Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=S-Nash link=topic=2667.msg240555#msg240555 date=1296574444]
    Dobice to Liverpool. @(*6sd$%

    Odlican smo posao napravili,ali nema stajanja.Treba nam desno krilo,stoper,levi bek i 2 veznjaka,jedan u prvoj i jedan na klupi.
    [/quote]


    A sta ce se desiti sa Kuyt-om u ovom sastavu?Vi malo strucniji da me malo uputite. $#^%RT
    Mogao bi da igra levo krilo iako je desnjak??? &%@5w8&*


    [quote author=D-Wade link=topic=2667.msg240558#msg240558 date=1296574522]
    Nemoj JC da umires, zivot je pred tobom. Imate odlican tim, jos vam jedan vezni treba i jedan stoper, nekako bi vam Neven dobro dosao $#^%RT
    [/quote]


    Da D-Wade,Neven. &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Ja mislim da bi Young bio idealno pojacanje, sjajan igrac, moze da igra i levo i desno, on i Kuyt da igraju krila. 7@$**
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=D-Wade link=topic=2667.msg240561#msg240561 date=1296574707]
        Ja mislim da bi Young bio idealno pojacanje, sjajan igrac, moze da igra i levo i desno, on i Kuyt da igraju krila. 7@$**
        [/quote]


        Da to sam misleo,vidim neki ne spominje Kuyt-a. h5g6k8
        sigpic

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Tesko da ce Kuyt igrati lijevo krilo,jedva igra desno krilo,a na lijevom bi se totalno pogubio.Vidjet cemo sta je Kenny zamislio ili cemo igrati sa trojicom u sredini:Lucas,Meireles i Gerrard,krila Suarez i Kuyt i napad Carroll ili ce Suarez i Carroll igrati zajedno u napadu,Gerrard i Meireles u sredina,a po strani Kuyt i mozda Cole.

          EDITvo su pravi igraci koje cu uvijek cjeniti

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ute-to-the-kop &8@^J

          Koliko sam primjetio Torres-u dosad na liverpulovoj stranici nisu pozeljeli sve najbolje u nastavku karijere sto su dosad svakom igracu pozelili sto dovoljno pokazuje na kakav nacin je maneken otisao.
          I malo losija vijest je da Carroll zbog povrede nece igrati jedno 2-3 sedmice.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Young gdje god da ode , bit ce ogroooomno pojacanje

            Ja bih licno najvise volio u Barcu , ali posto ne vjerujem da ce kod nas neka ide u Liverpool , nemam nista protiv @(*6sd$%

            A joj , kako mi je zao zbog Carrolla

            OVdje se bas zakuhava :

            http://www.index.hr/sport/clanak/liv...ba/535873.aspx

            Dalglish , svaka cast , rekao mu je da je glup ako misli da je veci od kluba &8@^J &8@^J

            A Babel je kralj, nije mi dzaba bio uvijek medju 5 najdrazih igraca u PL

            Sta bi tek taj treba da radi , onakva igracina , stalno je sjedio na klupi , nikad se nije zalio ..

            To je to Fernando , LJUDINA , za razliku od tebe !
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Tores treba da se pripazi Skrtela i Pulsena,ako budu igrali. ;D
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Treba imati strpljenja za Suareza,definitivno ce mu trebati dosta vremena da se privikne. Ogromna je razlika izmedju Holandske lige i EPL-a.

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...onight-s-squad

                  Suarez veceras u sastavu +*@WT*48*

                  $#^%RT
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Ajmo redsi da vas cujem,jel liver tuce stoke&gt; #%d* nadam se da ce se suarez uklopit u ekipu kako treba

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Remi je veceras dovoljan.
                      Samo da se da momcima vremena da se priviknu.

                      Ko ce da nam igra napad sad!? #%d* #%d* #%d*
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Suarez,ja nisam veceras zadovoljan sa nerjesenim,vrijeme je da uvezemo 3 pobjede da sa momcima digne samopouzdanje.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          semo pobjede veceras #%d* dolazi u obzir #%d*

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Bit ce odlicno ako Suarez veceras debituje pogotkom,iako ja od njega ocekujem prave partije tek nakon nekih mjesec dana.




                            Uklanja se smrad +*@WT*48*
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              hahahaha uklanja se smrad,hahaha

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Evo jedna diskusija za nas Liverpool fanove:

                                Ocigledno je da sa novim gazdom,trenerom i skautima krecemo da pravimo tim kako valja.Ovo je odlicno odradjen posao u januaru i krece se u rekonstrukciju tima.E sad zanimaju me vasa misljenja o tome kako bi trebao ceo tim da izgleda i koje igrace vi zelite da vidite na Anfieldu,naravno da ih je moguce dovesti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X