Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Opusti se druze.

    Sigurdsona su uzeli tako sto mu je data mnogo veca plata, covek ima vecu platu od Staridza i Kutinja a ne donosi nista u igri. Proceni sam da li je to pobeda. Dempsi je isto imao vecu od Kutinja.

    Keep calm and give it to Brendan Rodgers.
    U pravu si ti kralju ali ipak pogledaj gde oni zavrsavaju a gde mi
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
      U pravu si ti kralju ali ipak pogledaj gde oni zavrsavaju a gde mi
      Mi bez LS, oni bez LS. Koja je razlika?
      sigpic

      Comment


      • Ima razlike oni su 5(sa promasajima) mi 7(bez promasaja) toliko za proslu sezonu..A da ne pricamo o sezonama pre gde su oni zavrsavali u LS..
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
          Ima razlike oni su 5(sa promasajima) mi 7(bez promasaja) toliko za proslu sezonu..A da ne pricamo o sezonama pre gde su oni zavrsavali u LS..
          Igrali su LS jednu sezonu zaboga.

          5. ili 7. je isto ako nije TOP4.
          sigpic

          Comment


          • Ja se ne secam da je bila jedna al ok sve jedno mi ni tu jednu nismo igrali i opet su an tebeli ispred nas bili..I ako nije TOP4
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
              Ja se ne secam da je bila jedna al ok sve jedno mi ni tu jednu nismo igrali i opet su an tebeli ispred nas bili..I ako nije TOP4
              2010-11 druze i kad jos?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                2010-11 druze i kad jos?
                Dobro u pravu si ja sam mislio i da su igrali jos 2010-2011..A stani zar je tebi isto ako zavrsis 5 blize vodecima ako si samo 2-3 boda iza Arsenala i igra stalno LS koji je 4 ili ako si 7 iza Evertona npr...
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                  Dobro u pravu si ja sam mislio i da su igrali jos 2010-2011..A stani zar je tebi isto ako zavrsis 5 blize vodecima ako si samo 2-3 boda iza Arsenala i igra stalno LS koji je 4 ili ako si 7 iza Evertona npr...
                  Isto mi je ako nisam 4. jer sam izgubio u oba slucaja i ne dobijam nista.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Isto mi je ako nisam 4. jer sam izgubio u oba slucaja i ne dobijam nista.
                    Tebi je isto nekima nije.
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Spoiler

                      Aly zvanicno potpisao nosice dres sa brojem 20.

                      Drago mi sto je potpisao za nas, uvek mi je bio gotivan igrac, ali Enrique trenutno igra zverski tesko da ce pre njega igrati.
                      ma odličan je Aly, ono ne bih da preudiciram ali dosta dobrog bi trebali dobiti sa njim, ne bi me iznenadilo da vremenom Enrique-a "pošalje" na klupu...

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        ma odličan je Aly, ono ne bih da preudiciram ali dosta dobrog bi trebali dobiti sa njim, ne bi me iznenadilo da vremenom Enrique-a "pošalje" na klupu...
                        Ako bi vratio formu iz Porta i Liona, Hoze ide na klupu pre ili kasnije.

                        Bio nekad jedan od vecih potencijala na levom beku. Valjda BR to izvuce iz njega kao iz Kutinja i Staridza, bar dobar deo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ako bi vratio formu iz Porta i Liona, Hoze ide na klupu pre ili kasnije.

                          Bio nekad jedan od vecih potencijala na levom beku. Valjda BR to izvuce iz njega kao iz Kutinja i Staridza, bar dobar deo.
                          Ako Hoze zadrzi formu sa prosle utakmice ne vidim zasto bi uvao igrao pre njega. Hoze je bio jedan, po meni, od boljih igraca na terenu. Bilo ga je svuda u odbrani siguran, a i dosta je ofanzivan samo da je dao onaj zicer.

                          Comment


                          • Ja opet pominjem, kada je Valencia igrala protiv Evertona, ljudi kazu beton bio, koliko je samo brz i ekplozivan, zlo... Ali ne mora nista da znaci...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Ako Hoze zadrzi formu sa prosle utakmice ne vidim zasto bi uvao igrao pre njega. Hoze je bio jedan, po meni, od boljih igraca na terenu. Bilo ga je svuda u odbrani siguran, a i dosta je ofanzivan samo da je dao onaj zicer.
                              Ma dobar je Hoze, dobar je i ovaj. Verovatno jedina pozicija gde mozes da kazes da smo ljudski popunjeni.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobar je Hoze bice ovde rotacija ali izgleda da Brendan ne gotivi(ne znam zasto) Hozea pa mi se cini da ce posle 2-3 tekme ovaj biti standardni.
                                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X