Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Livepulu sada tek ide najtezi dio da nastavi niz pobjeda,jer ne smiju vise kiksati od losih ekipa.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=manda link=topic=2667.msg245046#msg245046 date=1297188385]
      Livepulu sada tek ide najtezi dio da nastavi niz pobjeda,jer ne smiju vise kiksati od losih ekipa.
      [/quote]
      To stoji,mada igraju sa mnogo samopouzdanja(cast izuzecima poput Lucasa i Maxija)a i nemaju sta da izgube.Sledi nam Wigan kuci,pa se gostuje West Hamu i onda dolazi Manchester.
      sigpic

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=S-Nash link=topic=2667.msg245044#msg245044 date=1297188139]
        Jos cekamo i Jonja,decko ce biti odlican igrac.Ako se ne varam,on je kapiten i lider Engleske reprezentacije do 19 godina,fino je koristio minutazu,gine na terenu.Bice i on odlican.

        Nego sta mislite od Hummelsu?Svidja mi se jako kako igra.
        [/quote]

        Shelvey,Pacheco,Wilson,Kelly su nasa buducnost,a sto se tice odbrane ja bi samo lijevog beka doveo,Kelly moze stopera igrati dobro kao i beka i tu imamo Agger-a,Skrtel-a i Carragher-a i desno vratimo Johson-a i nema potrebe sada dovoditi stopera jer imamo tu 3-4 igraca i jos Wilson-a koji je velika buducnost,zato mozda dovesti Coentrao-a ili nekog drugog i da mu je zamjena Insua.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg245048#msg245048 date=1297188615]
          Shelvey,Pacheco,Wilson,Kelly su nasa buducnost,a sto se tice odbrane ja bi samo lijevog beka doveo,Kelly moze stopera igrati dobro kao i beka i tu imamo Agger-a,Skrtel-a i Carragher-a i desno vratimo Johson-a i nema potrebe sada dovoditi stopera jer imamo tu 3-4 igraca i jos Wilson-a koji je velika buducnost,zato mozda dovesti Coentrao-a ili nekog drugog i da mu je zamjena Insua.
          [/quote]
          Izuzetno je Skrtel nepouzdan,treba jos jedan stoper.Sa druge strane,ne mora Kelly odma u prvu.On i Johnson bi bili najjaci bekovski par na desnoj strani u PL.Sto se leve strane tice,ja sam takodje za vracanje Insue da bude rezerva,jer je dobar igrac a ustedelo bi se,dok sto se tice prve postave moj pik je Baines.Covek ubija.Moze i Coentrao,mada on igra u ligi gde odbrane skoro da nema i trebalo bi mu dosta vremena i to bi bio rizik.Igraci koji dolaze iz liga gde nisu tako jake i prljave odbrane,ne mogu i ne treba da budu prvotimci odma.Ni Vidic ni Ivanovic nisu odma igrali prvu,pa su sad najbolji stoper i desni bek u PL.
          sigpic

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Jeste Skrtel nepouzdan i nije neki igrac,ali sasvim pristojan je za klupe,ne mozemo ocekivati sad da nam klupu cine igraci od 15-20 miliona.Ne znam po meni je jedino lijevi bek potreban jer tu samo Insua-u imamo jer pogledaj odbranu koga sve imamo na pozicije desnog beka i stopera:Johnson,Kelly,Agger,Carragher,Skrtel,Wilso n i mislim da nema potrebi dovoditi nekog mladog i skupog jer od ovih igraca jedino je Carra star,kad bismo Hummels-a doveli morali bismo najmanje dati 10-15 miliona,a decko je mlad tako da ili Kelly ili Agger ne bi igrali u prvoj a to mi se ne svidja i jos on moze igrati dugo godina tako da bi morali Kelly ili Agger cekati da se povrijedi on da bi mogli igrati.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg245053#msg245053 date=1297189263]
              Jeste Skrtel nepouzdan i nije neki igrac,ali sasvim pristojan je za klupe,ne mozemo ocekivati sad da nam klupu cine igraci od 15-20 miliona.Ne znam po meni je jedino lijevi bek potreban jer tu samo Insua-u imamo jer pogledaj odbranu koga sve imamo na pozicije desnog beka i stopera:Johnson,Kelly,Agger,Carragher,Skrtel,Wilso n i mislim da nema potrebi dovoditi nekog mladog i skupog jer od ovih igraca jedino je Carra star,kad bismo Hummels-a doveli morali bismo najmanje dati 10-15 miliona,a decko je mlad tako da ili Kelly ili Agger ne bi igrali u prvoj a to mi se ne svidja i jos on moze igrati dugo godina tako da bi morali Kelly ili Agger cekati da se povrijedi on da bi mogli igrati.
              [/quote]
              Pa dobar je za klupu jos sledecu sezonu,a posle Carra,Agger,Wilson i Hummels,a Kelly bi bio zamena za Johnsona neko vreme,a za koju godinu starter.Mora se imati 8 odbrambenih igraca.Wilsona bi dao na pozajmicu sledece sezone,pa prodao Skrtela i one tamo Wilson bi bio rezerva.Ne treba odma forsirati Kelly-a i Wilsona nego postepeno stvarati igrace od njih.

