Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ma naravno da vrijedi sta vam je Willian je majstor,a ako nista vrijedi sigurno duplo vise od Lamele,klasa od igraca covjek...
    Vilijan je pun pogodak za Sparse, Lamela vrlo moguce promasaj za tolike pare.
    sigpic

    Comment


    • Kakav posao Sabatinija,Osvaldo,Lamela i Marquinhos za skoro 100 miliona,moj heroj ovog prelaznog roka

      Mada i Tottenham pravi posao u ovom prelaznom roku...ljudi zavrsavaju posao
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Ali realno Coutinho ima free role kako god okrenes, ne igra on kao klasicno levo krilo, vrlo cesto se nadje u sredini, a na strani nekad ima vise prostora, znas i sam kolko moze da bude tesko ofanzivnom veznom u PL protiv mesarskih odbrana i zadnjih vezista... Mislim da mu savrseno odgovara ovo sto trenutno igra, malo levo, malo u sredini...
        A nije mi jasno zasto ne jurite nekog kidaca, i sta je sa stoperima, nece valjda Agger i Kolo da iznesu sezonu? Mozda bi i mogli uz dosta srece, ali fali tu jedan igrac...
        Svakako ali BR zeli sto vise njegovih lopti u prostor. Lakse mu je da bude u sredini pa da seta levo ili desno po potrebi. Odgovara mu u oba slucaja. Dzerard je iza siguran i nazalost Lukas. Ceka se 4. igrac u ofanzivi pored ove trojice. Jure nekog ko igra prvenstveno levo ali realno je svejedno ako bude klasa igrac koji ima radijus. Ova trojica su svuda pa bi bio i cetvrti ko god da je. Samo da zna fudbala.

        Jurili su Papu ali i dalje nije zdrav + Skrtel nece da se odrekne svoje odlicne plate i ode negde, puskom ga ne mozes oterati. On, Vizdom i eventualno Keli su alternative, mozda dodje ovaj Ilori ali on je samo potencijal. Prica se da idu opet po Papu u januaru kad bude spreman. Tanka odbrana za sada + nema zadnjeg veznog i ako nas nesto bude kostalo LS, to ce.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Budimo realni, pitanje je i da li toliko vredi.
          Ma 'de ne vredi Sone, ne budi blesav...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Ali realno Coutinho ima free role kako god okrenes, ne igra on kao klasicno levo krilo, vrlo cesto se nadje u sredini, a na strani nekad ima vise prostora, znas i sam kolko moze da bude tesko ofanzivnom veznom u PL protiv mesarskih odbrana i zadnjih vezista... Mislim da mu savrseno odgovara ovo sto trenutno igra, malo levo, malo u sredini...
            A nije mi jasno zasto ne jurite nekog kidaca, i sta je sa stoperima, nece valjda Agger i Kolo da iznesu sezonu? Mozda bi i mogli uz dosta srece, ali fali tu jedan igrac...
            Vjerovatno se čeka da neko pošalje ponudu za Škrtela, jer bi njegov odlazak značio dolazak nekog štopera. Papa je bio blizu, ali haman da su ponovo zapeli oko cijene. Ilori se ponovo povezuje sa nama i mislim da ovog puta nećemo biti takve cicije da se zapne oko jednog miliona. Tu su još Kelly i Wisdom da ulete po potrebi, ali svakako da je još jedan igrač potreban. Vidjećemo samo da li će to biti Ilori ili će pokušati da se otarase Škrtela da bi doveli nekog tipa Pape.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Kakav posao Sabatinija,Osvaldo,Lamela i Marquinhos za skoro 100 miliona,moj heroj ovog prelaznog roka

              Mada i Tottenham pravi posao u ovom prelaznom roku...ljudi zavrsavaju posao
              Kad bi doveo prave alternative, bio bi Sabatini bas bog. Ovako ih ceka jos jedna raspad sezona. Steta, mnogo volim Romu i mnogo je klasa igraca proslo ali su uvek zasrali nesto i nikako tim da naprave, samo onomad sa Don Fabiom su uspeli. Ako imaju tim, nemaju trenera. Ako imaju trenera, nemaju tim. A kad je i jedno i drugo bilo na nivou jedan kraci period, pokrade ih Inter i Mancini uzme titulu. Baksuzan klub, najbaksuzniji. Zao mi Princa u svemu tome, majstor je zasluzio mnogo vise od jednog Skudeta i jos par kupova.

