Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма можеш то и левом да нађеш, са обе ноге игра човек. Иначе догодине највероватније појачава редове највећег клуба на чизми и то као слободан агент, чисто да се не залуђујете.

    Comment


    • Freshko, odakle to za Tobija? Jel ima neko ozbiljan da je pomenuo jos koji put? Savrseno ako je istina.
      sigpic

      Comment


      • Ne znam sto se stopera tice bio bih zadovoljan i sa Tobijem i sa Sakhom (ako ta cifra ne bi isla u durugu deseticu), obojica su mladi, dokazani u ligama u kojima nastupaju, bili bi pogodak.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Freshko, odakle to za Tobija? Jel ima neko ozbiljan da je pomenuo jos koji put? Savrseno ako je istina.
          Uff, ne znam gde sam to video jos pre 3 sata negde na twitteru, ako nadjem postavicu. Mislim da je u pitanju holandski jedan novinar, pouzdan poprilicno... Sven Claes mu je ime, i belgijski je novinar u pitanju, ali pokriva lige Beneluxa...
          Last edited by Freshman; 27-08-13, 01:03.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mogli ste promeniti anketu, dok nisam zaboravio ko je bio najbolji igrac
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Uff, ne znam gde sam to video jos pre 3 sata negde na twitteru, ako nadjem postavicu. Mislim da je u pitanju holandski jedan novinar, pouzdan poprilicno...
              Meh, nije Toni, Ben ili Hanter.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Freshko, odakle to za Tobija? Jel ima neko ozbiljan da je pomenuo jos koji put? Savrseno ako je istina.
                Откуд му ? Надрогирао се наркоман....

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Откуд му ? Надрогирао се наркоман....
                  Ccc, nikad se opametiti neces...

                  Satro se borimo za Sakhoa, on oce u Romu, javlja Sky Italia, ko ce ga znati...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Asaidi na pregledima u Stoku, jos malo i zvanicno na pozajmici. Bar privremeno jos jedan indijanac manje u klubu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odlazi lik koji nista nece pomoci ekipi, rezervista. Oko Mosesa bi trebalo veceras vise da znamo, a sto se tice tog velikog pojacanja i naznake da cemo trositi, ni traga ni glasa, niko nista ne zna ni koga jurimo, ni kako, ni gde.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nece pomoci ekipi nista ali sta ce Ousama Asaidi uopste u Liverpulu. Treba sve takve sto pre rascistiti.

                        Ma Mozes i mozda stoper dodju i to ce biti to. "Marquee signing" sumnjam, nece sad da rizikuju i urade nesto glupo.

                        Skauti prate Rudija iz Hofenhajma.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znam tog Ruddya, ko je taj lik ???

                          Ma Assaidi ce da unese nesto novo u Stoke sigurno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sebastian Rudi, zadnji vezni. Njega pratimo a ne Firmina s tim da necemo sad nista nuditi, samo skautiramo.

                            Mi smo izgleda ponudili pozajmicu za Matu.

                            Daj bre ako vec pokusavate, dajte onih 25 miliona sto ste i za Vilijana pa ako nas skenja, skenjalo nas je a ne ovako da se brukamo.

                            Joseph Musker ‏@Musker_LFC 10m
                            Oussama Assaidi has arrived at Stoke for his medical. A loan deal has been agreed, Stoke now trying for a permanent deal. (@StokeLoudProud).
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...-moses-5789139

                              Echo o Mosesu. Izgleda da je sve izvjesnije da će biti naš novi igrač. Mogu reći da sam zadovoljan ako se odradi ova pozajmica.

                              Stoke are keen on a loan deal for Liverpool winger Oussama Assaidi but face competition from a host of European clubs. (Mail)
                              Čovjek nikada nije dobio pravu priliku, a mislim da pored ovakve konkurencije nema šta da traži. Teško je očekivati i da će explodirati u Stokeu, tako da mislim da je ovo samo nagovještaj njegovog konačnog odlaska. Na početku je obećavao, odradio par odličnih tekmi u Evropskoj ligi i kupovima, al' od tada pa na ovamo jednostavno nije imao priliku da pokaže nešto više. Biće on solidno pojačanje za Stoke, Liverpool je ipak prevelik zalogaj za njega.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Pa je l' taj Rudy dostojan da bude zadnji veznjak kod nas ??? Nesto mi je poznato to ime, provlaci mi se kroz glavu kao neki veliki nemacki talenat, moguce je da gresim.

                                E cuj pozajmica za Matu... Ma nema nista od toga, on ne igra za Chelsea jer jos nije fit, bio je povredjen, a to nisam znao...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X