Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa valjda je i Toure neko pojacanje,makar u brojnom stanju
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Da, da, zbunio sam se, nego, ko ce ovde igrati levog beka? Ako ce Agger, ko ce stopera?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Henderson ce igrati beka...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • A Robinson na klupi? I dont get it Palo mi je i na pamet 3-4-3, ali onda bih se pitao sta ce Flanagan
          sloboda ili ništa

          Comment




          • Napokon utakmica i da vidimo novajlije na djelu.

            Moja prognoza Aspas daje go
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Spiring je i dalje u klubu i ima jos 2 godine ugovora. Da li cemo se ikad resiti tog coveka?
              sigpic

              Comment


              • Za prvu proveru sasvim dosta. Ja zadovoljan. Izgledaju mnogo spremnije nego na pocetku proslih priprema gde su bili katastrofa spori i davili loptu do prekosutra.
                sigpic

                Comment


                • Odlicno, odlicno, i ja sam zadovoljan...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Zasto vi imate genijalca na klupi, a mi Mojesa
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                      Napokon utakmica i da vidimo novajlije na djelu.

                      Moja prognoza Aspas daje go


                      I bolje nego sto sam ocekivao.Presing po cijelom terenu,upravo ono sto Rodgers pokusava.U prvom poluvremenu Coutinho i Ibe najbolji,Coutinho pokazuje u svakoj utakmici kakvog smo genijalca dobili za male pare,a i Ibe da je strasan talenat.U drugom poluvremenu izdvajaju se Sterling,Pacheco i Aspas.Sterling ocigledno radio u teretani i dosta je to bolje nego prosle sezone,Aspas ce po meni biti vrlo dobro pojacanje i to govorim od pocetka za klasu bolji igrac nego Borini,a za Pacheco-a se nadam da bi ove sezone mogao dobiti vise prilike.

                      Ono sto nam po meni su stoper (Toby),lijevi bek za klupe (Aly),zadnji vezni jer Lucas zadnjih godinu dana jako lose igra i jedan ofanzivni igrac (Bernard,Eriksen).Prodati Downing,Spearing,Borini,Allen,Assaidi ako je ikako moguce
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Posle ove pripremne tekme, nama izgleda najvise treba zadnji vezni, ali najvise. Allen, ne moze se na njega racunati toliko, a Lucas deluje jako lose. Ipak, tu je Henderson, i voleo bih da on i Stivi cine duo u vezi ako se ne dovede veznjak.
                        A kako se Kolo ponasa na terenu, ja nemam problem da on i Agger budu tandem iskreno. Ali da treba jos jedan stoper, treba. Treba tu istovariti par igraca da ne zauzimaju mesto, na Sterlinga ozbiljno racunati u rotaciji, a za malog Ibea cemo videti.
                        Od Kellya isto ocekujem dosta da pomogne kad treba za desnog beka, Glenno delovao osamuceno na terenu, ali takav je on...

                        Aspas ce biti ozbiljno pojacanje. U slucaju da se ne dovede ofanzivan veznjak, bez obzira na situaciju sa Suarezom, Aspas lagano u prvoj mesto Downinga, lagano...
                        A videcemo sta ce biti od Alberta, kao sto Nash spomenuo, eksperimentise sa njim Brendan, u pitanju je momak koji moze na par pozicija igrati, pa cemo videti.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Posle ove pripremne tekme, nama izgleda najvise treba zadnji vezni, ali najvise. Allen, ne moze se na njega racunati toliko, a Lucas deluje jako lose. Ipak, tu je Henderson, i voleo bih da on i Stivi cine duo u vezi ako se ne dovede veznjak.
                          A kako se Kolo ponasa na terenu, ja nemam problem da on i Agger budu tandem iskreno. Ali da treba jos jedan stoper, treba. Treba tu istovariti par igraca da ne zauzimaju mesto, na Sterlinga ozbiljno racunati u rotaciji, a za malog Ibea cemo videti.
                          Od Kellya isto ocekujem dosta da pomogne kad treba za desnog beka, Glenno delovao osamuceno na terenu, ali takav je on...

                          Aspas ce biti ozbiljno pojacanje. U slucaju da se ne dovede ofanzivan veznjak, bez obzira na situaciju sa Suarezom, Aspas lagano u prvoj mesto Downinga, lagano...
                          A videcemo sta ce biti od Alberta, kao sto Nash spomenuo, eksperimentise sa njim Brendan, u pitanju je momak koji moze na par pozicija igrati, pa cemo videti.
                          Meni je trenutno Wisdom ispred Kelly-a na obe pozicije, zivotinja je to
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Polako ljudi, ovo je jedna utakmica i to protiv nizeligasa. Videcemo kasnije gde je ko i od pojacanja i od "starosedelaca."

                            Ono sto niko nije spomenuo to je da Andre odlicno izgleda na stoperu sto mu je prirodna pozicija. Jeste da je prijateljska ali neverovatna lakoca opet s kojom igra. Igrao je proslo leto prijateljske kao bek pa nije imao ni blizu ovo samopouzdanje. Ne treba ga trositi tamo. Kolo, Ager, Andre, Keli i jos jedan pravi stoper da se dovede pa smo tu do jaja pokriveni. Skrtel i Seb da se prodaju a da se dovedu backup bekovi. To bih ja npr. odradio.

                            Ili je 90% tima non-stop camilo u teretani tokom pauze ili su novi dresovi uski. Svi napucani bog te jebo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zato se i ne zalecemo sa stoperom, upravo jer Andre stvarno odlicno deluje na terenu u takvoj roli.

                              Teretana je radila preko leta, ali Kelly deluje nastrasnije od svih...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment



                              • Golovi.
                                Jel moze neko da postavi slike Kelija, nisam ga jos video u nabildovanom stanju.

                                Comment

                                Working...
                                X