Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
    Pa cekaj Nash-e zasto je onda rekao Henry da nece prodavati Suareza, kao potreban je klubu da bi dosli do LS i navodno kao nema dovoljno vremena da se dovede adekvatana zamena?
    Zbog odredjene cvrstine i da pokaze da ne mogu da nam uzmu svaku zvezdu. Samo zato ga mozda i ne bi prodavali, strah da druge zvezde ne bi dosle. Nezahvalna je situacija. Da smo TOP4 klub, pustis ga i od tih para dovedes bruka igrace. Ovako teze ali verujem u dobar krajnji ishod.
    sigpic

    Comment


    • Moram dupli.

      Sterling uhapsen zbog napada na devojku.

      Dobra vest je da Staridz putuje u Dablin sa ekipom.

      EDIT: Putuje i Rahim, sad izgleda ce u septembru biti neki sudski postupak.
      sigpic

      Comment



      • Аааа мицеее.

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.com/news/late...w-vice-captain

          Zasluzio je majstor

          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Dauning izgleda blizu Vest Hema. Ajde bre!
            sigpic

            Comment


            • sledeci vikend tekma... prespavati ove radne dane i onda pocinje ludilo

              Comment


              • Stewart Downing is close to sealing a £6 million transfer from Liverpool to West Ham United.
                Big Sam najdrazi trener poslije Rodgers-a

                Valencia defender Aly Cissokho says he is ready to join Liverpool FC if a deal can be agreed with his current club.

                The left-back claims to have agreed personal terms with Liverpool and is just waiting on the two sides to thrash out a compromise.

                If nothing happens this week, it probably means that I will not be going to Liverpool.
                A onda sef:

                “There’s nothing on the Cissokho story,” Rodgers said.

                He added: “I believe Costa has signed an extension. There’s nothing in terms of players to add.

                “We’ve signed players early on and we hope to sign some more before the end of the window. In the meantime, there’s nothing at the minute.”
                Izgleda i Costa otpao,jebo lud zbunjenog.

                Bit ce zanimljivo dok se ne zatvori prelazni rok.

                Last edited by Joe Cole 10; 09-08-13, 23:57.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Liverpool have been given an apparent boost in their pursuit of Kyriakos Papadopoulos. (Bild)
                  Rodgers confident Liverpool will get the best out of Suarez when he regains focus http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...ool-fc-5693535
                  Od Coste nista, produzio ugovor, ekstenzija, rece Moley isto, i takodje rece da se gledao Muriel u ovim pripremnim...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Otkako je dosao Rodgers transfer politika nam se poboljsala znatno,odlaskom Spearing-a i vjerovatno Downing-a sve je manje igraca koji su zalutali u klub.Naravno bilo je tu i gresaka,ali kada se zna da su u proslosti dres nosili Jovanovic,Ngog,Kyrgiakos,Jovanovic,Poulsen i ostali majstori ove igre ovo sada izgleda odlicno.

                    Ono sto je jasno naravno da fali dubina u ekipi.Kada se pogleda i ovaj prelazni rok ja sam poprilicno zadovoljan,Kolo je doso dzabe i pokazuje da moze biti sasvim dobro pojacanje,za Mignolet-a se znalo da ce biti odlicno pojacanje,Aspas ce takodjer biti vrlo dobro pojacanje s obzirom koliko je placen i jedino mi je zasad Luis Alberto enigma i plus kada se jos vidi kakva se pojacanje spominju u kontekst sa klubom itekako mozemo biti zadovoljni.Cak skoro nismo nista potrosili ovo ljeto.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Nama je najvece pojacanje Coutinho ako cu iskreno, decko ce biti sve bolji i bolji, nebo je granica za njega... Uf da je dovesti Muriela, mada bolji je Costa, ali jbg i ovaj je vanserijski potencijal i odlican igrac...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pazite, Rodzers je znao da omane s pojacanjima do sada ali za razliku od prethodnika, on je bar dovodio igrace na potrebnim pozicijama pa je omanuo sa Alenom, Borinijem i Asaidijem, nije pronasao zajednicki jezik s Nurijem. Keni je legenda ali kad se setim kod njega i Woy-a, 9 centralnih veznih od kojih samo Tatica zna nesto a sveukupno 4-5 krila i napadaca gde samo Suarez zna a ostali svi 30+ godina. Sa dovodjenjem je Brendo omanuo ali je prodavao iskljucivo one koji nisu za klub i nastavlja sa time, sa Reinom kao izuzetkom, on samo nije vise na potrebnom nivou. Iskreno mislim da kad bi imao TOP4 da bi napravio odlicnu ekipu. Videli smo da gleda odlicne igrace ali trenutno nece da dodju. Onog trenutka kad uspe da udje u LS, verujem da moze da napadne titulu vrlo brzo. Naravno, uslov je i da pusti muda u pojedinim utakmicama i da popravi pravljenje izmena. Videcemo sad kad je malo dublji roster kako ce to da izgleda. Menjao sam misljenja tokom sezone dok se nije zavrsila ali sad cvrsto verujem u njega. U pocetku je dosao kao cist profesionalac a cini mi se da je u drugom delu sezone pomalo i zavoleo klub, bar po reakcijama kad damo gol. Videla se razlika. Bice interesantna sezona 100%, kod nas bar to ne nedostaje. Igracemo i lep fudbal, nece biti mucno kao u periodu 2009-2012.
                        sigpic

                        Comment


                        • The Reds team in full is: Mignolet, Enrique, Wisdom, Toure, Johnson, Lucas, Gerrard, Allen, Downing, Aspas, Coutinho.

                          Substitutes: Jones, Alberto, Assaidi, Henderson, Sturridge, Coates, Borini, Sterling, Kelly, Flanagan, Ibe.

                          Evo sastava. Sturridge garant ulazi zadnjih desetak minuta i daje gol.

                          Comment


                          • negde procitah "navodno" da je Suarez plakao posle treninga

                            ko ce mu ga znati sta je u njegovoj ludoj glavi, sve me vise to nervira oko njega, sad nema nikakvih vijesti, zatihnulo je, mogao bi neki BUM u vidu prelaska u Bayern

                            Comment


                            • Pa dokle ce vise Downing biti u prvoj postavi?I hoce li se iko sjetiti da ga otjera u 3 lijepe...

                              Comment


                              • mozda hoce da mu podignu cijenu bar za koju milku jbg

                                Comment

                                Working...
                                X