Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nece sad niko doci. Da znam da Ture moze da izvuce klasa sezonu kao nekad Papa bi mi onda igrao zadnjeg veznog pre one dvojice.

    Papa navodno stize oko 10. avgusta na preglede jer bi tad trebalo da se skroz oporavi. Ako je istina mozemo u dupe da se sutamo.

    Ne zna se ime tog ofanzivnog igraca s kojim pregovaramo, svi pokusavaju da iscupaju nesto. Pomenuti Konopljanka i Muriel, oba upgrade u odnosu na raznorazne Dauninge.
    sigpic

    Comment


    • Koji ce zavrsnica Coutinho-u kada ono sto on radi malo ko moze u PL, sto je potrebnije za njegovu poziciju. Ako je samo zbog tog parametra bolji Ukrajinac, onda stvarno Reise...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pominje se pozajmica Sterlinga u WH. Valjda nije istina, propasce tamo za ceo zivot. Ako BR smatra da treba da ide nek poteze veze u Svonsiju, tamo moze da se razvije a realno mu to ne treba, vec sad dobar backup. Jedva cekam da ga vidim sad kad je ojacao.
        sigpic

        Comment


        • Daleko je Kutinjo od toga nivoa sto radi ta manjina.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Pominje se pozajmica Sterlinga u WH. Valjda nije istina, propasce tamo za ceo zivot. Ako BR smatra da treba da ide nek poteze veze u Svonsiju, tamo moze da se razvije a realno mu to ne treba, vec sad dobar backup. Jedva cekam da ga vidim sad kad je ojacao.
            Nikako, na pripremama jedan od najboljih, nikako sada kada bas deluje nikad jace, cak ga je i BR pohvalio da je on sada drugi igrac u odnosu na proslu sezonu. A WH nije sredina za njega...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Daleko je Kutinjo od toga nivoa sto radi ta manjina.
              Mora da napreduje u vise segmenata i to dosta da bi bio to sto ocekujemo da bude ali skill i pas u prostor malo ko ima kao on.

              Samo pogledaj onaj pas za Staridza protiv Fulama. Ono u PL jos samo Mata.
              sigpic

              Comment


              • Ispade Cutinho najbolja desetka lige...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ispade Cutinho najbolja desetka lige...
                  Imas 50 boljih na svetu od njega, pricam o suvom talentu i onome s cim se rodis.

                  Rekoh da zaobidjes temu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakve je lopte delio pre svega spoljnom, kao sto rece Nash ono je poezija!

                    Comment


                    • Po suhom talentu, Zalalem ima najbolju viziju od svih igraca svijeta sa 17 godina, pa ga niko ne dize u nebesa..

                      I nemoj mi govoriti da zaobidjem temu, jer necu i ti mi ne mozes to reci. Nauci se postovanju
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Po suhom talentu, Zalalem ima najbolju viziju od svih igraca svijeta sa 17 godina, pa ga niko ne dize u nebesa..

                        I nemoj mi govoriti da zaobidjem temu, jer necu i ti mi ne mozes to reci. Nauci se postovanju
                        Ko je taj i dje igra? I koje si to utakmice gledao sa tim momkom pa to da kazes?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Po suhom talentu, Zalalem ima najbolju viziju od svih igraca svijeta sa 17 godina, pa ga niko ne dize u nebesa..

                          I nemoj mi govoriti da zaobidjem temu, jer necu i ti mi ne mozes to reci. Nauci se postovanju

                          Ko dize Kutinja u nebesa? Rekoh da decko ima nevidjen skill i da moze da se razvije. Ponavljam, imas 50 boljih.

                          Ti nekom pricas o dizanju u nebesa. Zirua si sa Drogbom poredio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nauci se postovanju
                            To ide samo onom ko zasluzuje, tako da ga ti nikada neces imati. A sada, na duzinu pendreka.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Jel Aki ono bese poredio Volkota i Robena? I da bi pre imao Tea u ekipi nego Arjena?

                              Zelalem je sta odigrao, 2-3 utakmice na turneji protiv nekih azijskih ekipa? Sta ja treba da dizem Zahu, Lingarda ili Januzaja?

                              Daleko su oni jos od Kutinja... decko je dosao i odmah poceo da kida u PLu.

                              Comment


                              • Pustite ga namerno provocira.Mislim da nam zadnji vezni uopste ne treba,imamo Alena,Lucasa,Hendu i sasvim sam zadovoljan,pre bih trazio krilo..
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X