ja mislim pola nije presao, kad bolje razmislim ne znam da li je imao ukupno 5 dodira sa loptom. Allen korektno, imao je jedan zapazen prodor i namestio sansu Staridzu. I onda ubedljivo najbolji igrac na terenu KAPITEN, covek je namestio 3 100% sanse (jedna je gol Staridzev), zapretio iz slobodnjaka, i pogodio stativu iz ubacivanja iz drugog plana. Napred uglavnom korektno ali nista posebno, Sterling sam izmislio gol, i imao jos nekoliko prodora. I najgori igrac na terenu je Luis ALberto, covek ne moze da se sastavi, mnogo nepreciznih dodavanja, u odbrani je 0 i ono sto stvarno upada u oci MNOGO JE SPOR.

                                EDIT: nadam se da ce sad odmiriti Stivija i Danija, nek udju Borini i HEnderson, i ono sto me brini je Sisoko...
                                Last edited by mark !t zer0; 27-08-13, 20:41.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X