Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste preterano,ali ohrabruje me igra u zavrsnici proslog prvenstva,igrali smo bas dobro,tecno,jos smo sada doveli pojacanja i uz ostanak Suareza verujem da cemo uci u LS.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Daleko smo od LS bez jos nekih pojacanja. Za razliku od proslih sezona kad smo najavljivali LS cisto navijacki, ovaj put imamo razloga da verujemo jer postoji sistem igre i Brendan je prosao tu prvu sezonu. Da ima 4 jace ekipe od nas, ima. Totenhem po mom misljenju nije jaci a da ne pricamo da AVB nikakav sistem nije uspostavio i ako nastavi sa onim daj Bejlu nek sutira s 25 metara, tesko da ce biti konkurentni. Luis mora da se zadrzi jos godinu dana jer sezona krece za par nedelja i niko od bitnih igraca ne sme da ide. Mozda i stignu adekvatne zamene ali dok se to uigra bicemo opet 7. Treba usavrsavati zapoceto i jos dovesti stopera, zadnjeg veznog i ofanzivnog koji ce sa Kutinjom da se rotira i kreira. Bez toga ima 0,05% sansi za TOP4 i to je svima jasno, nema sta vise da se zavaravamo.
      sigpic

      Comment


      • SLUZBENO SUAREZ POTPISAO UGOVOR SA ARSENALOM EVO I SLIKA

        https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...47503551_n.jpg


        ahhahahahahh zaplakao sam na ovo

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Daleko smo od LS bez jos nekih pojacanja. Za razliku od proslih sezona kad smo najavljivali LS cisto navijacki, ovaj put imamo razloga da verujemo jer postoji sistem igre i Brendan je prosao tu prvu sezonu. Da ima 4 jace ekipe od nas, ima. Totenhem po mom misljenju nije jaci a da ne pricamo da AVB nikakav sistem nije uspostavio i ako nastavi sa onim daj Bejlu nek sutira s 25 metara, tesko da ce biti konkurentni. Luis mora da se zadrzi jos godinu dana jer sezona krece za par nedelja i niko od bitnih igraca ne sme da ide. Mozda i stignu adekvatne zamene ali dok se to uigra bicemo opet 7. Treba usavrsavati zapoceto i jos dovesti stopera, zadnjeg veznog i ofanzivnog koji ce sa Kutinjom da se rotira i kreira. Bez toga ima 0,05% sansi za TOP4 i to je svima jasno, nema sta vise da se zavaravamo.
          Jako dobar i realan post, slazem se sa tobom kao i sa svim tvojim postovima... uvjek si precizan i realan svaka cast.

          Comment


          • Comment


            • Ako je Rodgers najavio da će Toure biti u početnoj postavi, onda mislim da i ne treba očekivati još jednog štopera. Sve su prilike da će i Škrtel ostati pa bi s toga imali širok izbor na toj poziciji, iako je sasvim očigledno kako je potreban klasni, pouzdani štoper. Škrtel, Agger, Toure, Coates, Kelly, a tu je i Wisdom koji po potrebi može igrati štopera. Ilori se očekivao, ali pošto bi on bio igrač za budućnost vjerovatno su to odložili, loš potez vjerovatno jer će za godinu dana biti cijena drastično veća od onih 6 miliona.

              Suarez ako ostane, napadač nam nije potreban. Potreban je kao što @Nash reče ofanzivni veznjak za rotacije. Dolaskom Soldada gušio bi se Sturidge to je sasvim jasno, morao bi na krilo ili klupu, a nijedna od ovih opcija nije zadovoljavajuća za igrača koji je pokazao strašan potencijal prethodne sezone. Zbog nekonstantnosti Lucasa i Allena zadnji vezni je potreban, no ne znam kolike su šanse da će isti stići budući da Rodgers vjeruje u Lucasa, a Allenu kakav god da bio će dati šansu - jednostavno je tako. Hendo je također tu, za njega treba istaći veliki uspon od dolaska Rodgersa tako da će i on svakako biti u konkurenciji. Nekako mi u slučaju ostanka Suareza kao naredno pojačanje najrealnije djeluje ofanzivni veznjak, a štoper i zadnji vezni će biti slobodna volja Rodgersa.

