Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • According to reports in France, Paris St Germain defender Mamadou Sakho would love to join Liverpool instead of Parma. It is thought that Sakho has decided not to renew his contract with the capital club as he can no longer be guaranteed regular first-team football.
    Iz Rodgersove današnje press konferencije se moglo skontati da će do kraja prijelaznog roka pokušati dodatno pojačati ekipu. Akcenat je bačen na ofanzivca, al' me ne bi čudilo kada bi stigao neki štoper. Mirror je prenio kako smo poslali poboljšanu ponudu za Iloria, pa sada ćemo vidjeti reakciju Sportinga.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Sjecam se ja odlicno tog djecaka iz Liona, nije to vise taj igrac.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sjecam se ja odlicno tog djecaka iz Liona, nije to vise taj igrac.
        Da je SAF tu spasio bi mu karijeru i izvukao to iz njega lagano. Pod Mojesom je pitanje, nije iskljuceno da bi upao u jos dublji kanal.
        sigpic

        Comment


        • Nema njemu mjesta u Junajtedu. Dobar je igrac ali jbg, sve i da Runi ode, ovaj opet nema gdje.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Nema njemu mjesta u Junajtedu. Dobar je igrac ali jbg, sve i da Runi ode, ovaj opet nema gdje.
            Pored koga nema mesta, Velbeka?
            sigpic

            Comment


            • Normalno, Velbek ti je novi Runi.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Normalno, Velbek ti je novi Runi.
                sigpic

                Comment


                • Ozbiljno, Velbek sve igra, lijevo krilo, desno krilo, drugog napadaca. Ako ti treba flaster, lijevi bek, centralni vezni - Velbek je taj. Igrace sve sto mu se kaze. Pritom je visok, brz, ekspolozivan, krene li ga gol, teska masina ce postati. Mislim da je Velbek zabetoniran ove i narednih sezona.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ozbiljno, Velbek sve igra, lijevo krilo, desno krilo, drugog napadaca. Ako ti treba flaster, lijevi bek, centralni vezni - Velbek je taj. Igrace sve sto mu se kaze. Pritom je visok, brz, ekspolozivan, krene li ga gol, teska masina ce postati. Mislim da je Velbek zabetoniran ove i narednih sezona.
                    Velbek je krvavi radnik ali prosto nema kvalitet za trecinu Runijevog doprinosa. Limitiran igrac. Takav ti treba na klupi onda pa da uleti za sta god treba. U prvoj znalci i klasa.

                    Centralnog veznog ne moze u snu da igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo vidjeces da ce ga igrati po potrebi. On je ubjedljivo najvise zasluzan za onakav dvomec sa Realom. Mislis da bi mu SAF trpio one silne promasaje da ne gleda siru sliku? Da bi igrao stalno i sad kod Mojesa isto, kod Hodzsona? Mlad je on jos, tek 22 godine, a oce da crkne za ekipu. Nece on nikad imati Runijevu kalsu ali samo li popravi realizaciju bice to strasan igrac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Evo vidjeces da ce ga igrati po potrebi. On je ubjedljivo najvise zasluzan za onakav dvomec sa Realom. Mislis da bi mu SAF trpio one silne promasaje da ne gleda siru sliku? Da bi igrao stalno i sad kod Mojesa isto, kod Hodzsona? Mlad je on jos, tek 22 godine, a oce da crkne za ekipu. Nece on nikad imati Runijevu kalsu ali samo li popravi realizaciju bice to strasan igrac.
                        Ja mu zelim sto vise da ga igra, ako je moguce sad u 3. kolu. Pa gde bre tako predvidljiv igrac koji nema nikakav pregled igre da ide na centralnog.

                        Igrao mu je toliko zbog taktickih stvari i problema s Runijem, inace ne bi. Mojes a pogotovo Hodzson nisu nikakav parametar.
                        sigpic

                        Comment


                        • On ce to igrati po eventualnoj potrebi i to klasicnog kidaca, zna se ko je zaduzen za iznosenje lopte i otvaranje prostora.

                          Sto se mene tice on je ogroman potencijal, samo da ga ne forsiraju u napadu. Dug korak, brzina, eksplozivnost, vremenom ce manje petljati i to je to. Igraci koji su toliko pozrtvovani su suvo zlato za velike ekipe.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jesu zlato ali kao rotacioni igraci. On to i treba da bude. Dete kluba koji obozava, radilica, ulece po potrebi i to je to. S Runijem ako sredite situaciju, zna se gde mu je mesto. Limitiran jednostavno, zahvalan ali limitiran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da ne spamujemo temu, ali mislim da kad se Runi vrati to nece uticati na njega. Runi ce biti taj treci u sredini, nesto istureniji naravno. Velbek lijevo, a Nani desno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nema njemu mjesta, no nije to prica za ovu temu.

                                Comment

                                Working...
                                X