Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav govnar ne mogu da vjerujem... prvo prica da je srecan, da zeli da postane legenda Liverpoola... a sad bi dupe dao samo da ode u drugi klub da igra tu jebenu ligu sampiona da mu se ostvari san...
    Kako mrzim ovakve ljude klasicne picke koje nemaju obraz i prelaze preko svojih rijeci samo da bi dosle do cilja.

    Comment


    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
      Ali bre samo mi nije jasno kako moze da ide radi trofeja u Arsenal , pa bre vi ste izmislili turnir i izgubili ga (emirates cup), bre Ryo Miyachi je otisao u Wigan eej jebeni Wigan i osvojio turnir, da ne pricam o Fabregasu,Persiju,Songu,Nasriju,Coleu i ostalim koji su odmah po odlasku osvajali trofeje


      a to da zna sa budalama ? pa Arsenal je imao tonu takvih igraca
      Moram da te ispravim ideš mi na ganglije.Mijaiči nije "otišao" u Wigan već je pozajmljen , a nije osvojio ništa zato što se povredio nekoliko dana pred utakmicu i vratio se u Arsenal.Emirejts kup nije izmislio Arsenal nego Fly Emirates koji pravi do jaja reklamu u Evropi , igra se u Londonu zato što su najveći sponzori našeg stadiona koji nosi ime same kompanije.A o tome koliko je nama igrača otišlo za "trofejima" prvi vi nema šta da osuđujete.Kakvi smo takvi smo barem igramo LŠ za razliku od nekih koji su osuđeni da čame na sredini tabele. Što se Suareza tiče i nisam nešto za njegov prelazak što zbog cene transfera što zbog njega kao osobe ali će mi biti drago pre svega zbog tebe i još par pojedinaca koji dižu Liverpul u nebesa a budimo realno daleko ste i od LŠ a kamoli od nečeg drugog.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Nije daleko LS nikako za LFC koliko ti zamisljas Gangy, pogotovo ne u ovoj sezoni koja sledi...


        Elem, ide prica da se vrsi rasprodaja neka u Anzhiju, ocigledno propao projekat, mada iskreno nisam ni ocekivao da ce oni napraviti nesto tamo u nekoj Makhachkali, tako nepopularna destinacija ne moze privuci igrace, pa bi valjalo to iskoristiti u uzeti igraca koji je prvi govorio o odlasku ovog leta, a to je Willian (jest' nemoguce, ali jebes ga). Ne vidim da bi mnogo klubova islo po njega, mozda Spursi kad prodaju Balea, i mi kad prodamo gnjidu.
        Mozda se umesa i Utd, ali vidim Nani igra odlicno, tako da oni otpadaju...

        A sto se tice Kanibala, coveka kojeg sam licno branio donekle u svim incidentima sem ovog sranja sa Banetom, a prepostavljam i vecina navijaca, kao i ceo klub, koji je stajao iza njega, ovako vracati i govoriti da sad LFC treba da mu ucini uslugu, smesno. Definitivno kap koja je prelila casu.

        Karl ‏@Karlton81 2h
        The Suarez interview also screams at me "Desperation" cause he knows that this "clause" is a load of horse shit. He'll try anything.
        Evo sta Karl rece za klauzulu. Sad mene zanima, a to je i Ajnstajn pomenuo ranije, je onaj tip klazule koji pusta igraca u LS klub. Ako je to tacno, Suarez nema sta da se buni oko ugovora jer Arsenal jos uvek nije LS klub ako cemo o formalnosti i pravilima.
        Druga stvar je, da ako klauzula samo one prirode, negotiation clause, onda ga ne bi ni u ludilu trebali prodavati Arsenalu i zadrzati stav. Pa Suarez ako zeli da upropasti karijeru sedeci u rezervama, fine by me. Ionako posle ovog clanka ce biti najomrazeniji lik u Liverpoolu. Torres ??? To je zlatan decko...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Najzalosnije od svega je sto su mu pravili baner na Kopu i stavljali ga rame uz rame sa jednim Carragherom. Kakva zaludjenost. A Torres je nedodirljiv za ovog bilmeza u svim segmentima. Ucinio je za klub 700 puta vise i kao igrac i kao sportista, bez ijednog skandala, sramocenja. Nista ne bih rekao da nije pravio sva sranja koja je pravio. Covjek nema osjecaj neke savjesti da se oduzi svima. Picka uzduz i poprijeko.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Nije daleko LS nikako za LFC koliko ti zamisljas Gangy, pogotovo ne u ovoj sezoni koja sledi...