              Samo se nadam da će se situacija oko Suareza ubrzo riješiti, vrijeme je da se počne ili tražiti adekvatna zamjena ili da se popune ostale rupe i polako počne spremati za početak sezone. Ne bi valjalo da ostanemo bez njega pred sami početak prvenstva, jer je prema svim izvorima Soldado opcija broj 1, solidna opcija, međutim biće preplaćivanje igrača koji ima 28 godina i koji u mnogome zavisi od ekipe, nije igral tipa Suareza da sam kreira priliku i zabije. Sturridge za početni sastav, a Borini i Aspas sasvim pristojni za back-up.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Situaciju oko Suareza ocekujte da se rijesi u narenih 7 dana, tako da ne morate da se brinete da necete imati vremena da nadjete zamjenu ako eventualno ode..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Ako je Rodgers najavio da će Toure biti u početnoj postavi, onda mislim da i ne treba očekivati još jednog štopera. Sve su prilike da će i Škrtel ostati pa bi s toga imali širok izbor na toj poziciji, iako je sasvim očigledno kako je potreban klasni, pouzdani štoper. Škrtel, Agger, Toure, Coates, Kelly, a tu je i Wisdom koji po potrebi može igrati štopera. Ilori se očekivao, ali pošto bi on bio igrač za budućnost vjerovatno su to odložili, loš potez vjerovatno jer će za godinu dana biti cijena drastično veća od onih 6 miliona.

                  Suarez ako ostane, napadač nam nije potreban. Potreban je kao što @Nash reče ofanzivni veznjak za rotacije. Dolaskom Soldada gušio bi se Sturidge to je sasvim jasno, morao bi na krilo ili klupu, a nijedna od ovih opcija nije zadovoljavajuća za igrača koji je pokazao strašan potencijal prethodne sezone. Zbog nekonstantnosti Lucasa i Allena zadnji vezni je potreban, no ne znam kolike su šanse da će isti stići budući da Rodgers vjeruje u Lucasa, a Allenu kakav god da bio će dati šansu - jednostavno je tako. Hendo je također tu, za njega treba istaći veliki uspon od dolaska Rodgersa tako da će i on svakako biti u konkurenciji. Nekako mi u slučaju ostanka Suareza kao naredno pojačanje najrealnije djeluje ofanzivni veznjak, a štoper i zadnji vezni će biti slobodna volja Rodgersa.

                  Samo se nadam da će se situacija oko Suareza ubrzo riješiti, vrijeme je da se počne ili tražiti adekvatna zamjena ili da se popune ostale rupe i polako počne spremati za početak sezone. Ne bi valjalo da ostanemo bez njega pred sami početak prvenstva, jer je prema svim izvorima Soldado opcija broj 1, solidna opcija, međutim biće preplaćivanje igrača koji ima 28 godina i koji u mnogome zavisi od ekipe, nije igral tipa Suareza da sam kreira priliku i zabije. Sturridge za početni sastav, a Borini i Aspas sasvim pristojni za back-up.
                  Eriksen se spominjao,bilo bi odlicno kada bi dosao,Kutinjo i on bi razvaljivali..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Liga pocinje za 3 nedelje. Nema sta da ne brinemo, najebali smo ako ode i jos vise smo najebali ako zamena bude Soldado koji lagano ulazi u sanse i jos lakse ih promasuje pa pogodi 1 od 5 i na kraju ima dobru statistiku, zavrsi u TOP 5-6 strelaca... Da ne pricam o tome da je Staridz povredjen.

                    Luis nije nezamenljiv ali ovo je moralo da se resi ranije. Sad su vec poodmakle pripreme i sezona je blizu. Brendan i Ian kako god znaju i umeju da ga zadrze jos godinu dana. Ako treba i revizija ugovora sa 300k plate. Ne sme da ode, ne u ovom trenutku.
                    sigpic

                    Comment




                    • Arsenal’s hopes of signing Luis Suárez have taken a considerable blow after Liverpool informed the North London club that they have no intention of selling their star player in any circumstances to a team they consider rivals.
                      Times
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • To je to, bilo je toliko ocigledno, zato i nisam zeleo da ulazim u bilo kakve rasprave, znao sam odmah da je njegov odlazak u Arsenal apsolutno nemoguc...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne mislim da ce ostati,ali od pocetka je jasno da ga lako necemo pustiti i da ako ga pustimo da cemo uzeti dobre pare.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ma treba ocekivati od Reala da uskoro posalju ponudu, ali vece su sanse da ostane. Naravno, ako Real posalje adekvatnu ponudu, on je njihov. Onda treba ganjati Bernarda svim silama, dovesti stopera i zadnjeg veznog, i moze nesto da bude.

                            A mozda i Wenger posalje 55m funti...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Odlično što se dalo do znanja ko kosi, a ko vodu nosi. Rodgers mi se sve više dopada sa svojim stavovima.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Amerikanci prodaju Liverpul najnovija vest......

                                Comment

                                Working...
                                X