Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...d-melwood-pics

    Evo slike sa treninga,Carroll trenira i moguc je njegov debi protiv Uniteda +*@WT*48*

    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...birthday-kenny

    Kenny danas slavi 60. rodjendan,zivio nam majstore jos ovoliko $#^%RT ,nadam se da ce ti igraci pokloniti sad pobjedu u nedelju.

    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-20-great-pics


    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Srecan rodjendan Kenny majstore,oteraj idiote iz kluba i donesi nam trofeje,naravno sa drugacijim pristupom i sa vise napadanja. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

      Valjda ce Andy da debituje i da da gol. +*@WT*48*

      Joe ko je sve upitan od nasih?

      Inace koliki smo baksuzi govori to da su se povredjivali samo igraci koji valjaju a Lucas i ostali nikad. $JS}|
      sigpic

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Ima ih dosta upitnih $#^%RT

        Agger,Meireles i Aurelio bi trebali biti spremni,a Carroll je 50-50 %
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Znaci da su onda samo Kelly i Jonjo out.

          Sto se Lucas ili Ngog ne povrede $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rroll-on-bench

            Dobro je koliko je lose moglo biti sa povredama.Agger se ipak nije stigao oporaviti +-*^%* ,Carroll na klupi i nadam se da ce dobiti nekih pola sata da dokaze da je zvijer,dobro je da Gerrard igra jer se pojavila sinoc informacija u nekim medijima da se povrijedio jucer na treningu.

            Idemo momci da ostvarite tu veliku pobjedu

            You'll Never Walk Alone Liverpool V Barcelona

            Idemoooooooooooooooooooooooooooo &^@4(
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Dobro je da igra Gerrard, imate moju punu podrsku. $#^%RT
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                FALA LIVERPOOL-u........................ :fc-[ :fc-[ :fc-[

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=Dimitrije link=topic=2667.msg262067#msg262067 date=1299425983]
                  FALA LIVERPOOL-u........................ :fc-[ :fc-[ :fc-[
                  [/quote]
                  Potpisujem ! 7@$**
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Fala Snderlandu,jeste da je ovo L'poolova tema,ali Sunderland nema svoju! <wicked>

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Da su vam svi ovakvi ko mi ne bi Arsenal imao problema $#^%RT .Mi smo odradili svoj dio posla sad je red na vama h5g6k8 .

                      Danas se pokazalo kako se bori za klub &8@^J &8@^J &8@^J zato smo i najveci u Engleskoj &+I}\ .Samo izgleda njih neko mora svaku utakmicu napalit ko da se igra protiv Manchestera.

                      Ove sezone iz utakmica sa klubovima velike cetvorke imamo omjer 3 pobjede,1 nerjeseno i 1 poraz,e da ovako igramo i protiv slabijih klubova #%d*
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Za danasnju igru samo &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                        Konacno pravi pristup igri i Kenny je pokazao da nije trener antifudbala,sjajna taktika za danasnji mec.Presing u veznom redu je doneo prevagu.Gerrard,Meireles pa i Lucas su sjajno isli na loptu uz vracanje Suareza,Kuyta i Maxija.

                        YNWA &^@4( &^@4( &^@4(
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Jedini od velikih klubova iz engleske, ako tu nekako na krkace uguramo city,totnam itd., postujem Liverpool.............

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ds-rout-rovers

                            Nasi momci i dalje kidaju,Liverpool opet ima odlicnu skolu i stvara dobre igrace.Samo treba s njima raditi i dati im sansu u prvom timu,posebno Sterlingu,decko ubija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Odlika velikih ekipa je da se izdignu iz pepela, kao sto je L`pool uradio... iz zone ispadanje, preko sredine, pa do samog vrha. Lepa igra danas. Suarez me odusevio, ali je trebao da dobije zuti zbog onog povlacenja za kosu. Takodje Kuyt je mogao da pusti loptu da udje sama u gol posle onakog prolaza kroz pola United-ove odbrane... al ajd sad... svi ce da pamte taj prolaz, a ne to sto je Kuyt samo zviznuo loptu. Kad gledam preporodjeni L`pool, vise me strah od njih nego od MU, Chelsea ili Arsenal-a. Samo jos da Carrol proradi...
                                UP THE VILLA!!!

                                Comment

                                Working...
                                X