            Elem, ide prica da se vrsi rasprodaja neka u Anzhiju, ocigledno propao projekat, mada iskreno nisam ni ocekivao da ce oni napraviti nesto tamo u nekoj Makhachkali, tako nepopularna destinacija ne moze privuci igrace, pa bi valjalo to iskoristiti u uzeti igraca koji je prvi govorio o odlasku ovog leta, a to je Willian (jest' nemoguce, ali jebes ga). Ne vidim da bi mnogo klubova islo po njega, mozda Spursi kad prodaju Balea, i mi kad prodamo gnjidu.
            Mozda se umesa i Utd, ali vidim Nani igra odlicno, tako da oni otpadaju...

            A sto se tice Kanibala, coveka kojeg sam licno branio donekle u svim incidentima sem ovog sranja sa Banetom, a prepostavljam i vecina navijaca, kao i ceo klub, koji je stajao iza njega, ovako vracati i govoriti da sad LFC treba da mu ucini uslugu, smesno. Definitivno kap koja je prelila casu.



            Evo sta Karl rece za klauzulu. Sad mene zanima, a to je i Ajnstajn pomenuo ranije, je onaj tip klazule koji pusta igraca u LS klub. Ako je to tacno, Suarez nema sta da se buni oko ugovora jer Arsenal jos uvek nije LS klub ako cemo o formalnosti i pravilima.
            Druga stvar je, da ako klauzula samo one prirode, negotiation clause, onda ga ne bi ni u ludilu trebali prodavati Arsenalu i zadrzati stav. Pa Suarez ako zeli da upropasti karijeru sedeci u rezervama, fine by me. Ionako posle ovog clanka ce biti najomrazeniji lik u Liverpoolu. Torres ??? To je zlatan decko...
            Sta mislis da ce Liverpool dopustiti sebi taj luxuz da ga drze na silu ?
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Sta mislis da ce Liverpool dopustiti sebi taj luxuz da ga drze na silu ?
              Nazalost, mislim da nemaju taj luksuz iako bi voleo, para se ima samo za jos jednog, eventualno dva dobra igraca. Pitanje je samo, kako bi se Suarez ponasao u tom slucaju, posto je kao sto vidimo iz prikazanog vrlo nepredvidljivog karaktera, ali opet bi bio veoma veoma omrazen lik.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Freshkaro, uefa.com potvrdila juce da se Liga Prvaka sastoji od jednog predkola, grupne faze i nokaut faze. Rijesili su sve nedoumice oko toga da li je Arsenal u LP.

                Arsenal je oficjelno u tom takmicenju!

                Sto se tice klauze i podrzavanja od PFA-a, jutros je na live javljanju na talk sportu predsjednik PFA je rekao da postoji klauza, ali da nije straight te da Suarez ima njihovu punu podrsku..

                Wenger rekao jutros za Al Jazeeru da ne zna sta se desava oko Suareza i LFCa, zna sigurno da igrac zeli da ide i zato su se aktivirali. Ne zeli da komentarise razmirice izmedju LFCa i Luisa..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Moram da te ispravim ideš mi na ganglije.Mijaiči nije "otišao" u Wigan već je pozajmljen , a nije osvojio ništa zato što se povredio nekoliko dana pred utakmicu i vratio se u Arsenal.Emirejts kup nije izmislio Arsenal nego Fly Emirates koji pravi do jaja reklamu u Evropi , igra se u Londonu zato što su najveći sponzori našeg stadiona koji nosi ime same kompanije.A o tome koliko je nama igrača otišlo za "trofejima" prvi vi nema šta da osuđujete.Kakvi smo takvi smo barem igramo LŠ za razliku od nekih koji su osuđeni da čame na sredini tabele. Što se Suareza tiče i nisam nešto za njegov prelazak što zbog cene transfera što zbog njega kao osobe ali će mi biti drago pre svega zbog tebe i još par pojedinaca koji dižu Liverpul u nebesa a budimo realno daleko ste i od LŠ a kamoli od nečeg drugog.
                  dizem Liverpool u nebesa ?
                  ja znam gde se Liverpool nalazi, nego ste vi zaludjeni cinjenicom sto igrate LS, jeste to uspeh svakako 16 godina zaredom, ali trofeja nema... Nismo ni mi cvecke, ja priznajem da Liverpool trenutno nije ni blizu svom mestu, ali rekonstrukcija je pocela i sigurno da nase vreme dolazi i ja cu svima ovde da popusim kurac ako mi ne udjemo u LS ove godine !!!

