Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo bahato u upravi, mnogo mi se svidja

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nije jos potpisao, taj moze sve da zajebe pa i obican potpis.
      Vec sam nekoliko puta smarao sa njim, ali moram jos jednom da kazem da je on najveca prevara koja je zaigrala ozbiljan fudbal, od kada ga ja pratim, a verujem i mnogo duze od toga. nPower League 1 igrac, u najbolju ruku.

      Moram da priznam da me bas zanima kako ce se zavrsiti na kraju ova situacija sa Luisom. Cudi me sto se Bayern ne interesuje za njega, trenutno nema boljeg napadaca na trzistu, pogotovo jer je Pep tu sada, Mandzukic njemu sigurno nece igrati. Verovatno racunaju da je ipak prevelika budala.
      Sto se nekog predvidjanja tice, verujem dosta u Rodgersa i njegove ideje i licno mislim da cete zavrsiti u top 4. Da nije bilo ovih problema sa Luisom, bio bih dosta sigurniji u to, ali i ovako mislim da ce sledeca godina biti godina kad se Liverpool polako vraca u vrh.

      Comment


      • Ma ko ce ga znati sta je sa Bayernom, ne bi se cudio da zadnji minut prelaznog predje tamo, ipak mu je agent Pere Govnar Gvardiola

        Comment


        • Stalno pratim temu,ali retko kad postujem.....ali odlazak Spearing-a me toliko raduje,da sam morao da ostavim post...

          Bio sam skeptican dolaskom BR-a,ali moram priznati da radi odlican posao,i da konacno imam neku nadu da Lfc moze konacno nesto uraditi.Liga jaca nego ikad,jedva cekam pocetak...i prvu tekmu protiv Stouka.Samo da se ovo oko Suareza zavrsi sto pre...

          P.S. Subota....13:45...ja...sportklub...kikiriki...i Liverpul...fu*cking awesome!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Odlično, Spearinga smo se riješili i tu je novih £1,5M. Downing izjavio kako ima odriješene ruke za odlazak ukoliko nije zadovoljan, ali on kaže da je prezadovoljan i da želi da se izbori za mjesto u ekipi. Haman da ćemo ga gledati i ovu sezonu u dresu Liverpoola...
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment




              • Trening Suareza jutros.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post


                  Trening Suareza jutros.
                  Spoiler
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post


                    Trening Suareza jutros.
                    Neka ga malo, mozda mu dodje vec jednom iz dupeta u glavu, i da shvati da je klub svetinja i nesto najvece i da ne moze biti nijedan igrac veci od istog. Prvo me je odusevio Brendan kraljina kako je postupio, to je glava, to je autoritet, covek ima muda. A evo cuo sam i Henrijevu izjavu. Stvarno jebacki odradjeno. Ili ces se opametiti ti mali zubonja ili ces se ucrvljati, trunuti na klupi i gledati ostale momke kako haraju. Ja se nadam da ce se sve ovo zavrsiti dobro i po njega i po klub, valjda ce se pokajati, od njega to svakako mozemo ocekivati, on je u stanju da pricu okrece kako mu se k.... digne. Ovim potezom da se on zadrzi u klubu, ma koliko se prasine diglo oko svega u poslednjih mesec dana, ipak je vrlo pametan potez, i da se svi polako nadamo LS naredne odine.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Suarez, ako ostane, te nastupi u dresu LFCa bez da se javno izvini, iako je to nedovoljno samo ce pokazati da je igrac veci od kluba.

                      Ne moze se pljuvat po treneru, blatiti ugled kluba i onda sa ili bez izvinjenja ponovo predstavljati taj isti klub. To je potpuna sramota, ako se desi.

                      Ali tesko da ce ostati. On zeli napolje i u 99% slucajeva igrac dobije sta zeli. Ostaviti ga da trune, ne mozete isto.

                      Carragher je na MNF-u sa Garyem Nevilom izjavio da to nije isti Luis Suarez. Luis Suarez kojeg on zna daje na svakom treningu 110%, te cak dolazi na slobodne dane da trenira. Toliko je predan i voli fudbal. Dok je na treningu za Gerrardov testimonial bio mrzovoljan, bezvoljan uopste nije mario, te kaze da to nije Luis Suarez kojeg on zna...

