Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kako jadan izgovor da ne dozvolite Arsenalu da kupi Sulju, ne vjerujem

    Znaci sve zablude o tome da ne postoji klauza mozete zaboraviti. Postoji klauza i ona glasi ovako: Ako dodje ponuda od preko 40m funti od kluba koji je u LP, a Liverpool nije onda Suarez moze da ide.

    Arsenalova ponuda je odbijena zato sto "tehnicki" nisu u LP. Boze sacuvaj kako to mogu reci?

    Arsenal je pretkolu lige prvaka, tako da su oni jos uvijek u tom takmicenju. Ocekujte arbitrazu FA oko ovoga, mnogo advokata ce da se uplete..

    Inace ato se tice Fenwaya naime oni zele da prodaju dio udjela u Liverpoolu...
    Jel to radis u Liverpoolu pa znas 100% da klauza postoji? Ovde izgleda ima dosta ljudi koji su upuceni u rad kluba bolje nego njihovi treneri,vlasnici itd.

    Ja ne znam da se za Suarez-a interesuje Tottenham,Bilbao,Inter pa je zato receno iz Liverpoola da nece ici ispod 50 miliona.Njega jedino i ganjaju klubovi koji igraju u Ligi Prvaka.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Klauza postoji i ovakva je kakvom sam vam napisao ovdje, svidjalo se vama to ili ne Arsenal je napravio par menevara i ceka se da se vrati ekipa u Englesku..

      Do tada ce vas jesti spekulacije, kao one sto su se pojavile danas da je Suarez ipak odlucio da ostane... U ponedeljak ce se vise znati..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Samo ti meni objasni kako znas sa sigurnoscu da klauza postoji?

        Gluposti sa twittera mi se mani.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Hajde dobro si nam rekao, da tu sagu konačno okončamo, mi se ovdje eto mjesecima trgamo oko toga, a sva sreća pa su tu stručnjaci sa ekskluzivnim i provjerenim informacijama da nam ublaže muku.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Uzivajte.

            Al usput saberite 2+2. Zasto bi Wenger poslao ponudo od 40m i 1 funte?

            Toliko od mene. Pa do ponedeljka kad vam se puleni vrate da vidimo daljnji razvoj dogadjaja...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ti i ja u mjesec dana avatar,ako Suarez bude prodan za manje od 40 miliona i 5 funti ti si dobio,ako bude prodan za vise ja sam.Ako ostane nikom nista.

              ?
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Uzivajte.

                Al usput saberite 2+2. Zasto bi Wenger poslao ponudo od 40m i 1 funte?
                Zato sto je trol. Ali opet, evo pitacu, zasto ???
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Uzivajte.

                  Al usput saberite 2+2. Zasto bi Wenger poslao ponudo od 40m i 1 funte?

                  Toliko od mene. Pa do ponedeljka kad vam se puleni vrate da vidimo daljnji razvoj dogadjaja...
                  Pa odgovorio si gore zašto je slao tu ponudu. Sve si nam rekao, sada k`o na šlaufu možemo tražiti zamjenu jer ima još dosta vremena do početka prvenstva.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Necu da se kladim, sa kockanjem na stvari na koje ne mogu uticati sam prestao...

                    Druga stvar nije Wenger trol, on je ozbiljan poslovan covjek i poslao je ponudu da aktivira tu klauzu. Mislis da je njemu do zajebancije sad, a treba mu hitno napadac?
                    Ne vjerujem bas u to.

                    evo sad vam nudi 42.5m i to je vrlo vjerovatno zadnja ponuda koju ce te dobiti, ako je odbijete sljedi transfer request.

                    procitajte Cavaniev interviju da cujete sta kaze o Sukiu, a i Suljo trazi kucu u Londonu po nekim kvazi ljudima...

                    sacekat cemo oficjelno javljanje Rodgersa sutra, da nam kaze kako je Liverpool veci klub od Arsenala, te da prelazak u Arsenal bi bio korak u nazad u Suarezovoj karijeri..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • nego sta nego korak nazad, da igra sa world class napadacem ziruom i wengerovom djecurlijom ?

                      ako je bilo kakav transfer za njega korak napred onda je to u Real, manite se wengerove sprdnje i twitter komentara, cuj trazi kucu u Londonu, ja sam cuo da je nasao dvosoban stan sa pogledom na kamenolom u Buturovic Polju blizu Sarajeva i prelazi u fudbalski klub Klis, inace pouzdana informacija rekla mi svastika od najboljeg druga jednog momka koji ima rodjaka koji se druzi sa Suarezovim rodjakom 7. koleno

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        sacekat cemo oficjelno javljanje Rodgersa sutra, da nam kaze kako je Liverpool veci klub od Arsenala, te da prelazak u Arsenal bi bio korak u nazad u Suarezovoj karijeri..
                        Uopste porediti velicinu Liverpula i Arsenala je smesno. Ni po trofejima, ni po broju navijaca, ni po imidzu, ni po cemu Arsenal ne moze da dopljune do LFC, niti ce moci u narednih 50 godina. Kao da poredis Zvezdu i Rad.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Nebitna je velicina,nego to da Arsenal trenutno ima bolji tim i da igra CL. Suarez ocajno zeli da igra CL.

                          Comment


                          • Originally posted by Funkerman View Post
                            Nebitna je velicina,nego to da Arsenal trenutno ima bolji tim i da igra CL. Suarez ocajno zeli da igra CL.
                            Pa nije valjda glup da zbog kile mesa (jedne sezone vise u CL) kolje svinju? I veoma je bitna velicina. Form is temporary, class is permanent.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nije to jedna sezona u CL.Arsenal igra godinama CL i lagano prolazi grupnu fazu. Uostalom sa njim i jos eventualno jednim pojacanjem,boticemo se i za titulu.Arsenal od Henry-ja nije imao takvog hitmana,tako da bi Suarez mogao jos vise zablistati kod nas.
                              Nemojte mi zamjeriti,ali iskreno Liverpool sa ovim timom tesko da ce i sledece godine izboriti CL.Suarez je sigurno svjestan toga.

                              Comment


                              • Izgeda da Soldado ide Totenhem... ko li ce biti zamjena ako Suarez ode?

                                a evo sastava za danasnju utakmicu
                                #LFC side to face Thailand: Mignolet, Enrique, Agger, Toure, Johnson, Lucas, Allen, Gerrard, Coutinho, Aspas, Borini.

                                Subs: Jones, Skrtel, Kelly, Flanagan, Suarez, Spearing, Wisdom, Robinson, Henderson,
                                Alberto, Downing, Sterling, Ibe, Coates, Assaidi,

                                Comment

                                Working...
                                X