Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Willian i Lamela kostaju isto,ludilo prelazni rok
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pod onim pijancem napredovao iz meca u mec, dodje samoproklamovani novi Murinjo i malo po malo Totenhem najvise golova prima iz akcija po toj strani.

      Nego na sta da se oslanjam keve ti? Vidim kako rade i jedan i drugi trener, ko koliko napreduje... Trunke kolektiva nema tamo, Siti je veci kolektiv od njih.

      Nebitan Lamela a platice ga 30-35 miliona. Yeah right. Dovode ga kako bi pravio razliku. On to moze s vremena na vreme. U Romi nije mogao pritisak da iznese a treba sad ovamo pod AVB-om da resava. Precenjuje se Totenhem maksimalno. Kad postanu tim mozda i urade nesto.

      Odbrana im je prakticno ista, u veznom dovedeni Kapue i Paulinjo koji treba da rade isto sto i Parker ali tu se nista ne menja, Chadli isti djavo kao i Lenon, Sigurdson, Holtbi i slicni, Soldada sam vec objasnjavao kakav je to tip napadaca a zavisice maksimalno od veznog reda cija je kreativnost pod znakom pitanja.

      Kod nas imas 4 igraca koji prave izuzetnu razliku na terenu, tamo 2 a i jednima i drugima tanka klupa. Zaista ne znam gde su to oni u tolikoj prednosti i pritom imamo boljeg trenera.
      Walker je bio na pozajmici pre pijanca, tamo je napredovo. Mozda je on bio one year wonder, mozda je podlegao nekom pritisku, kriviti 100% trenera za to je smesno.
      Oslanjas se na kadar igraca, Spursi su ga bitno promenili, mi i nismo, pa se oslanjamo na igru i napredak od prosle sezone. Lamela ce biti preplacen, ali dace kvalitet kao i Soldado, koji je isto preplacen. Klinac je vrhunski potencijal, godiste Coutinha. Potcenjujes Spurse ti, maximalno, jer niko ne prica o jurisu na titulu, vec o 4. poziciji, a ti pricas da ce zavrsiti 6. urnebes.

      Kako ista dobijaju dva leva beka, u vidu Rosea i Coentraa, vezni red duplo jaci, pa necemo jbenog istrosenog Parkera porediti za Capoueom i Paulinhom, ako hocemo onda si konzumirao neke trave.

      Soldado ce da trpa pored Williana, nije Soldado tako limitiran, i njegova kretnja i ubacivanje je najjaci kvalitet koji donosi, pored odlicnog finisiranja. Ne vidim nas ispred njih, ali se oslanjam na nas timski duh, i uzdam se debelo u Kanibala i Suareza, pa i Danija da ce da resavaju kad igre nema.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Rodzers masu bolje poznaje fudbal od AVBa. Igra koju Liverpul ima Totenhem sigurno nece imati dok je AVB na klupi.

        E da mi je taj istroseni Parker u Junajtedu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kod nas u prvoj osim Lukasa nije niko jednodimenzionalan u veznom i napadu, kod njih Soldado, Lenon i Cadli, Sigurdson otpada dolaskom Vilijana.

          Ovde niko nije euforican odavno, nas maksimum je 4. mesto kako god okrenes.

          Dembele bi bio pojacanje, Vertongen, Vilijan i ako stigne Koentrao. Ovo ostalo sve imamo u najmanju ruku istog kvaliteta ili bolje. Ljoris je bolji od Minjolea ali ovaj drugi je odlican golman i tu necemo imati problema.

          Nas problem je vise mentalno nego igracki.
          Opticka varka a kod vas bi moglo uletjeti 5 igraca? Pa onda nesto nije dobro definisano.

