Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oleksandr Sereda ‏@sereda_alex 26 Jul
    According to Konoplyanka's father, James Lippet (World in Motion) has become the player's agent & will be looking for options in England
    Moley sad rekao da nam je Konoplyanka opcija. Vrhunski talenat, mali stvarno ima znanje, ali brine me cena, koja se za sada ne pominje...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
      btw. po meni bi i Coady mogao da dobije nekad priliku
      Koudi na pozajmici u Sefildu.

      Zadnji vezni bi isto morao da dodje ali bas klasa. Ako ne uzmu klasu bolje da sacekaju sledece leto.

      Nisam za Konopljanku, daj proverenijeg igraca i pravog majstora.
      sigpic

      Comment


      • Dnipro trazi 20m evra za njega, Shakhtar ga takodje trazi, on im je alternativa za Bernarda koji je izjavio da ne bi bilo dobro da ode tamo i da zeli u Porto, igrac za kojeg se LFC takodje interesuje, koja ludara...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Probao bih prvo da hijack-ujem Bernarda pa bih se onda okrenuo drugim opcijama ali nikako Konopljanka.

          Steta sto Gvardiola ipak racuna na Sacirija.

          Nadam se Murielu, izgleda da je to daleko najbolja moguca od realnih opcija.
          sigpic

          Comment


          • Sta znam, meni je ovaj Ukrajinac gotivan igrac. Bernard izgleda sve dogovorio sa Portom, zasto, zato sto ce Porto kupiti samo 50% prava, a BMG (neka agencija jbem li ga, third party inace) ce zadrzati 50%, odgovara Portu, odgovara i njima i AMG...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Konopljanka je bolji igrac od Bernarnda po meni. A takodje i od Kutinja koji igra na njegovoj pozicija valjda.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Konopljanka je bolji igrac od Bernarnda po meni. A takodje i od Kutinja koji igra na njegovoj pozicija valjda.
                Bernarda nisam dovoljno gledao ali sigurno nije bolji od Kutinja. Kutinjo onako slab fizicki kida u PL na suvo znanje, ono se retko vidja. Ja sam licno bio skeptik kad je dosao ali ovo sto radi je poezija. Dobar je Konopljanka ali cenim da ne vredi te pare trenutno, pun mi je vise preplacivanja. Sigurno da ima boljih opcija.
                sigpic

                Comment


                • Kutinjo zna da igra, ali zavrsnica mu je ocajna. Dok je kod Konopljanke to jaca strana, jos Konopljanka ima bombu u noge.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Kutinjo zna da igra, ali zavrsnica mu je ocajna. Dok je kod Konopljanke to jaca strana, jos Konopljanka ima bombu u noge.
                    Kutinjo je 10-ka, njegovo je prvenstveno da pakuje. Igrao je levo jer nismo imali bolje resenje, cak je pred kraj sezone Brendan rotirao njega i Hendersona tako da Hendo vise bude levo da bi Kutinjo pruzio maksimum na svojoj poziciji.

                    Bio bi Konopljanka pojacanje i upgrade u odnosu na mnoge. Ima bombu jedino sto ga nisam gledao dovoljno da procenim radijus kretanja, kontinuitet i mentalnu snagu. Ako znas nesto vise slobodno napisi koju.

                    Ono sto sam ja gledao ne uliva mi neku sigurnost kod njega, mozda su mi se zalomile neke njegove losije tekme.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gledao ga i uzivo i pratio sam ga u nekolko meceva u LE prosle godine. Brz je i jak je na nogama. Uglavnom igra pri aut liniji. Ima odlican dribling u stranu i ostavlja protivnika ukopanog dok to njemu daje prostora za sut. Malo slabije pomaze odbrani, ali kad treba moze da se vrati i da zatvori beka. Rjesavanje utakmica mu je specijalnost.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sky Germany reporter Bjoern Schwemin says Schalke and Liverpool have agreed a deal for the transfer of Papadopoulos.
                        Sve je izvjesnije da je novo pojačanje Papa. Pametno odrađeno, nismo se puno zalijetali sa ponudama i nismo ga htjeli preplatiti, ovako se Schalke doslovno natjerao da ga proda za 16m.

                        Melgarejo bi u srijedu trebao doputovati u Liverpool, te proći medicinski pregled i završiti svoj prelazak na Anfield. Spominje se da bi ga na kraju sezone mogli otkupiti za £7.8m, naravno ako bude zadovoljio.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Gledao ga i uzivo i pratio sam ga u nekolko meceva u LE prosle godine. Brz je i jak je na nogama. Uglavnom igra pri aut liniji. Ima odlican dribling u stranu i ostavlja protivnika ukopanog dok to njemu daje prostora za sut. Malo slabije pomaze odbrani, ali kad treba moze da se vrati i da zatvori beka. Rjesavanje utakmica mu je specijalnost.
                          Staridz - Suarez(?) - Konopljanka sa Kutinjom i Dzerardom iza. Cenis da valja?
                          sigpic

                          Comment


                          • A ko ce pored Dzerarda?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              A ko ce pored Dzerarda?
                              Ako dodje Papa to je jedina rupa i tu dvojicu sto imamo u timu necu ni da spomenem.

                              Tu svakako ide neko ko treba da kvari igru. Pitao sam te za misljenje o ofanzivno orijentisanoj petorci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije lose uopste. Ako dovedete nekog igraca tipa Tiote imacete vise nego solidan tim.
                                Al nekog morate i da preplatite, jbg, danas se tako postaje klub.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X