              Merline, ne idemo po Papu pre januara a ni Skrtel ranije nece otici. Ako bude nesto u odbrani, doci ce Ilori i to je to.
              sigpic

              Comment


              • Ma nema nista od stopera, Skrtel nece da ide nigde i niko ne nudi lovu za njega i tu je stvar gotova. Sa Papom ne sme da se rizikuje, covek ne moze da hoda, a kamoli da se daje 20m za njega. Mozda bi se islo po Alderweirelda, ali Skrtel koci sve...

                Plus, mogao se dovesti Wanyama, gledao sam reprizu WBA - S'oton, covek dominira, pravi razbijac. Ali jbg, izgleda da ovo leto nemamo neke srece valjda, islo se i po tri sjajna ofanzivna igraca, i nijedan nije dosao, zbog kojekakvih razloga. Nadam se da postoji back up plan, opet mi na pamet pada Arda, rece njegov agent da mi i Arsenal imamo interes, a on ima klauzulu od 24m evra. Mada pitanje je koliko je i on realan. Ne znam, skroz sam indisponiran sto nije dosao Willian, strasna prilika propustena, zeleo sam videti njega i Coutinha zajedno na terenu, izgleda da cu to moci samo da vidim ako budu zaigrali za Brazil...
                Last edited by Freshman; 21-08-13, 16:47.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Škripaće nam tu, ali može se izvući do januara sa ovim što trenutno posjedujemo. Imamo 5 igrača na raspolaganju, biće to dobar spoj iskustva - Agger, Toure i back up Škrtel, te mladosti Wisdom, Kelly i eventualno Ilori. Najgore je što ova mrcina Škrtel neće nigdje, ima dobru platu, a nakon ove sezone nećemo moći dobiti ništa za njega. Trebali su ga nekako sada uvaljati Napoliu. Jbg, moći će se nekako izvući sa ovih 5-6 do januara, a onda ćemo možda i Papu moći dobiti po nešto manjoj cijeni.
                  Last edited by Merlin; 21-08-13, 16:50.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ma nema nista od stopera, Skrtel nece da ide nigde i niko ne nudi lovu za njega i tu je stvar gotova. Sa Papom ne sme da se rizikuje, covek ne moze da hoda, a kamoli da se daje 20m za njega. Mozda bi se islo po Alderweirelda, ali Skrtel koci sve...

                    Plus, mogao se dovesti Wanyama, gledao sam reprizu WBA - S'oton, covek dominira, pravi razbijac. Ali jbg, izgleda da ovo leto nemamo neke srece valjda, islo se i po tri sjajna ofanzivna igraca, i nijedan nije dosao, zbog kojekakvih razloga. Nadam se da postoji back up plan, opet mi na pamet pada Arda, rece njegov agent da mi i Arsenal imamo interes, a on ima klauzulu od 24m evra. Mada pitanje je koliko je i on realan. Ne znam, skroz sam indisponiran sto nije dosao Willian, strasna prilika propustena, zeleo sam videti njega i Coutinha zajedno na terenu, izgleda da cu to moci samo da vidim ako budu zaigrali za Brazil...
                    Izmailov?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Izmailov?
                      To ce nam Profesor ukrasti.

                      Meni samo da dobijamo must win tekme i da se Dzonson i Ager vrate na svoj nivo. Onda ne brinem mnogo.

                      Nema Evrope ove sezone, manje utakmica za nas. Samim tim ce se startnih 11 retko menjati. Samo da ne bude mnogo povreda i suspenzija, bice to dobro.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Izmailov?
                        Sta sa njim ???
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Karl ‏@Karlton81 28m
                          Just finding out, Willian deal broke down due to #LFC refusing to pay £5m in agent fees.
                          U pitanju je neki signing fee, pitaj boga sta, LFC nije zeleo to da plati, a Spursi su platili...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Da, nisu pristali da plate troskove agenta u iznosu od £5M.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Didi Hamann ‏@DietmarHamann 1h
                              Willian still doing his medical at Spurs I hear. He must have been in there for 24 hours.He may wait for a LFC call.
                              Možda se ponovi slučaj Sahin

                              Comment


                              • Ben Smith ‏@BenSmithBBC 3m
                                #LFC have rejected an approach from Napoli for defender Martin Skrtel. More on @BBCSport shortly.
                                Verovatno bila pozajmica, pa smo odbili...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X