          Kako nisi euforican kad je sekunda falila da jos samo napises "ma ostavicemo ih jedno 7-8 bodova iza, lagano"? Niko ne precjenjuje Tottenham nego te opet ponijelo i jos napises da ti nije krivo ni sekunde sto ste izvisili za Williana. Kako moze da ti je svejedno kad vam takav igrac treba? Pa on moze igrati u skoro svakom timu a tebi je kao svejedno a do juce si kipio od srece samo da dodje. Realno je dati prednost njima za 4. mjesto posto je opste poznat taj vas luzerski mentalitet u koji ste mogli zapasti odmah u prvom kolu. Kad su dolazili Henderson, Adam, Downing, Carroll, Allen, Borini onda su se pisali elaborati kao da dolaze prekaljeni asovi. Nisi smio reci ni za jednoj da je prosjek a sve kladivo do kladiva, a sada je maltene citav tim Spursa jednodimenzionalni krs? E pa nije, xexe.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Rodzers masu bolje poznaje fudbal od AVBa. Igra koju Liverpul ima Totenhem sigurno nece imati dok je AVB na klupi.

            E da mi je taj istroseni Parker u Junajtedu
            Objasni ti to Vladane onima koji svrsavaju na sve sto je fensi i moderno poput Sparsa.

            Ti Freshko hvalis Rodzersa za napredak Hendersona a ovamo je smesno kriviti AVB-a sto Voker nazaduje. Po tome je onda samo Henderson imao losu sezonu i nije nista do BR-a, pazi da nije. Sto se kod Arija nije raspao Voker ili pokazao bilo kakav znak lose forme? Bio najkonstantniji u timu.

            Soldado ne moze nista protiv iole cvrsce odbrane. Adebajor moze da natakne i njega i Defoa na onu stvar i da uvali gol kad mu se igra ali je covek budala.

            Paulinjo i Kapue jesu bolji od Parkera ali nece igrati zajedno a oni rade isto sto i Parker na terenu samo bolje, a koncept igre se ne menja bitno. Koncept treba da odradi trener, a koncept smo videli. Jebote pa taj covek je posle decenije izbacio Celsi iz TOP4, Celsi sa onakvim igracima. Sad ja treba da ocekujem da on razvija nekonstantnog Lamelu koji ide na suv talenat a ima problema i u glavi i igracki je pitanje koliko moze u PL. On treba da izdrzi pritisak cene od najmanje 30 miliona. Pricas o neafirmisanim igracima kao o superstarovima. Taj Paulinjo je tek dosao u Evropu. Po Brazilu se i Lukas Leiva sprdao. Neki dan se usere protiv jebenog Palasa, iskljucivo alibi dodavanja.

            Nisu uopste u nekoj prednosti, pitanje je i da li su u prednosti.

            Soldado strasan finisher sto 1 od 5 pogodi i nema ga ni na jednoj jacoj utakmici od Valensija-Selta.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bracala View Post
              Opticka varka a kod vas bi moglo uletjeti 5 igraca? Pa onda nesto nije dobro definisano.

              Kako nisi euforican kad je sekunda falila da jos samo napises "ma ostavicemo ih jedno 7-8 bodova iza, lagano"? Niko ne precjenjuje Tottenham nego te opet ponijelo i jos napises da ti nije krivo ni sekunde sto ste izvisili za Williana. Kako moze da ti je svejedno kad vam takav igrac treba? Pa on moze igrati u skoro svakom timu a tebi je kao svejedno a do juce si kipio od srece samo da dodje. Realno je dati prednost njima za 4. mjesto posto je opste poznat taj vas luzerski mentalitet u koji ste mogli zapasti odmah u prvom kolu. Kad su dolazili Henderson, Adam, Downing, Carroll, Allen, Borini onda su se pisali elaborati kao da dolaze prekaljeni asovi. Nisi smio reci ni za jednoj da je prosjek a sve kladivo do kladiva, a sada je maltene citav tim Spursa jednodimenzionalni krs? E pa nije, xexe.
              Tih 5 moze, ostalo ne. To ti je taman egal situacija, ne vidim prednost o kojoj pricate.