                  Comment


                  • Evo da se prijavim za potencijalnu listu...

                    Comment


                    • Hajde onda makar nećemo suha kurca ostati.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Liverpool's stance this lunchtime is still unchanged. Luis Suarez is not for sale. (Sky Sports)
                        Samo bahato...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Suarez..PA TO JE SMRAD!Koji retard koliko sam ga branio cak i kada je ujeo Baneta pa gde mi je pamet bila ...Kupio me je sa onim ''Sanjao sam da obucem Liverpulov dres jos kao decak,Liverpul je najveci klub u Engleskoj..Da ne pisem vise sad ga toliko mrzim da bi otiso tamo naso bi ga i zavezo za klupu Liverpula!Koji zubatac..Tores kad je otisao ni jednu ruznu rec o Liverpulu,obratio se svima u klubu dok je igrao ni najmanji incident ni najmanji!Kako sam Toresa kleo kad je otiso sad mi krivo a Suki ako ode u Arsenal aaa to sto sam za Toresa pricao to ce da bude nista,Suki tebe ceka mnogo gore ne samo od mene vec od svih navijaca Liverpula pa kad dodjes na Enfild pa ima da te spalimo..Ovo te ceka od jednog maestra https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...00845775_n.jpg a ovo te ceka od sadasnjeg komandanta odbrane https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...26187294_n.jpg ;)
                          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.thesportreview.com/tsr/20...term-contract/

                            clanak od pre tacno godinu dana

                            Comment


                            • Ipak ide u Arsenal. Isprva je bio zainteresovan samo da ide van ostrva a od onih razgovora sa BR-om koji je ocigledno popizdeo od sve te situacije, zainteresovan je da ide bilo gde. Transfer request ide uskoro, Arsenal ce povecati na 45 miliona i ide. Stvarno se ciganise. Ja bih voleo da neko ozbiljan dodje u spic u Arsenalu jer kao ljubitelj ove igre ne mogu da podnesem Zirua ali da to ne bude Suarez jer klub poput Arsenala ne zasluzuje takvo cigance, Liverpul takodje. Pun mi ga je. Nek igra i Borini sad sto se mene tice. Sto je najgore, ovi u Arsenalu se loze jer ce Venger konacno da potrosi pare a kad ne bude trofeja onda ce i Venger da dobije slom zivaca od njega i opet ce kukati po medijima kako je klub limitiran. Vazno da samo on nije limitiran.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gnjida mala.Nadam se da ce otici,samo se i nadam da ga necemo pustiti za manje od 50 miliona.I onome ko ga kupi zelim srecu jer ce dati 50 miliona za vrhunskog igraca,ali i igraca koji je budala i koji nece igrati prvih 6 utakmica.Klub je stao iza njega,jedan je od razloga zasto je Kenny dobio otkaz i ovako vraca.Cak je i nazvao novinara da isprica svoju tuznu pricu .Samo nesto sam siguran da se nece nauzimati trofeja do kraja karijere.



                                Hendo kapiten veceras

                                The Reds team in full is: Jones, Spearing, Wisdom, Coates, Flanagan, Henderson, Allen, Alberto, Downing, Aspas, Ibe.

                                Substitutes: Mignolet, Enrique, Kelly, Toure, Gerrard, Coutinho, Assaidi, Lucas, Borini, Sterling.
                                Last edited by Joe Cole 10; 07-08-13, 17:03.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X