                      A vjerovati Henryu kada kaze da ga nece prodati jer mu finansije nisu vazne jee suludo. Covjek je se obogatio na nacin da je znao kada prodati, a kad kupiti. I on sam zna koliko je novca na stolu. Cak postoji dio izjave gdje kaze da ce 'trying to find right valuation of a player' ali isto tako da ga nece nikome prodati. Zasto pricati o cijeni kada ga nece prodati?

                      On odlazi 99%, bio to Arsenal ili neko drugi on odlazi. Henry je za Torresa govorio da nema sanse da ide pa je 3 dana poslje otisao. Tada je i sam klub izbacio izjavu 'Torres not for sale'..

                      It's money talks now...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • U klubu cekaju ponudu van Ostrva i cim prva stigne, covek ide. Nece da ga prodaju Arsenalu ali jedva cekaju da se neko drugi ukljuci i da se rese ove atmosfere. To je jasno iz svih desavanja. 40 miliona od Pereza bi prihvatili 100%, niko nece nezadovoljnog igraca u klubu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Suarez, ako ostane, te nastupi u dresu LFCa bez da se javno izvini, iako je to nedovoljno samo ce pokazati da je igrac veci od kluba.

                          Ne moze se pljuvat po treneru, blatiti ugled kluba i onda sa ili bez izvinjenja ponovo predstavljati taj isti klub. To je potpuna sramota, ako se desi.

                          Ali tesko da ce ostati. On zeli napolje i u 99% slucajeva igrac dobije sta zeli. Ostaviti ga da trune, ne mozete isto.

                          Carragher je na MNF-u sa Garyem Nevilom izjavio da to nije isti Luis Suarez. Luis Suarez kojeg on zna daje na svakom treningu 110%, te cak dolazi na slobodne dane da trenira. Toliko je predan i voli fudbal. Dok je na treningu za Gerrardov testimonial bio mrzovoljan, bezvoljan uopste nije mario, te kaze da to nije Luis Suarez kojeg on zna...

                          A vjerovati Henryu kada kaze da ga nece prodati jer mu finansije nisu vazne jee suludo. Covjek je se obogatio na nacin da je znao kada prodati, a kad kupiti. I on sam zna koliko je novca na stolu. Cak postoji dio izjave gdje kaze da ce 'trying to find right valuation of a player' ali isto tako da ga nece nikome prodati. Zasto pricati o cijeni kada ga nece prodati?

                          On odlazi 99%, bio to Arsenal ili neko drugi on odlazi. Henry je za Torresa govorio da nema sanse da ide pa je 3 dana poslje otisao. Tada je i sam klub izbacio izjavu 'Torres not for sale'..

                          It's money talks now...
                          Mozes li mi reci brojeve za loto, da ubodem sedmicu sledece nedelje posto vidim da sve znas, a i vidovit si bogami!

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            U klubu cekaju ponudu van Ostrva i cim prva stigne, covek ide. Nece da ga prodaju Arsenalu ali jedva cekaju da se neko drugi ukljuci i da se rese ove atmosfere. To je jasno iz svih desavanja. 40 miliona od Pereza bi prihvatili 100%, niko nece nezadovoljnog igraca u klubu.
                            Pa cekaj Nash-e zasto je onda rekao Henry da nece prodavati Suareza, kao potreban je klubu da bi dosli do LS i navodno kao nema dovoljno vremena da se dovede adekvatana zamena?
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                              Pa cekaj Nash-e zasto je onda rekao Henry da nece prodavati Suareza, kao potreban je klubu da bi dosli do LS i navodno kao nema dovoljno vremena da se dovede adekvatana zamena?
                              Kada sam poslednji put proveravao, izjave za medije nisu obavezujuci dokumenti.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Kada sam poslednji put proveravao, izjave za medije nisu obavezujuci dokumenti.
                                Da nisu,ali su izuzetno vazan dio poslovanja, posebno amerikanci to znaju posto svaka mala pizdarija u medijima jebe vrijednost dionica na berzi.. On mora to da izjavi da bi drzao svoj posao zasticenim, odnosno tajnim...

                                Cekamo i cekamo, 50m funti ce osraditi posao, sigurno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X