              Alena smo odmah otpisali svi osim Freshka, Borinija smo cekali zbog povreda. Ovi pre 2 godine dosli, rekao sam da nismo isto mi tad kao ni sad. Aspas je doktor za Dauninga i tu ekipu sto je tad dosla a mi opet skeptici po pitanju njega. Toliko o nama i koliko drugacije gledamo na stvari.

              Bilo mi je drago ako bi dosao ali to je samo bonus i to ne znaci da ekipa ne valja.

              Nije niko rekao za citav tim Sparsa vec za napadace i par njih u veznom koji imaju ozbiljnu minutazu a nemaju trenera da izvuce iz njih nesto. Jel ti stvarno mislis da su Lenon, Cadli, Sigurdson i Kapue igraci koji na terenu prave bitnu razliku? To tamo radi Dembele, radice Vilijan. Za Paulinja ne mozes garantovati, Lamelu takodje. Toliko dizati Sparse iznad nas nije uopste realno kad ide Bejl. Sa njim su ispred, covek je masina kojoj ne mozes nista.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Objasni ti to Vladane onima koji svrsavaju na sve sto je fensi i moderno poput Sparsa.

                Ti Freshko hvalis Rodzersa za napredak Hendersona a ovamo je smesno kriviti AVB-a sto Voker nazaduje. Po tome je onda samo Henderson imao losu sezonu i nije nista do BR-a, pazi da nije. Sto se kod Arija nije raspao Voker ili pokazao bilo kakav znak lose forme? Bio najkonstantniji u timu.

                Soldado ne moze nista protiv iole cvrsce odbrane. Adebajor moze da natakne i njega i Defoa na onu stvar i da uvali gol kad mu se igra ali je covek budala.

                Paulinjo i Kapue jesu bolji od Parkera ali nece igrati zajedno a oni rade isto sto i Parker na terenu samo bolje, a koncept igre se ne menja bitno. Koncept treba da odradi trener, a koncept smo videli. Jebote pa taj covek je posle decenije izbacio Celsi iz TOP4, Celsi sa onakvim igracima. Sad ja treba da ocekujem da on razvija nekonstantnog Lamelu koji ide na suv talenat a ima problema i u glavi i igracki je pitanje koliko moze u PL. On treba da izdrzi pritisak cene od najmanje 30 miliona. Pricas o neafirmisanim igracima kao o superstarovima. Taj Paulinjo je tek dosao u Evropu. Po Brazilu se i Lukas Leiva sprdao. Neki dan se usere protiv jebenog Palasa, iskljucivo alibi dodavanja.

                Nisu uopste u nekoj prednosti, pitanje je i da li su u prednosti.

                Soldado strasan finisher sto 1 od 5 pogodi i nema ga ni na jednoj jacoj utakmici od Valensija-Selta.
                Ma ne verujem ni da je BR 100% zasluzan za Hendersonov uspeh, ima tu dosta i do igraca, njegove motivacije za rad itd. Walker i nema gde da napreduje vise, covek je dostigao maximum, rasturao i napred i nazad, masina, sada je u slaboj formi i sta da se radi. Videcemo ga ove sezone, necu da krivim AVB 100% za to, ali cu da ga krivim jer nije postavio nikakav temelj.

                Soldado je ubitacan igrac jer pobegne odbrani bez lopte, njegova kretnja je fascinantna, od njega se i ne ocekuje da dribla i prolazi kao Torres. Adebayor je propao, nema svrhe pricati o njemu. 1 od 5, opticka varka, jer je covek medju najjacim finiserima, koristi svoje sanse daleko bolje od Suareza, kraj sezone covek je bas dominirao, i svakako upgrade za Spurse, ali se ti opet dotices kvaliteta, iako sam ne uvidjas koliki je on upgrade za ekipu koja nije imala krstenog napadaca prosle sezone pa je Bale trpao jedini.

