Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 55m
    Daniel Sturridge's rehabilitation continued positively this morning, as he jogged for the first time since injuring his ankle back in May.
    sigpic

    Comment


    • Ova ekipa ide na turneju.
      Liverpool's 2013 tour squad in full:

      Jones, Johnson, Enrique, Toure, Agger, Alberto, Gerrard, Aspas, Coutinho, Assaidi, Henderson, Downing, Spearing, Lucas, Mignolet, Allen, Borini, Sterling, Kelly, Skrtel, Flanagan, Wisdom, Robinson, Ibe, Suarez, Coates, Reina.

      http://www.talksport.co.uk/sports-ne...repare-pounce-
      Eriksen odbio ponudu Leverkuzena jer se nada da ce preci u Liverpool.

      Comment




      • Ne znam je li kacio ko ovo...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Izgleda da pratimo Bernarda. Nenormalno mi se svidja koliko siroko gledamo u poslednje vreme, realizacija ide malo teze ali doci ce i to na svoje.
          sigpic

          Comment


          • Barret potvrdio, a i ovaj mali nesiguran u buducnost posle Copa Libertadoresa. U svakom slucaju, malog ne treba ocekivati pre kraja jula, ako dolazi. Rumenige rekao da Shaqiri ne ide ni na pozajmicu niti ce ga prodavati, Pep ga mnogo gotivi, tako da od njega nema nista, mada to smo i ocekivali...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • 24. je valjda druga utakmica i posle toga ce se znati vise. Ja sam ga gledao malo na nekim snimcima na Areni i pogledao par klipova. Svidelo mi se to sto sam video ali jedno je Juzna Amerika a drugo PL. Skill ima nevidjen. E sad, koliko je ozbiljan, fizicki spreman, kako ce izvrsavati takticke zadatke... Mnogo je tu stvari ali nekako imam dobar osecaj kad je on u pitanju, za Aspasa takodje. Za Alberta nemam, valjda omanem.
              sigpic

              Comment


              • http://www.liverpoolfc.com/news/have...-that-like-lfc
                Top 10 drzava iz kojih dolazi najvise navijaca Liverpoola, tacnije lajkova sa Face.

                http://metro.co.uk/2013/07/17/arsena...m-bid-3885927/
                Arsenal sprema novu ponudu za Suareza.

                Comment


                • http://www.lfctour.com/photos
                  Evo ovde ima slika sa turneje koga interesuje.

                  tumblr_mpxmdelUdu1qlwi6ho1_1280.jpg
                  Jel ovo Brad Pitt levo.
                  Last edited by Scouser; 17-07-13, 13:36.

                  Comment


                  • Pa zar ovaj Spearing još uvijek nije napustio klub? Nije valjda da će mu Brendan pružiti još jednu priliku ovog ljeta. Znamo da smo tu tanki, ali on ne može popuniti tu rupu. Potreban je klasni igrač, sa podjednakim sposobnostima u igri naprijed i nazad. Kani li se on napraviti kakvu čistku, da se malo osvježi budžet, a i držanjem sličnih igrača samo guši druge koji bi mogli napredovati.

                    Haman da neće niko za Suleta da izvali velike pare. Ljudi su svjesni njegovog kvaliteta, ali i rizika koji njegov temeperament nosi. Neće niko izvaliti 45-50 miliona za igrača koji svako malo ide na pauzu zbog svojih gluposti.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Vidis bre da ce Spearing biti back up za desnog beka...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sam Adams ‏@SamuelAdams89 16 Jul
                        @MoleyBTK Ooredoo have agreed a big money sponsorship deal with LFC. Announcement this week
                        Freshko, dobro sam osetio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Freshko, dobro sam osetio.
                          Idemo matori, stize lova...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Paceko blizu pozajmice u Seltu, Asaidi blizu pozajmice u Fejnord. Navodno smo ponudili 14 miliona za Papu i spominje se i Boateng. Bernard ce izgleda u Porto. Kontaktiran navodno i Real za Moratu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Posto je bila prica oko njega...

                              Danish daily Ekstra Bladet are reporting that Ajax playmaker Christian Eriksen has agreed a four-year deal with Serie A giants AC Milan. Liverpool have been heavily linked with the highly-rated 21-year-old.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Paceko blizu pozajmice u Seltu, Asaidi blizu pozajmice u Fejnord. Navodno smo ponudili 14 miliona za Papu i spominje se i Boateng. Bernard ce izgleda u Porto. Kontaktiran navodno i Real za Moratu.
                                Samo za 2 miliona poboljšali ponudu za Papu. Vjerovatno će ponovo biti glatko odbijeni, jer traže 20+ miliona. Assaidiu je ipak vrijeme da ide, nije dobio pravu priliku, niti bi je dobio u narednoj sezoni tako je najbolje riješenje odlazak, pozajmicom bi samo produžio agoniju. Holandija je nivo za njega.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X