Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Za mene bi ovaj sastav bio jaci na papiru. No hajde, nasli smo potkovicu a raspraavljamo se ko ce jahati konja. Prvo Shauma sa volumenom, pa ludi Grk, ako kreeten ostane i njemu naci mesto, cao zdravo.
    Ubedjen sam da ce zaigrati ako ostane, kad-tad u toku sezone. Ako ostane nema kud. Pere Gvardiola je posle odlicnih para koje je Tijaga osetio tu slast pa hteo da sto pre resi i Luisa. Ako izanalizirate, videcete da ozbiljnija prica krece posle transfera Tijaga u Bajern a do tad ovaj i nije bio tako nezadovoljan. Ide SP. Opste poznat je Luisov ego i zelja da bude voljen. Preaktivan po drustvenim mrezama, proslave golova, radi covek sve da ga bar deo ljubitelja fudbala zavoli jer ga dobar deo mrzi. Zamisli da Urugvaj opet odradi onakvo SP sa njim u glavnoj ulozi, sad Forlan ne moze da bude glavni. Cak se i ocekivalo da Luis bude onomad igrac broj 1 u Africi ali je Diego tata odigrao turnir zivota. A on tu rolu nece moci da odigra ako ne bude igrao tokom sezone. Na kraju krajeva, Liverpulu niko ne brani da u prvih 5 kola bude u vrhu i nije nerealno da dobro krenemo jer imamo nikad bolji raspored. Ako budemo u vrhu i pokazemo da pravimo ozbiljnu pricu, sa svojim menjanjem karaktera bi mogao opet da pojede govno i da se ukljuci u pricu i doprinese dobroj sezoni. Mada tesko, morali bi bas da odradimo par dealova u ove dve nedelje.
    sigpic

    Comment


    • Realno je ocekivati da se trosi, mi fakticki nismo nista potrosili, zaradili smo 6m, i na platama ko zna koliko, tako da, para za Williana ima, samo je pitanje ko ce se sve za njega umesati, mada ja ne vidim nikog ozbiljnog. Spursi nece ici po njega dokle god je Bale tamo. Utd mozda, mada nije Moyes cuo za njega nadam se...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Samo nek nastave da se gledaju ovakvi igraci, pokazuje se da postoji prava vizija. Bio sam skeptik posle proslog leta ali nakon toga pominjana i dovedena imena:

        Snajder, Staridz, Isimat-Mirin, Kutinjo, Ins, Vilijams, Alderveld, Papa, Sikeira, Sisoko, Henrik, Kosta, Aspas, Alberto, Ture, Minjole, Vilijan, Atsu + Kanjos i Kirivela koji su dovedeni u akademiju i imaju nevidjen potencijal.

        Samo Ins i Vilijams su tu neozbiljna prica, sve ostalo zna fudbala s tim da pojedinci nisu provereni. Verovatno sam nekog i zaboravio, ne mogu sad da se setim.
        sigpic

        Comment


        • Bogami gde ima dima ima i vatre, bice svasta u ovih nekoliko dana pre pocetka premijer lige. I sam Rodzers je najavio par velikih imena, sad samo da nas pogleda Bog, izduvali smo ga za Mktarijana i Kostu, valjda za Vilana necemo.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Samo sto izgleda da je Sako opcija ako ode Skrtel. To ne valja, bez obzira na to kakav je potencijal bio. To je mozda i downgrade cak u odnosu i na ovakvog Skrtela.
            sigpic

            Comment


            • Ma bolje i Sakho nego Skrtel, mada bi opet igrao Toure u prvoj.

              Billy Liddell ‏@Liddellpool 2m
              Liverpool poised to make £30m bid for Brazilian midfielder Willian http://www.theguardian.com/football/...hi-makhachkala
              I Guardian objavio...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ne znam cemu toliko poverenje u Turea? Stoji da je dobro pripreme odradio ali nismo imali ozbiljne protivnike. Tanka je odbrana bez nekog ozbiljnog pojacanja kao sto je Papa. Ture je bio dosta los u Sitiju u poslednje vreme a ni Agerov drugi deo prosle sezone nije za pohvalu, Dzonsonov takodje.