                Paulinho i Capoue su daleko bolji od Parkera, i nude vise od trkaca. Capoue je i razbijac i moze da baci opak pas, a Paulihno je slicno tome, plus opasan u napadu kad se ubaci. Adaptacija je potrebna, ne vidim da se bas usrao protiv Palacea, covek oduzeo bezbroj lopti taj dan, sto i statistika kaze.

                Mislim, precenjujes nase mogucnosti posle 1 meca, a potcenjujes Spurse na isti nacin, plus ce im doci Willian, a mozda i Lamela. Sta ako krenemo kao protiv Stokea, pa na sreca ne posluzi i damo jedan gol iz milion sansi i primimo jedan kao sto je Stoke imao priliku da nam uvali ??? Sta ako Spursi krenu sa dobrim partijama, sta ako AVB postavi neki sistem ??? Igracki kadar govori za sada, kasnije kada se zavrsi par kola, onda spomeni igru, mada cak ni tada.
                Last edited by Freshman; 20-08-13, 17:08.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Tih 5 moze, ostalo ne. To ti je taman egal situacija, ne vidim prednost o kojoj pricate.

                  Alena smo odmah otpisali svi osim Freshka, Borinija smo cekali zbog povreda. Ovi pre 2 godine dosli, rekao sam da nismo isto mi tad kao ni sad. Aspas je doktor za Dauninga i tu ekipu sto je tad dosla a mi opet skeptici po pitanju njega. Toliko o nama i koliko drugacije gledamo na stvari.

                  Bilo mi je drago ako bi dosao ali to je samo bonus i to ne znaci da ekipa ne valja.

                  Nije niko rekao za citav tim Sparsa vec za napadace i par njih u veznom koji imaju ozbiljnu minutazu a nemaju trenera da izvuce iz njih nesto. Jel ti stvarno mislis da su Lenon, Cadli, Sigurdson i Kapue igraci koji na terenu prave bitnu razliku? To tamo radi Dembele, radice Vilijan. Za Paulinja ne mozes garantovati, Lamelu takodje. Toliko dizati Sparse iznad nas nije uopste realno kad ide Bejl. Sa njim su ispred, covek je masina kojoj ne mozes nista.
                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Sparsi su opticka varka sa gomilom jednodimenzionalnih igraca.
                  Cim moze 5 sto je pola ekipa znaci da nisu jednodimenzionalna ekipa. Ende. Willian da je dosao bio bi ogromno pojacanje za vas i normalno je da ti ne bude svejedno sto su vam ga uzeli. Imate bolju igru, imali ste i prosle sezone pa je Everton zavrsio ispred vas. Na papiru imaju prednost, ne ogromnu. To nisam rekao. Tamo negdje oko desetog kola se moze namirisati neki konacan ishod sezone, ali mozda. Prosle godine su vezali preko 12 tekmi bez poraza u svim takmicenjima, a vi ste jedva vezivali 3 u ligi bez poraza. Dzaba vam igra bez kontinuiteta. Taj vas mentalitet vas moze pokositi vec u narednih 5 kola i da sve ode u majcinu.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by bracala View Post
                    Cim moze 5 sto je pola ekipa znaci da nisu jednodimenzionalna ekipa. Ende. Willian da je dosao bio bi ogromno pojacanje za vas i normalno je da ti ne bude svejedno sto su vam ga uzeli. Imate bolju igru, imali ste i prosle sezone pa je Everton zavrsio ispred vas. Na papiru imaju prednost, ne ogromnu. To nisam rekao. Tamo negdje oko desetog kola se moze namirisati neki konacan ishod sezone, ali mozda. Prosle godine su vezali preko 12 tekmi bez poraza u svim takmicenjima, a vi ste jedva vezivali 3 u ligi bez poraza. Dzaba vam igra bez kontinuiteta. Taj vas mentalitet vas moze pokositi vec u narednih 5 kola i da sve ode u majcinu.
                    Najbolje je sad da sve bukvalno izvlacimo iz konteksta. Imaju dosta jednodimenzionalnih. Soldado, Defo, Cadli, Lenon, Sigurdson a svaki ce imati minutazu. Dosta kvare igru.

