Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto svi igraci idu u Totenhem pre nego u LIVERPOL?Soldado,sigurdson i sto drugih igraca izabere taj klub pre VELIKOG LIVERPOOLA? Ako nam i Wilian ode tamo citava uprava nek se kupi i napolje koji put da prepustamo olako igraca Totenhemu?...
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
      Sto svi igraci idu u Totenhem pre nego u LIVERPOL?Soldado,sigurdson i sto drugih igraca izabere taj klub pre VELIKOG LIVERPOOLA? Ako nam i Wilian ode tamo citava uprava nek se kupi i napolje koji put da prepustamo olako igraca Totenhemu?...
      Soldada nismo ni hteli a i dobro je. Kanta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Soldada nismo ni hteli a i dobro je. Kanta.
        Dobro ok ali opet bi ispusili i za njega da smo hteli...To je dokaz kakva nam ja uprava cim se pojavi neki tim iz Premier Lige zainteresovan za igraca mi ga po pravilu izgubimo,Cist primer je Gaston Ramirez ode u Sauthempton
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
          Dobro ok ali opet bi ispusili i za njega da smo hteli...To je dokaz kakva nam ja uprava cim se pojavi neki tim iz Premier Lige zainteresovan za igraca mi ga po pravilu izgubimo,Cist primer je Gaston Ramirez ode u Sauthempton
          Nikad se ne zna. Sparsi su nam uzeli Dempsija koji je smesan igrac i to je to.

          Ramireza je hteo Keni, kad je dosao BR prestali smo da se interesujemo. Sautempton je pobedio Inter u toj trci.
          sigpic

          Comment


          • Evo znace se ako nam uzmu Wiliana da nov skauting i pregovaracka sluzba mora da dodju inace nema za nas malo boljeg igraca..A sto se tice Sauthemptona i jos nekih timova mene interesuje cime ubede igraca da dodje kod njih?Mozda atraktivnim fudbalom Ali opet je sve to ista uprava bila..
            Last edited by Djone7 Vale 46; 18-08-13, 23:37.
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
              Evo znace se ako nam uzmu Wiliana da nov skauting i pregovaracka sluzba mora da dodju inace nema za nas malo boljeg igraca..A sto se tice Sauthemptona i jos nekih timova mene interesuje cime ubede igraca da dodje kod njih?Mozda atraktivnim fudbalom
              Ramirez je sam izjavio da mu je novac najbitniji i da je zbog toga prešao u Southampton. Jedino tako i mogu privući nekog boljeg igrača.

              Što se Williana tiče, 2 ponude za sada su na stolu, sutra je u Engleskoj i vjerovatno će sutra saopštiti svoju odluku - gdje će nastaviti karijeru. Tottenham ga nema čime privući, sem ako mu ne ponude neku astronomsku platu koju će teško moći odbiti, recimo da je to jedan od bitnijih faktora budući da je prešao iz zdravog Shaktara u tako da kažem 'nezdravi' Anzhi. Ako mu se igra Evropska liga i takmičenje kome Tottenham posvećuje pažnje koliko ja kriketu onda uredu, ali sumnjam da je do toga. Da je Liga Prvaka u pitanju shvatio bih ga, ali ovako ne. Mislim da trenutno igramo bolji fudbal od Tottenhama, što će još više doći do izražaja kada Bale ode, tako da ako to bude neki odlučujući faktor, odnosno potencijal i mogući domet ekipe onda bi Willian trebao preći u Liverpool. No, ostaje nam da vidimo, sutra će mnogo toga biti jasnije.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Ja vec vidim da je u Totenhemu,voleo bih da gresim ali.. Znao sam cim je to previse fino kao mi ce mo da ga dovedemo skoro 100% bez problema znao sam da ce se Totenhem,Mancester ili neko uvuci u trku Mada ja bas mislim zbog toga sto Bejl ide da ce ga privuci sa novcem od bas Bejlare...Mada stojim iza onog ako ga izgubimo pregovaraci napustite klub..
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • A cekaj, sta bi trebali da rade, da ga kidnapuju ili da mu prete uzijima? Postoji i nesto sto se zove slobodna volja, siguran sam da mu je ponudjena max plata koja moze, ako je on budala pa izabere onaj cirkuski klub, mi tu ne mozemo nista.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 1m
                    #LFC have offered Anzhi €30m and 50% of any future fee if it exceeds €30m. He will decide by Tuesday. (@dimarzio)
                    Di Marzio je isto pouzdan.

