Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bez snova nisi nigdje prispio, rece mi nekad davno jedan mudar covjek

    Bit ce i za vas zanimljivo ovih zadnjoh 10 dana. Primarno je odbiti te napade za Suareza, a onda dovesti tog famoznog stopera kojeg vec cijelo ljeto jurite
    Po Papu se ide opet cim bude zdrav, Suljo ne ide nigde.
    sigpic

    Comment


    • Dobro jesam li rekao da ide negdje???

      Fino kazem odbijte napade Florentina pa onda slavite. Samo cu vam reci Florentino nije Wenger. On je ozbiljan poslovan covjek koji ne prima NE kao odgovor.

      A sto se Pape tice danas sam procitao da muci se sa povredom od novembra, istina??
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Florentino nece ici po Suareza ako Benzema ne ode a on licno i nista manje personalno voli Benzemu kao igraca i nece ga davati tek tako niti se iko ozbiljno ukljucio za njega.
        sigpic

        Comment


        • Arsenal sa 40m za Benza je neozbiljan
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Arsenal sa 40m za Benza je neozbiljan
            Samo spekulacija za sada, nema ponude niti ce je biti.
            sigpic

            Comment


            • Sumnjam da ce pustati Benza, nije Pero lud, rizik je njega pustiti, ne znajuci hocemo li mi Sulju pustiti, a necemo, kasno je bre, nema zamene. Sudeci po slikama sa treninga, Suarez je happy, for now...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Samo spekulacija za sada, nema ponude niti ce je biti.
                Taj zakljucak si donio na osnovu Johna "Boga" Crossa ili Davida Ornsteina ??
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Taj zakljucak si donio na osnovu Johna "Boga" Crossa ili Davida Ornsteina ??
                  Obojica pojma nemaju, pogotovo ovaj prvi. Ornstein proslo leto rekao da VP ostaje, i produzava ugovor, kakav as...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Taj zakljucak si donio na osnovu Johna "Boga" Crossa ili Davida Ornsteina ??
                    Cim Dzon najavi bombu odmah znas da igrac nece doci u Arsenal. Venger i ako kupi nekog nece biti zvezda kao sto je Karim, uzece Flaminija i jos po kojeg rotacionog igraca rupu da popuni. Opste poznat nacin rada.

                    Dejvid produzena ruka Ivana Gazidisa, laze ko pas.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ukoliko stigne ponuda Reala posle svega onoga sto je Suarez izjavljivao tokom leta mislim da nema sanse da ostane. To je neka realnost po meni. Cela ova situacija oko Suareza se smirla upravo iz tog razloga, Liverpool mu je jasno stavio do znanja da nece preci ni u jedan drugi engleski klub, medjutim ukoliko stigne neka zadovoljavajuca ponuda van engleske mislim da mu nece praviti problem. Situacija se smirila izmedju ostalog i zbog negativnog publiciteta koji je konstantno navlacio na sebe u slucaju da eto nigde ne ode na kraju i ostane u Liverpoolu. Dovoljno je sranja napravio i pre onog baljezganja po novinama. Mislim da mu je izmedju ostalog i to Rodzers objasnio i da je magarac skontao na kraju da nista ne dobija sa tim. Nemam pojma mozda sam malo pesimistican posle svih ovih propalih transfera i daj boze da gresim...

                      Comment


                      • Originally posted by Senor View Post
                        Ukoliko stigne ponuda Reala posle svega onoga sto je Suarez izjavljivao tokom leta mislim da nema sanse da ostane. To je neka realnost po meni. Cela ova situacija oko Suareza se smirla upravo iz tog razloga, Liverpool mu je jasno stavio do znanja da nece preci ni u jedan drugi engleski klub, medjutim ukoliko stigne neka zadovoljavajuca ponuda van engleske mislim da mu nece praviti problem. Situacija se smirila izmedju ostalog i zbog negativnog publiciteta koji je konstantno navlacio na sebe u slucaju da eto nigde ne ode na kraju i ostane u Liverpoolu. Dovoljno je sranja napravio i pre onog baljezganja po novinama. Mislim da mu je izmedju ostalog i to Rodzers objasnio i da je magarac skontao na kraju da nista ne dobija sa tim. Nemam pojma mozda sam malo pesimistican posle svih ovih propalih transfera i daj boze da gresim...
                        Ostaje Luis ali najverovatnije nece biti zvucnijeg pojacanja. Pustili bi ga u Real negde u julu mozda ali ne sad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zasto si toliko ubedjen? Cak sam i procitao negde da se samo ceka ponuda Reala i da on ide.

                          Comment


                          • Originally posted by Senor View Post
                            Zasto si toliko ubedjen?
                            Nismo neki klub iz Jelen Super Lige da smo primorani da prodamo vaznog igraca. Po izjavama si izmedju redova mogao ranije da skapiras da bi ga pustili van PL, sad daju do znanja da ga ne pustaju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kasno je sada da ide, nema nista od toga, ostaje covek... A neki se i dalje nadaju da ce u Arsenal...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ajd videcemo, nadam se da ste u pravu.

                                Comment

                                Working...
                                X