                    Zavrsio je Everton ispred jebi ga, BR je od pocetka krenuo sa svojim fudbalom i trebalo je vremena. Kasnije cim je malo upoznao ekipu, postepeno je islo na bolje a posebno kad je doveo 2 igraca koja se uklapaju u sistem i prave razliku. Resio se gomile Engleza, polako pravi svoj tim, zatekao je Kenijev. Ima viziju, radi po citav dan. AVB je dosao i nije mnogo menjao u pocetku od Rednapovog nacina igre i tad su i vezali tih 12 tekmi, kasnije cim je pokusavao nesto da rotira i menja izvisili su za LS iako su dugo bili 3. ili 4.

                    Mentalitet nas moze pokositi ali imamo igru a ovi nemaju ni mentalitet ni igru. O mentalitetu Sparsa mi nemoj pricati. Dovoljno je videti kako su od nas izgubili iako smo odigrali jedan od najlosijih meceva sezone. Poklonis 2 gola mentalno tako slaboj ekipi, smejurija. 2 puta su poklonili Arsenalu LS iz cista mira. Arsenal je ispred nas i ispred Sparsa dokle god obe ekipe ne pokazu stabilnost. Mi smo gori mentalno ali ne briljira Totenhem po tom pitanju.

                    Vezano za jednodimenzionalnost, pogledaj koliko su u Sparsima pod AVB-om od prosle sezone igraci zakucani za svoje pozicije i koliko nema rotacije, koliko nema kolektiva. Sve na individualna resenja a nemaju mnogo igraca koji mogu nesto da izmisle. Jednodimenzionalan nacin igre, to je imao i Siti sa mnogo raznovrsnijim igracima.


                    @Freshko, Soldado da je bolji finisher od Suareza on bi bio u Celsiju ili tako nekoj ekipi koja trazi spica.

                    Rekao sam ti da ne gledam jedan mec, vec sveukupan rad trenera i nacin na koji se ekipe razvijaju. AVB u drugoj sezoni i dalje nema nikakav sistem. Do sad bi ga postavio. Ajde jednu sezonu adaptacije i upoznavanja ekipe da istolerises ali u predsezoni je morao dosta toga da odradi a nije.

                    Mentalno sam objasnio i Sparse gore, da su mentalno jaki ne bi ispustili dobijenu LS 2 puta, ne bi gubili gomilu bodova koje ne smeju. Mentalno smo mi gori ali ni oni nisu stabilni. Dugorocno ti je Arsenal stabilnija ekipa od obe.

                    Odlaskom Bejla je egal situacija po mom misljenju. Kad nemas sistem, nije lako uklopiti igrace i jos teze je kad ti ode stub tima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam bukvalan nego te samo ispravio da je netacno da im je skoro citav tim jednodimenzionalan. Imaju takvih igraca, bogme ih imate i vi. Ima i kod nas. Mentalitet nemaju strasan, ali ako se o necijem mentalitetu ne smije pricati to ste onda vi. Najgori je kod vas tako da i s te strane imaju malu prednost kolika god ona bila. Nemoj me drzati za rijec ali mislim da se Soldado nekada povezivao i sa vama, ne previse ozbiljno, ali tada si cini mi se mnogo manje omalovazavao njega. Nije im dosao Belfodil, sigurno da ce im doprinijeti.

