Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Kojim robotom?
    Na Sturridgea misli Brajki... Tako on njega zove...



    Manje od Arsenala...
    Last edited by Freshman; 26-08-13, 15:24.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Na Sturridgea misli Brajki... Tako on njega zove...
      Kolika neznalica moras biti da Dunnya nazoves robotom,pu pu dalje od mene mozda je prelazno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Kolika neznalica moras biti da Dunnya nazoves robotom,pu pu dalje od mene mozda je prelazno
        Njemu je i Hazard robot, tako da, ima on te cudne poglede...

        Elem, ne zna se je li sa pravom otkupa ili ne, moze bit' al' ne mora da znaci...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nije s pravom otkupa cini mi se,samo posudba na jednu sezonu...odlicno ce doci Liverpoolu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Кад има право црња да заигра, чисто збго фантазија ?

            Comment


            • Moses je bas dobro pojacanje za Liverpool, i taman je to sredina koja ce i njemu odgovarati, da ga malo BR nauci da smiri loptu, veliki je potencijal decko, malo mi je zao sto mu Chelsea nije posvetio vise paznje, ali ocigledno su hteli 6 gotovih igraca na tim pozicijama, tako da nema mesta za mlade, ista prica i sa Piazonom, jos veci potencijal...
              Neko pomenu Diamea, stvarno taj lik je kidac, cudi me da ga ne juri neko od jacih klubova, pogotovo Arsenal i Liverpool kojima bas fali takav igrac...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Кад има право црња да заигра, чисто збго фантазија ?
                Zavisi kad dodje.

                Ma i da nije s pravom otkupa mozemo kasnije poslati ponudu. Sumnjam da je on u bilo kakvim planovima kod Murinja.
                sigpic

                Comment


                • Пратићу развој ситуације.

                  Мосес пун погодак за Ливерпулицу, кад крену роботи заједно са генијалцем из далеког нам Бразила да кантају....то је то.

                  Comment


                  • Liverpool could be back in business for Toby Alderweireld.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Pa dobio je Allen do sada mnogo puta priliku, pa je više puta pokazao da je flop, negoli da se na njega može ozbiljno računati. Igra on na pravoj poziciji, ali čovjek jednostavno nije kalibar za Liverpool. Vidjeli smo protiv Ville čim je ušao pogubio se, k'o da nikada ranije nije igrao i to na svojoj prirodnoj poziciji. Džaba je njega gurati naprijed kad nema ni lucidnosti, smjelosti, a niti ima bilo kakve predispozicije da igra veću ulogu naprijed. Jednostavno, on je igrač koji može igrati samo na DM i to samo zbog činjenice da je rovit i uporan, a nema ni potrebnu građu, brzinu u primopredaji lopte, potrebno mu je par sekundi više nego prosječnom igraču na toj poziciji. Nema vajde od njega, Lucas nagovještava da ni on ne može iznijeti taj teret. Ostaje Hendo, al' ni on također nije oduševio, igra jedan nivo ispod onog na kojem je bio prethodne sezone. Realno ne možemo se ni u koga trenutno pouzdati, sem u kapitena i to je činjenica, kao i ona da nam je potrebno pojačanje tu ako se nešto drastično ne promijeni u igri Lucasa/Hende. Allena ne računam, pošto je on klupa i dobijaće priliku samo kada treba zatvoriti utakmicu.

                      Sterling je prethodne sezone dobio zadovoljavajuću minutažu, odigrao je par dobrih utakmica, pokazao svu prodornost, ali je isto tako pokazao da mu fali ogromna doza iskustva. Dosta puta smo izvisili zbog toga što se momak jednostavno pogubi pred golom protivnika. Ibe još nije dobio pravu priliku, a to je velika kocka, budući da se radi o još jednom neiskusnom mladom igraču. Njih dvojica ne mogu iznijeti taj teret, to je sigurno, zbog toga se i ide po krilo.

                      Daleko da ga branim ali realno kakav god da je bolji je od Lukasa trenutno pa cak MOZDA i Hendersona jer mi nemamo kvalitetnog igraca vise na toj poziciji nama treba neki igac koji je jak fizicki a i sa loptom a trenutno smo polovicni sa Alenom,Lukasom i Hendersonom

                      O tome ti pricam Diame kida kako igra stvarno igracina ima manu sto je spor ali zato ostalo moze da pokrije pogotovo tehnikom i sutem

                      Auuuu ljudi kakvi ce mo biti kad nam se prikljuci Suarez Ima li ko jaci?
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Decko imas opciju edit,nemoj pisati milion postova u nizu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Matori pokusao sam da odgovorim svima pa da me razumeju
                          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Мултиквот легендо, изабереш више њих да цитираш и онда одговараш свакоме, овако сам се погубио, нзм шта би са роботима на крају.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Zavisi kad dodje.

                              Ma i da nije s pravom otkupa mozemo kasnije poslati ponudu. Sumnjam da je on u bilo kakvim planovima kod Murinja.
                              Mozes bi nam kao budali samar, ma nek on nama pomogne na putu do Lige Sampiona puna kapa, ne mora da bude sa otkupom Taman da rastereti Kutinja, i da bi on mogao da igra 10-ku. Kao sto ste vec razjasnili Sterling i Ibe ne mogu izgurati sezonu, mladi su, i ne dovoljno jaki, za rotaciju da, al da se osanjamo na njih nikako. Ja ocekujem da se dovede stoper, vidim interesujemo se za Sakoa, nzm koliko bi nam dobrodosao, al svakako msm da je bolji i od Agera i Skrtela. Sto se tice zadnjeg veznog ne ocekujem da se Rodzers ici po igrace, previse veruje Lukasu i Alenu
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                                Matori pokusao sam da odgovorim svima pa da me razumeju
                                Ima opcija i za to...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X