                Mogli bi vala i Koatesa za zavale negde da imamo jos koje milionce za transfere, nema leba od njega.
                sigpic

                Comment


                • i Metro objavio, i Spursi se interesuju ali neverujem da ce slati ponudu dok je Bale tamo, moramo da ga ugrabimo u narednih par dana

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ne znam cemu toliko poverenje u Turea? Stoji da je dobro pripreme odradio ali nismo imali ozbiljne protivnike. Tanka je odbrana bez nekog ozbiljnog pojacanja kao sto je Papa. Ture je bio dosta los u Sitiju u poslednje vreme a ni Agerov drugi deo prosle sezone nije za pohvalu, Dzonsonov takodje.

                    Mogli bi vala i Koatesa za zavale negde da imamo jos koje milionce za transfere, nema leba od njega.
                    Toure nije ni igrao kako treba u City-u, a kamoli da ocenjujemo njegove partije. Ma nije problem protivnik, ali lik bas ima osecaja za prostor, bolje se pokazao on nego Agger. Kada je Wisdom gresio protiv Celtica, on ga je vecinom uvek pokrio. Jednostavno nisam video ijednu gresku od njega. Nemam samo ja poverenja u njega, vec i Brendan.

                    Znas i sam situaciju, mora Skrtel da se proda, ili Coates, da bi uleteo neko. Samo mi nije jasno sta cekaju za Alderweirelda, covek ode u Spartak jbeni Moskvu za nekih 7m...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Tobi je veliki propust. Za 7 miliona moze i Koates da se proda, 5-7 i uzmes njega + prodas Skrtela pa uzmes Papu ili nekog pribliznog kvaliteta + ti Andre ostane kao stoper/bek u rotaciji a tu je i Kolo gde na kraju nisi prakticno nista potrosio, plafon 5 miliona.

                      Ako Kolo bude kao u Arsenalu, ne treba da brinemo ali treba sacekati par meseci, kao i za svako pojacanje. Mada nam treba i Ager da se vrati na stari nivo.

                      Zato nikako Sako vec Papa po svaku cenu da imas 3 prava stopera gde u slucaju pada forme imas pravu opciju kao zamenu. Kolo i Ager su znak pitanja, sa Sakom i Andreom na klupi ne mozes biti siguran. Sreca pa sad igramo na gol vise i sve je bolja realizacija.
                      sigpic

                      Comment


                      • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 5m
                        So, @MartinCharquero says that Suarez has been convinced to stay and will look to extend
                        his contract.
                        Moley ‏@MoleyBTK 3m
                        So looks like #suarez has realised that he ain't going anywhere and now wants to stay for the fans ....pull the other one luis
                        Moley ‏@MoleyBTK 2m
                        And #suarez will sign a new deal with a proper get out clause, as I revealed a couple of weeks ago was offered to him
                        Zna se ko je Moley i ovo nije bezveze, videcemo sta ce se desiti. MrBoyWunder je isto pouzdan. Sad kad nam ajnstajn objasni kako Moley laze i kako je sve ovo jedna vrsta pripreme za deadline day. Charcero je inace urugvajski novinar kojem je navodno Suarez prvom rekao da ostaje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma pusti Moleya, Charquero je kao brat Luisu... Gnjida ce se opametiti...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pazi, kad razmislis korektno je od strane kluba i to maksimalno. Kukao je na klauzulu, dobice reviziju gde ce klauzula ovaj put biti precizirana i gde nece biti cirkusa a on odradi jos jednu sezonu pa posle ima odresene ruke da ide ako neko ponudi te pare. Smatram da je ponuda korektna i isto tako da on to prihvati a da svi pojedu govno zarad interesa ovakve institucije kakva je Liverpul.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad da vidim ove sto su rekli da Luis ide 99%, dajte ih da vidim. Jos da dodje Willian, odmah srcka da me strefi...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Sad da vidim ove sto su rekli da Luis ide 99%, dajte ih da vidim. Jos da dodje Willian, odmah srcka da me strefi...
                                Polako, 2. septembra kad se ja otreznim od proslave svog 18. rodjendana i kad se zavrsni prelazni rok pa cemo onda da sprdamo sve redom i likujemo. Samo ekipu da napravimo. Nece taj potpis biti lak zbog onog cigana Gvardiole.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X