Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    To mi je najjace, Levi nema para. Taj nikad nece bankrotirati.
    Koliko kosta Vilijan, 35? Gledajte kad Arsen ponudi 35 i 1 funtu i otme ga.
    Valjda bude imao milosti da nam prepusti Vilijana kad nam vec tako lagano uzima Suareza.
    sigpic

    Comment


    • Taman ima toliko, nekih 80-ak milki na raspolaganju. Ako nadje jos te dvije funte dovodi obojicu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Pa brate moj mili, opet ti o Spursima i njihovim finansijama hahah
        Ne znam sto si bukvalista toliki, to mene brine...

        Elem, 1m bi trebalo platiti za Alya, pa 5m kasnije otkup. Neki twitterasi pricaju o njegovoj sjajnoj partiji protiv Evertona, kazu imao asistenciju i stavio Deulofeua u dzep.

        DONE DEAL: Confirmation that French left back Aly Cissokho has completed a season long loan deal with #LFC from Valencia.
        Levi bek je resen, medjutim neki kazu da je i deal za Siquieru jos uvek on. Mozda Brendan pokusa Enriquea na stopera...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Mozda BR hoce i da ga proda. Prosle sezone ga je onomad drzao na klupi i rekao da on i Stjuart mogu da idu ako ne podignu formu. Kasnije se Hoze digao i odigrao mnogo bolje ali mozda BR i dalje stoji pri svom. Otisli su Stjuart i Kerol za koje se odmah videlo da ih ne gotivi.

          Svakako mislim da mu je ovo poslednja sezona u klubu ako udjemo u LS a ako ne udjemo mozda odigra jos jednu jer zavisi koga cemo moci da dovedemo.
          sigpic

          Comment


          • Willian za ESPN Brazil: "Nadam se da ću u predstojećim danima dobiti ponudu iz kluba poput Liverpoola. Razgovori s njima su u tijeku. Liverpool je svakako sjajan klub, nadam se najboljem."

            ajde breeeeeeeeee dace Bog i nama jednom

            Comment


            • Willian ce otici tamo gdje mu ponude najvecu platu,nije on dzaba poptisao za Anzhi.Sto se tice obestecenja mislim da nece biti preko 30 miliona zbog situacije u kojoj se Anzhi nalazi.

              Comment


              • Sky Sports News ‏@SkySportsNews 12m

                Sky sources: Liverpool open talks with Anzhi Makhachkala to sign forward Willian #SSN
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Luis Suarez has made an apology for his conduct.

                  Source: (Sky Sports)

                  Comment


                  • Suarez prisustvovao treningu jutros, izgleda da se izvinuo, javlja Sky. Brendane legendo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Ukacca View Post
                      Zakljucuju. Suarez je trenirao sa prvim timom pa misle da se izvinuo. Upalite SSN strim pa gledajte uzivo da prenose da Suarezov kamp ne pokazuje znake izvinjenja.

                      Brendan Rodgers drzi do svojih rijeci
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • LFC uzme Williana, proda Arsenalu Suareza i svi srecni i zadovoljni.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Zakljucuju. Suarez je trenirao sa prvim timom pa misle da se izvinuo. Upalite SSN strim pa gledajte uzivo da prenose da Suarezov kamp ne pokazuje znake izvinjenja.

                          Brendan Rodgers drzi do svojih rijeci
                          Covek je juce imao razgovor sa Suarezom, sta mislis sta se desilo pa je ovaj odjednom na treningu ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment






                          • Bodljikave zice u slucaju da Suarez resi da pobegne...





                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Covek je juce imao razgovor sa Suarezom, sta mislis sta se desilo pa je ovaj odjednom na treningu ???
                              Ma kome ti govoris, ajnstajn je i dalje 100% siguran da Suarez prelazi u Arsenal.

                              Comment


                              • O tom povratku na trening i jesu bili razgovori a ne o mogucoj ponudi Arsenala od 49 miliona kako je pisano.

                                Mora malo i da se popusti, nazalost. Meni posle onoga inace ne bi igrao ali nismo mi u nekoj situaciji da biramo. Vidim da deluje zadovoljno i da mu Dzerard jos nije oprostio.

                                Ako dodje Vilijan, to ce uticati pozitivno na njega, klub pokazuje ambiciju i povecavaju se sanse da on igra na nivou posle suspenzije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X