                      Suma sumarum, ja im dajem prednost u odnosu na vas pa se cujemo na ovu temu u toku sezone. Nije problem ako nisam upravu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Obe te ekipe mogu da odu na ovu ili onu stranu, pitanje je sta ce prevagnuti.
                        Ukoliko povezu par dobrih izdanja u derbi susretima lige sve je moguce, i za jedne, i za druge.
                        Naravno to "sve" podrazumeva borbu za 4-5 poziciju, sto je realan domet. Prica o nekim
                        contenderima je u najmanju ruku neozbiljna.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment



                        • Aly zvanicno potpisao nosice dres sa brojem 20.

                          Drago mi sto je potpisao za nas, uvek mi je bio gotivan igrac, ali Enrique trenutno igra zverski tesko da ce pre njega igrati.
                          Attached Files
                          Last edited by Scouser; 20-08-13, 18:14.

                          Comment


                          • Originally posted by bracala View Post
                            Nisam bukvalan nego te samo ispravio da je netacno da im je skoro citav tim jednodimenzionalan. Imaju takvih igraca, bogme ih imate i vi. Ima i kod nas. Mentalitet nemaju strasan, ali ako se o necijem mentalitetu ne smije pricati to ste onda vi. Najgori je kod vas tako da i s te strane imaju malu prednost kolika god ona bila. Nemoj me drzati za rijec ali mislim da se Soldado nekada povezivao i sa vama, ne previse ozbiljno, ali tada si cini mi se mnogo manje omalovazavao njega. Nije im dosao Belfodil, sigurno da ce im doprinijeti.

                            Suma sumarum, ja im dajem prednost u odnosu na vas pa se cujemo na ovu temu u toku sezone. Nije problem ako nisam upravu.
                            Ima i kod nas svega po pitanju igraca, doduse sve manje ali pod BR-om i jedan Henderson poceo da razmislja. AVB stvarno gusi pojedince.

                            Za Soldada sam odmah rekao da nam uopste ne treba i da je cisto bacanje para kad je neko u temi napisao da je potencijalna zamena za Luisa. Ranije sam negde raspravljao o njemu sa nekim ali ne znam koja je tema pa ne mogu da nadjem, rekao sam da su on, Defo, Borijelo i slicni najgori tip napadaca i da svaka liga ima svoju opticku varku. Samo ga ti nemoj braniti jer kad sam ja u vasoj temi napisao u januaru da bi poznajuci Beniteza, Soldado ili Negredo moguce zamene za Staridza, nastala je kuknjava i prvi nisi bio za njega ni za backup da bude. Sad ne mogu tacno da se setim da li si ti ili neko drugi rekao da obojica mogu Deniju kopacke da ciste.

                            Po mentalitetu smo najgori ali od jacih su Sparsi odmah do nas. Njihov mentalitet je mnogo gori i od pojedinih slabijih ekipa tako da se ne moze reci da im je to neka jaca strana, u odnosu na nas prednost a nama je igra prednost.

                            Najave nisi citao, tu sam i rekao da smo najverovatnije 6. ove sezone ali misleci da ce Venger dovesti nesto ljudski i cinilo se tog momenta da Bejl ostaje. Ovako su nam sanse nesto vece. Nece im ova promena biti laka. To moze u Junajtedu ili negde gde je pobednicki mentalitet i gde postoji sistem pa da ti ode tako bitan igrac a da ga lako zamenis. Dok se to sklopi, dok ovo, dok ono...

                            U principu se slazemo ti i ja po pitanju dosta stvari kad je u pitanju PL i nije nimalo nerealno to sto pricas. Trebali bi da budu ispred nas ali Murinjo u pokusaju to koci. S nekim normalnim ja ne bih sanjao o LS, ovako se nadam dok Vengerica ne dovodi nista i dok nema kolektiva kod Sparsa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ljudi imali sta novo u vezi Wiliana nisam ulazio ima 4-5 sati
                              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                                Ljudi imali sta novo u vezi Wiliana neisam ulazio ima 4-5 sati
                                Pitanje je samo kad ce potpisati za Totenhem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X