Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko pljujete po Skrtelu ne bi me zacudilo da odigra nikad bolju sezonu.

    Comment


    • Jedna od najboljih tema na forumu pretvorila se u savjetovaliste velikih jebaca.

      U subotu ocekujem:Mignolet,Glen,Kolo,Agger,Enrique,Lucas,Al len,Gerrard,Coutinho,Sturridge,Aspas i pobjedu od 2 gola razlike.

      Siqueira se ocekuje u naredna dva dana,uz jednog stopera i ofanzivnog igraca naravno svi bi voljeli vjerovatno da to budu Papa i Willian sam siguran da cemo gledati najbolji Liverpool u zadnjih 5 godina.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ja ocekujem Hendersona umesto Lucasa... Coutinho ce da bude krilo, ali ce i odatle on da siluje, samo da ga neko od ovih drvoseca ne poklopi. Ocekujem da Dannt zabije dva komada...

        Srijandeep Das ‏@LFC_360 31m
        Liverpool in direct talks with Willian. Learned lessons from the Mkhitaryan faux pas.
        Fala bogu, kod Jermena smo radili dogovore sa 50 partija. Dace bog...
        Last edited by Freshman; 15-08-13, 21:00.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Jel smo poslali ponudu za Wiliana i koliko iznosi?
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Ako dodje Wilian u prva cetiri sad ili nikad.Samo me strah da ce mo izvisiti kao za pola igraca dosad..
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Willian: "Now I'm hoping, of course, in the coming days to receive an offer from a club like Liverpool. Liverpool, it sure is a great club. I am hopeful and peaceful hoping for the best."

              Willian: "I love the Premier League, much like the style of English football, and certainly if it happens will be good for me. I know there have been some conversations, but do not know about the values, my manager hasn't told me."
              Ovo je Willian izjavio za ESPN Brasil... Sad udri Brendane, sad...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #LFC have finalised a deal for Cissokho on loan [SkySports]. Good signing imo.
                Nije Granada htela da proda Siquieru, pa je dosao Aly na kraju... Odlican deal...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ovo je Willian izjavio za ESPN Brasil... Sad udri Brendane, sad...
                  I zamisli uleti Moes sada!?

                  ps: dobar dil sa Aly-em.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    I zamisli uleti Moes sada!?

                    ps: dobar dil sa Aly-em.
                    Pa Telegraph kaze da ste i vi i Spursi tu, mada je to novinarsko nagadjanje, posle su rekli da je LFC favorit. Mada, ako se Utd stvarno zainteresuje, tu je stvar jasna, ali mislim da Moyes nije cuo za Williana, pa ga nece dovesti. Ne ozb, vama je prioritet centralni vezni, krila bar imate u izobilju.
                    Last edited by Freshman; 16-08-13, 00:20.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma nema leba da ga uzme sprdam se ja, nismo mi te srece. Vama bi legao kao budali (akiju ) samar. Samo Pevce da vam ne ulete i imate brutalno pojacanje
                      Jeste nama prioritet ali izgleda da oni to ne znaju
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Menadzer hoce po svaku cenu da izgura Sikeiru u Real a i on sam ceka ponudu istog tako da ce izgleda Sisoko ovamo mada Sky-u ne verujem mnogo jer su u poslednje vreme i oni poceli da objavljuju pre vremena gomilu stvari.

                        Samo da se Junajted ne ukljuci za Vilijana. Ne znam sto smatrate da je Totenhem u tolikoj prednosti u odnosu na nas. Oni LS nemaju a LE nije nesto sto je takvom igracu prioritet. Ako nema LS, njemu je svejedno i sad ostaje koliku bi ko platu nudio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisu Spursi ispred nas po mom misljenju, i mislim da mu mi mozemo dati vecu platu, mada oni dok ne rese Balea, nece se mesati nigde, mada opet, ko zna koliko Spursi para imaju...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • EverythingLFC ‏@LFCisEverything 1m
                            @rayted_are Papa would surely be funded by the departure of Skrtel. Funds at the end of the window for what? This is the end of the window.
                            Idiot celavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nisu Spursi ispred nas po mom misljenju, i mislim da mu mi mozemo dati vecu platu, mada oni dok ne rese Balea, nece se mesati nigde, mada opet, ko zna koliko Spursi para imaju...
                              Pa brate moj mili, opet ti o Spursima i njihovim finansijama hahah

                              Ljudi potrosili 60m. Oni su se ispraznili do kraja, sad jos ako im ga maminjo spici sa halilovicem i kolko bijase 12-15m tako nesto, oni nece imat funte. Njima daljnji transferi zavise od prodaje Balea. Nemaju ti grandiozni Spursi para, ponavljam ti ko papagaj vazda hahah

                              Hoce ljudi stadion da grade, moraju da stekaju pare. Ne rastu pare na grani, da rastu ovi kreteni bi bili milioneri, a ne socijala
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • To mi je najjace, Levi nema para. Taj nikad nece bankrotirati.
                                Koliko kosta Vilijan, 35? Gledajte kad Arsen ponudi 35 i 1 funtu i otme ga.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X