Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U sta bi dao da Moses dodje. Samo mi je lose to sto Chelsea trazi da nemamo pravo da ga otkupimo na kraju sezone. Valjda ce Rodgers nesto srediti.
    Sto se tice Aspasa on je meni odlican stalno grize. Po meni najbolji opis za njega je "brzi Kuyt"

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      U sta bi dao da Moses dodje. Samo mi je lose to sto Chelsea trazi da nemamo pravo da ga otkupimo na kraju sezone. Valjda ce Rodgers nesto srediti.
      Sto se tice Aspasa on je meni odlican stalno grize. Po meni najbolji opis za njega je "brzi Kuyt"
      +1, brza i tehnicki bolja verzija Dirkulesa. S tim da taj osecaj za gol nema ali dobro ne moze sve.
      sigpic

      Comment


      • Ajde dodji Moses-e pa da haramo Premier Ligom Ne kapiram Celzi Murinjo ne gotivi Moses-a i ako ovaj npr ekspoldira kod nas za njega nece biti mesta u timu,zato mislim da ce se na kraju pristati na otkup jer Celzi mozda hoce sto vise da ga naplati ako ovaj bude igrao dobro
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Pa logično da će igrati u kupu, samo za toga i jeste. Rodgers se drži toga da mu ovakvi igraju u sporednim takmičenjima. Njega jedino može kupiti West Ham, niko drugi. Ili da ode za siću.

          Što se Hendersona tiče, pa imaš igračinu Gerrarda sada sa njim, što znači da je problem u njemu samom, ne njegovom saigraču.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Pa logično da će igrati u kupu, samo za toga i jeste. Rodgers se drži toga da mu ovakvi igraju u sporednim takmičenjima. Njega jedino može kupiti West Ham, niko drugi. Ili da ode za siću.

            Što se Hendersona tiče, pa imaš igračinu Gerrarda sada sa njim, što znači da je problem u njemu samom, ne njegovom saigraču.
            Dobro je ako ode i u West Hem samo za neku lovu al da se to ulozi pametno. Jeste da ima Gerarda al ne igraju sada na istoj poziciji mada prakticno Henderon i nema neku prirodnu poziciju ali eto mislim da uz nekog zadnjeg veznog moze bolje posto tako nesto igra i ovde.
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
              Dobro je ako ode i u West Hem samo za neku lovu al da se to ulozi pametno. Jeste da ima Gerarda al ne igraju sada na istoj poziciji mada prakticno Henderon i nema neku prirodnu poziciju ali eto mislim da uz nekog zadnjeg veznog moze bolje posto tako nesto igra i ovde.
              Po krilo se ide upravo zbog toga da njega ne bi gledali tamo. Nakon toga i Coutinho može ići u sredinu, a on na zadnjeg veznog - središ 2 muhe jednim udarcem, jednostavno. Samo pitanje je da li će za Hendersona biti mjesta.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Po krilo se ide upravo zbog toga da njega ne bi gledali tamo. Nakon toga i Coutinho može ići u sredinu, a on na zadnjeg veznog - središ 2 muhe jednim udarcem, jednostavno. Samo pitanje je da li će za Hendersona biti mjesta.
                Ako dodje Moses sumnjam on ili Lukas ispadaju.
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • Ako Viktor dodje na klupu se seli ili Hendo ili Aspas. Lukas ce biti u 11 kako god da igra, nazalost.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nazalost je tako mada mislim da od ove dvoice ide Henderson jer se Aspas vise nego dobro pokazao,mada mozemo ocekivati neke rotacije.
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ako Viktor dodje na klupu se seli ili Hendo ili Aspas. Lukas ce biti u 11 kako god da igra, nazalost.
                      Mislim da ce Hendo zbog formacije 4-3-3, sredina Lucas Gerrard i Coutinho a ispred Danny, Aspas i Moses.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Mislim da ce Hendo zbog formacije 4-3-3, sredina Lucas Gerrard i Coutinho a ispred Danny, Aspas i Moses.
                        Ali dolazi i Suki za 3-4 tekme ko onda jos ispada?
                        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Mislim da ce Hendo zbog formacije 4-3-3, sredina Lucas Gerrard i Coutinho a ispred Danny, Aspas i Moses.
                          Lete obojica kad se Suljo vrati ali sad moze da bude i jedno i drugo. Moze trojka da bude Mozes-Staridz-Kutinjo. Ja sam za Aspasa svakako.

                          Prvo da dodje, lako cemo posle da kombinujemo. 10 klubova zainteresovano za tu pozajmicu navodno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da vas pitam nesto ljudi...kada bi Liverpool zabiljezio jos pobjeda ili da kazem bas dobre rezultate do povratka Suljkana jel bi ga vi vratili u prvih 11 ili bi ostavili pobjednicki sastav da tako kazem?
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Sta ja znam ostavio i ga na klupi jos neku tekmu cisto ono fora da se spremi pa ako ne ide Suarez u akciju mada glupo bi bilo toliko se trudili da ga zadrzimo i on sad na klupu ne ide
                              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Da vas pitam nesto ljudi...kada bi Liverpool zabiljezio jos pobjeda ili da kazem bas dobre rezultate do povratka Suljkana jel bi ga vi vratili u prvih 11 ili bi ostavili pobjednicki sastav da tako kazem?
                                Da imamo vise klasa igraca pa da odradis tako a ovako kurac, zajebi Hendersona. Vratio bih ga a ako se pokaze da s njim gubimo bodove a osvajamo bez njega onda klupa sine do sledeceg leta i potom prodaja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X