Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kapiram za sta ce nam Moses ako je on krilni napadac a tu imamo Sterlinga,Ibe-a pa cak i Kutinja
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
      Ne kapiram za sta ce nam Moses ako je on krilni napadac a tu imamo Sterligna,Ibe-a pa cak i Kutinja
      Mozda zato sto je Kutinjo ustvari 10-ka a ova dvojica premladi da iznesu sezonu.
      sigpic

      Comment


      • Ako nameravamo da ulazimo sa Sterlingom i Ibeom kao back up-ovima, bez obzira na njihove potencijale, to je neozbiljno, zato se i juri levo krilo i jos taj jedan krilni napadac koji bi trebao biti glavno pojacanje...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ako nameravamo da ulazimo sa Sterlingom i Ibeom kao back up-ovima, bez obzira na njihove potencijale, to je neozbiljno, zato se i juri levo krilo i jos taj jedan krilni napadac koji bi trebao biti glavno pojacanje...
          Na te 3 pozicije Staridz, Suljo i jos jedan kad bi bili prve 3 opcije, Mozes i Aspas 4 i 5 a Sterling i Ajbi 6 i 7 bilo bi do jaja. Mada i ako bi samo Mozes dosao bio bi upgrade.
          sigpic

          Comment


          • Samo da dodje to krilo, da bi mogli gledati Coutinha na 10-ku, a ne Hendersona. Onda bi se mozda i Lucas preselio na klupu, a Stivi i Hendo zadnji vezisti. Nije ni cudo sto BR ne dovodi veznjake, ima Allena i Lucasa, plus ovu dvojicu, iako mi znamo da oni nisu dovoljan kvalitet i da tu sem Lucasa nema zadnjeg veznjaka pravog, a Lucas se raspada...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kutinjo jeste 10-ka ali ja ipak mislim da treba dati sansu malom Sterlingu videli smo prosle sezone na pocetku je bio jedan od boljih igraca mislim da on,Kutinjo i kad dodje Suki mozda Staridz da se ubaci bicemo pakleni sve sami dribleri zbog toga mislim da nam ne treba Moses al ok BR zna nesto sto ja ne znam
              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
              sigpic

              Comment


              • Ako dodje Moses sto se mene tice to je dovoljno za ofanzivu, bar do polusezone, moja velika zelja je igrac tipa Tiote, i nikako mi nije jasno zasto se ne trazi niko takav, pa necemo valjda sa Allenom i Lucasom igrati na DM-u, lose nam se pise ako je tako. Propstili smo Wanyamu ako smo uopste bili zainteresovani, on bi nam bio vrh. Moje misljenje je da smo na CB-u bolje popunjeni nego na toj poziciji. A sto se tice krila mislim da ce Cissoko dosta tu igrati, kapiram da ce ga Rodgers tu gurati.
                Last edited by mark !t zer0; 26-08-13, 14:05.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Samo da dodje to krilo, da bi mogli gledati Coutinha na 10-ku, a ne Hendersona. Onda bi se mozda i Lucas preselio na klupu, a Stivi i Hendo zadnji vezisti. Nije ni cudo sto BR ne dovodi veznjake, ima Allena i Lucasa, plus ovu dvojicu, iako mi znamo da oni nisu dovoljan kvalitet i da tu sem Lucasa nema zadnjeg veznjaka pravog, a Lucas se raspada...
                  Nece Lukas leteti iz prve, ako i bude uletece Alen. Ceni BR obojicu mnogo iz nekog razloga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bi doveo Diame-a iz West Hem-a odlican igrac
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Nece Lukas leteti iz prve, ako i bude uletece Alen. Ceni BR obojicu mnogo iz nekog razloga.
                      Lukasa ceni svaki menadzer on ima skoro zagarantovano mesto.Za Alena smo bacili pare jer nema minuta pored Hendersona i Lukasa tako da po meni Alen nije los igrac ali eto nema mesta u timu.
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Sterling je premlad, prosle sezone je pokazao neiskustvo i nedovoljan kvalitet za celu sezonu, ne moze on da bude prva postava, niti jaka rotacija, yet. Zato Moses dolazi koji ce doci za dzaba i na pozajmicu sto nije rizik, a Moses je odlican igrac i treba nam svakako.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Sterling je premlad, prosle sezone je pokazao neiskustvo i nedovoljan kvalitet za celu sezonu, ne moze on da bude prva postava, niti jaka rotacija, yet. Zato Moses dolazi koji ce doci za dzaba i na pozajmicu sto nije rizik, a Moses je odlican igrac i treba nam svakako.
                          Ne znam ja gotivim mladog Sterlinga jer je dobar al sad sto je Moses iskusniji jbg kazem BR zna nesto sto ja ne kapiram.
                          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                            Lukasa ceni svaki menadzer on ima skoro zagarantovano mesto.Za Alena smo bacili pare jer nema minuta pored Hendersona i Lukasa tako da po meni Alen nije los igrac ali eto nema mesta u timu.
                            Neka ga cene koliko hoce, raspada se lik. Alen nije los to si u pravu, ocajan je.

                            Veliki je rizik da Sterling dobije ozbiljniju ulogu sad na pocetku sezone. Voleo bih da se kasnije nametne. Sad mora na sigurno da se ide.
                            sigpic

                            Comment


                            • Razmisljam, ne pamtim da je u nekom engleskom timu bilo vise driblera i potez igraca. Suarez, Kutinjo, Mozes, Dani. Jos iza Ali i Glen, u sredini Najveci. Bas da vidim ko ce da im uzme loptu ako ne uspeju da iseku odmah od Lukasa (a i on moze da bude siguran, smao malo da mu se vrati samopouzdanje).
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma kakav Allen muka mi je od tih veznih igraca od 50 kg, ja 'ocu jednu zivotinju bre da oduva protivnicke veznjake.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X