              Zamislite da nam dodje krilni tandem Young-Downing,a obojica su se povezivali sa Liverpoolom.
              sigpic

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Johnson je jos relativno mlad i moze igrati dobrih 5-6 sezona,a glupo je da mu Kelly bude rezerva tako dugo.Ja ocekujem odbranu Johson-Kelly-Agger-jedan vrhunski lijevi bek,mislim da nam pojacanja na pozicija golmana i napadaca ne trebaju tako da na ljeto dovesti lijevog beka i 2 krila dobra,a tu ima milion igraca (Young,Downing,Honda,Arda i jos dosta igraca) i mozda jednog zadnjeg veznog za klupe tipa Adam-a.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg245056#msg245056 date=1297189846]
                  Johnson je jos relativno mlad i moze igrati dobrih 5-6 sezona,a glupo je da mu Kelly bude rezerva tako dugo.Ja ocekujem odbranu Johson-Kelly-Agger-jedan vrhunski lijevi bek,mislim da nam pojacanja na pozicija golmana i napadaca ne trebaju tako da na ljeto dovesti lijevog beka i 2 krila dobra,a tu ima milion igraca (Young,Downing,Honda,Arda i jos dosta igraca) i mozda jednog zadnjeg veznog za klupe tipa Adam-a.
                  [/quote]
                  Johnson se cak moze uskoro i prodati kad Kelly bude skroz sazreo i tu bi se mogle uzeti odlicne pare i dovesti rezerva za Kelly-a za duplo manje.Svejedno,kako god okrenes,Johnson,Kelly,Carra,Agger,Skrtel,Insua,zna ci trebaju 2 igraca u odbrani,a Wilson jos nije za neke ozbiljnije igre tako da treba na pozajmicu.Ostaje jos i da se vidi koliko Carra moze da igra.Jos jedan napadac je potreban da bude dzoker koji moze povremeno da bude starter i da daje golove kao sto je Crouch radio,ne bi imao nista protiv ni da se on vrati,covek ga uvek stavi kad je bitno.Kuyt je mnogo pao tako da nam treba jedan takav,Croucha sam naveo kao primer,a ja bi licno doveo nekog malo iskusnijeg igraca koji zna da igra u PL jer nam je napad izuzetno mlad.Suarez,Carrol,Pacheco i taj neki dzoker bi bili dobar napad.Na leto nam treba 5 pojacanja da popunimo rupe i onda da se vidi kako ce to funkcionisati.Kenny treba da ostane na klupi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Mozda ce te morati da razmisljate i o golmanu...cini mi se da ce Reina da predje u Man Utd @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=2667.msg245086#msg245086 date=1297194766]
                      Mozda ce te morati da razmisljate i o golmanu...cini mi se da ce Reina da predje u Man Utd @(*6sd$%
                      [/quote]
                      Ne bi voleo da se to desi,jer sve manje i manje gresi i hvata sve zivo,zaista mu je tesko dati gol.Mada ako se to desi nije veliki problem,jer golmani su najjeftiniji i najlakse se moze kupiti dobar golman.Moji pikovi u tom slucaju Lloris i Akinfeev.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Cisto sumnjam da ce Pepe preci u Manchester,a i koliko znam nijedan igrac Liverpool-a nije direktno presao iz Liverpool-a u Manchester tako da sumnjam da ce Reina biti izuzetak,
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Cak i da predje,u sta ne verujem,naci cemo lako zamenu.Niko nije veci od kluba,najveceg kluba! &8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=S-Nash link=topic=2667.msg245087#msg245087 date=1297194881]
                            Ne bi voleo da se to desi,jer sve manje i manje gresi i hvata sve zivo,zaista mu je tesko dati gol.Mada ako se to desi nije veliki problem,jer golmani su najjeftiniji i najlakse se moze kupiti dobar golman.Moji pikovi u tom slucaju Lloris i Akinfeev.
                            [/quote]


                            Svaka cast +*@WT*48* Obojica su mnogo dobri.Ali ne verujem da ce Reina preci u MU.Nije valjda i on izdajica kao Owen npr...

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=milanche link=topic=2667.msg245550#msg245550 date=1297260966]

                              Svaka cast +*@WT*48* Obojica su mnogo dobri.Ali ne verujem da ce Reina preci u MU.Nije valjda i on izdajica kao Owen npr...
                              [/quote]
                              Hvala h5g6k8

                              Sto se mene tice ne bi bio izdajica,kao ni Torres.Ipak su oni Spanci.Da Gerrard predje ili Carragher,e to je izdaja.Owen je izdajica,mada sad nista ne igra,da je presao onda u MU umesto u Real to bi tek bilo strasno,a i tad je sebi ucinio gore jer nije nimalo igrao a Liverpool uzeo LS. +*@WT*48*

                              De Gea je takodje strasan i on je Fergusonov prvi pik,a ne Reina.Mislim da ce do tog transfera i doci,a da ovo za Reinu novine pisu da bi imali posla.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Joe i LFC,uradio sam analizu.Procitajte pa da vidim jeste zadovoljni.http://redsserbia.blog.rs/

                                Vi koliko znam ste sredili stvari sa faksom pa cete imati vise vremena.Ostaje da se dogovorimo sta i kako za vikend.Moramo da napravimo posao oko bloga jer ova igra zasluzuje da se sve proprati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X