                    Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 5m
                    Willian, il Liverpool sorpassa il Tottenham: i dettagli http://fb.me/El34p3Fd
                    Ovde koliko vidim kaze da smo u prednosti u odnosu na kokoske.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      A cekaj, sta bi trebali da rade, da ga kidnapuju ili da mu prete uzijima? Postoji i nesto sto se zove slobodna volja, siguran sam da mu je ponudjena max plata koja moze, ako je on budala pa izabere onaj cirkuski klub, mi tu ne mozemo nista.
                      Haha jos najbolje da si reko da ce im zapaliti kucu To sto ih pustamo zbog slobodne volje tu je problem cenim ovo sto su uradili sa Suarezom nema ici iz kluba i cao.. Ako treba i da im se da plata preko mogucnosti jer ce to da se isplati ulaskom u LS i ako ne udjemo nema veze i onako neki su imali vece plate nego sto su trebali pa i dalje postojimo.Ljudi pricamo o Wilianu kojeg je htelo vise od pola Evrope kojeg ce mo tesko naci vise ovako slobodnog i mi da ne ponudimo 40 milki Anziju i mirni smo,mi se zajebavamo sa 35 i tako dalje
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                        Haha jos najbolje da si reko da ce im zapaliti kucu To sto ih pustamo zbog slobodne volje tu je problem cenim ovo sto su uradili sa Suarezom nema ici iz kluba i cao.. Ako treba i da im se da plata preko mogucnosti jer ce to da se isplati ulaskom u LS i ako ne udjemo nema veze i onako neki su imali vece plate nego sto su trebali pa i dalje postojimo.Ljudi pricamo o Wilianu kojeg je htelo vise od pola Evrope kojeg ce mo tesko naci vise ovako slobodnog i mi da ne ponudimo 40 milki Anziju i mirni smo,mi se zajebavamo sa 35 i tako dalje
                        35 su trazili, toliko smo dali, ako Bale ode u Real nisi svestan kakav novac ostaje u Tottenhamu, a Willianu je to najbitnije, jer je presao u Anzhi kad ga je cela evropa trazila Znaci jedino to je na strani Tottenhama, ostalo je na nasoj...Videcemo ovih dana sta je u njegovoj glavi i sta ce pre da izabere- novac i presmesnu ekipu koja ce da izduva bez Bejla, ili veliki Liverpool,navijace,timski duh, i rebuilding project sa ciljem ulaska u LS

                        Comment


                        • Ne mora da znaci da ce nuditi vecu platu, ne nudi Totenhem ogromne plate uopste. Levi vodi racuna o svakoj funti.

                          U naredna dva dana ce se sve znati. Sutra Sisoko treba da potpise a za ovo sta nam bog da. Ako ode Bejl a dodje im Vilijan opet su slabiji + nisu kolektiv. Mi cemo da grizemo i dalje, da radimo non-stop. Kolektivni, individualni treninzi, dodatni treninzi u malim grupama, konstantne analize cetvorke koja je stigla iz Svonsija, sve postepeno. To sto rade za sada daje rezultate i spor ali konstantan napredak. Ispisacemo taj Totenhem pre ili kasnije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Willian choice of destination is down to his personal preference, #LFC have done all they can to try & sign him. We'll have to wait & see.
                            To je u biti to. Njegova slobodna volja je da izabere gdje će nastaviti karijeru. Mislim da su šanse podjednake i da je javnost podijeljena. Insajderi su blago na strani Liverpoola, dok su kladionice blago na strani Tottenhama.

                            #LFC have offered Anzhi €30m and 50% of any future fee if it exceeds €30m.
                            Ovo je ono što mi se ne sviđa. Mislim da se ovo moglo daleko bolje odraditi i dogovoriti sa Rusima. Al' vjerovatno ih je zanijelo kada su slali ponudu što ne tako davno strašno traženog igrača mogu dovesti relativno "lako" pa su bili spremni i na ovakav dogovor.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Merlin View Post
                              Ramirez je sam izjavio da mu je novac najbitniji i da je zbog toga prešao u Southampton. Jedino tako i mogu privući nekog boljeg igrača.

                              Što se Williana tiče, 2 ponude za sada su na stolu, sutra je u Engleskoj i vjerovatno će sutra saopštiti svoju odluku - gdje će nastaviti karijeru. Tottenham ga nema čime privući, sem ako mu ne ponude neku astronomsku platu koju će teško moći odbiti, recimo da je to jedan od bitnijih faktora budući da je prešao iz zdravog Shaktara u tako da kažem 'nezdravi' Anzhi. Ako mu se igra Evropska liga i takmičenje kome Tottenham posvećuje pažnje koliko ja kriketu onda uredu, ali sumnjam da je do toga. Da je Liga Prvaka u pitanju shvatio bih ga, ali ovako ne. Mislim da trenutno igramo bolji fudbal od Tottenhama, što će još više doći do izražaja kada Bale ode, tako da ako to bude neki odlučujući faktor, odnosno potencijal i mogući domet ekipe onda bi Willian trebao preći u Liverpool. No, ostaje nam da vidimo, sutra će mnogo toga biti jasnije.
                              Mozda igrate bolji fudbal a tek je prvo kolo, jer oni nemaju dobru klasicnu 10,
                              pa zato jure Williana, jer kad AVB sklopi sve kockice mislim da ce zavrsiti na 4 mesto, ....
                              mozda i bez Viliana videcemo,

                              Comment




                              • It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X