Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo vrlo losih vesti...

    Borussia Dortmund are interested in Mkhitaryan and are willing to offer €25m. (BILD)
    Ma znao sam, pa ovakav igrac je idealan za sistem Klopa...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Tacno imam utisak da se i odlagalo zbog ovoga.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Više nego očigledno je da se samo ovo čekalo, što zbog nabijanja cijene što zbog čekanja ponude kluba koji igra u Ligi Prvaka. Kakva mafija i bakrači, nakon ovoga je sve kristalno jasno.

        Zanimljivo je da izgleda dobijamo novog konkurenta kada su u pitanju transferi. Nakon Tottenhama, sada nam račune mrsi Dortmund, prvo Eriksen pa evo sada i Mkhitaryan.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Dortmund ima dovoljno para da dovede Mkhitarijana , ali ne verujem da ce im ijedan transfer ici preko 16 miliona evra ovog leta posto trebaju barem da dovedu zamenu za Gecea kao i kvalitetnu rezervu.Do sada su doveli samo Sokratisa. Nije mi bas logicno da plate 25 miliona evra za jednog igraca u veznom redu kad im trebaju dvojica za malo vise para od toga.Jedinog za kog su bili spremni da plate i da ne zale pare koje ce dati za njega je na kraju ostao u Celziju(a taj transfer bi iznosio 15 miliona evra).Oko Eriksena su se kao navodno cenjkali i za sada nisu uspeli da ga dovedu.Taj iznos se kretao od 13-15 miliona.Ne verujem da su spremni da toliko puknu na jednog igraca.Verujem da to samo bild podje**** Dortmund kao sto rade i drugi mediji, do sada su ih povezivali sa mnogo igraca i na kraju samo jedan dosao.Taj bild je u skorije vreme pogodio samo transfer Gecea.Od tada je samo gadjao u prazno.
          Last edited by Ricma; 26-06-13, 12:08.

          Comment


          • http://sulia.com/channel/soccer/f/05...-20105ddd6a43/

            Ajd vidcemo sta ce se zbiti
            Last edited by Nightbird; 26-06-13, 12:49.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Dodji majstore,pa da dovedemo jos Papu i mozemo se boriti za cetvrto mesto,cak i za nesto vise..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • indykaila News ‏@indykaila 15s
                #Mkhitaryan latest: #LFC still not agreed terms with Shakhtar Dontesk officials. Talks ongoing this afternoon.
                Uzeti sa rezervom, Indy ume da ubode, ali ume i da omasi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nevezano za Jermena, da li ti i dalje verujes tom liku ?

                  Dokazano 1,000,000 puta da je lik prevarant. Blokira ljude koji mu saspu argumente u oci, brise tvitove gde je pogresio, prati one velike spekulacije i uvek je na 50-50. Naravno da ce nekad da ubode.

                  http://indyliar.wordpress.com/

                  https://twitter.com/indyliar
                  sigpic

                  Comment


                  • Pogadjao za mnoge stvari, ne moze biti user sigurno, mora da ima nekakav izvor... Zato sam i rekao uzeti sa rezervom...

                    Spoiler
                    Vidis bre da sam ocajan...
                    Last edited by Freshman; 26-06-13, 14:13.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma siguran sam da ste zagrizli za Miktarijana, ali to sam video od Bareta i to mi je mnogo ozbiljniji izvor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo jedan tekst što je napisao autor te slike gore Mikija iz Londona

                        Hey guys - just some background on my encounter now that I have some time at lunch:
                        I had a meeting at this hotel in the morning and was waiting for my client to arrive (my client was running a bit late). I saw Mickey sitting by the checkin desk and initially thought he was just a perfect doppelgänger. As I continued to wait (I was standing 1m apart from him) I became more convinced that this could be our man.
                        At this point I went up to the checkin desk to get a closer inspection with just a random question for the receptionist. That's where I saw his key card and passport lying face up on the counter closest to where he was sitting. I googled "Armenian passport" on my iPhone and it was the exact same blue document. I stepped back, took a pic and sent it to my friend (massive Dortmund fan who is hoping he plays in the yellow and black next year). Once he confirmed he thought it was Mickey as well, I walked up and said "welcome to Liverpool" he smiled awkwardly / in a scared way and said "Thanks, lets see". His English was pretty good based on what he said to me and my eavesdropping of his chat with the receptionist.
                        My client came in at that point while at the same time a large fat man on a cell phone greeted Mickey - he was no one I recognised, though I don't know what his agent / manager looks like.
                        I'm a London based red and have no reason to lie to my fellow reds. I'm also a long time lurker and this sort of stuff pops up here so I was pretty excited I got to share as well. Read into it as little or as much as you want!

                        Comment


                        • Ma sve je reseno, evo slike Ayrea i Mkhitaryana...



                          Attached Files
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ok, ide prica na Terikonu(neki list, nemam pojma) da je Palkin rekao da je BVB nudio 30m dolara (19,5m funti) za Mkhitaryana. Palkin je rekao da traze 30m evra, klasicno nabijanje cene, ali....

                            Bogdan Popescu ‏@Bogdan_LFC 1m
                            Lucescu apparently said this on live TV in Romania: "There is an offer from #BVB, but the players' agent is negotiating with another club"
                            Koja je ovo zajebancija......

                            A inace onaj hotel u kojem je Mkhitaryan vidjen...



                            Westbury Mayfair Hotel u Londonu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nek` bježi iz Londona, na dometu je čelnicima Tottenhama, a to nikako ne valja.

                              Kakva je ovo saga, nema prijelaznog roka da se ovako ne peglamo sa nekim. Prošli put je to bio Sahin, a evo sada Mkhitaryan. Kada na kraju ne ode niti u Liverpool niti u Dortmund, e to bi bio šlag na tortu.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • ma joj, nemojte previše vjerovati ovim slikama...kada sam pratio razvoj prevogora Barse i Sanstosa za Neymar-a, lik koji je išao u ime Barse u Brazil da pregovara, kao uslikan na aerodromu kako se vraća iz Brazila i pisalo da su pregovori propali...kasnije se ispostavilo da je ta slika stara 2 godine.......novinari žive od takvih situacija, bitno im je da se stalno nešto dešava, ako se ne dešava ništa onda izmisle događaj...

                                Comment

                                Working...
                                X