Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by El Nino(9) View Post
    Kazu da vam stize Elija iz Verdera....sem golamana Minjolea sve slaba i osrednja pojacanja.....ovaj vas Rodzers kao da sprema ekipu da bude konkurentna West Hemu i Fulamu,a ne Arsenalu i Totenhemu!
    A ko to kaze, pocasti nas izvorom majstore. Pojacanja nisu osrednja dok se ne pokazu u ligi.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/n...ces-understand

      Nama ide 35% od transfera.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • http://www1.skysports.com/football/n...ikh-Mkhitaryan



        Yebe lud zbunjenog.

        Mingolet potpisuje ugovor na 5 godina, a ukupna vrijednost ovog transfera iznosi £10m. Osigurani smo na golmanskoj poziciji minimalno za narednih 5 godina ako se ne desi nešto nepredviđeno.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Palkin opet izjavio da LFC nije bio u kontaktu sa njima u vezi Mkhitaryana, ali igrac i dalje nije prisutan na pripremama Shakhtara, takodje je rekao da ce ga kazniti zbog toga. Zaista zanimljiva situacija...

          A sad vidim da je Merlin stavio clanak...
          Last edited by Freshman; 25-06-13, 12:15.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Tu se dosta toga zbiva iza scene. Sigurno je mnogo ozbiljnije nego sto ovaj Palkin prica.
            sigpic

            Comment




            • Dobrodosao Mignolet!

              YNWA

              Idemo dalje.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • BR dominira, kako brzo odradjujemo ove deal-ove, jos samo stoper jedan da dodje, i kapiram specijalno pojacanje Mkhitaryan...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ajmo jos Ilori, Papa, Mkitarjan i zadnji vezni. Ne trazimo mnogo.

                  Nijedan covek u istoriji nije pristupio prelaznom roku ozbiljno kao Brendo.
                  sigpic

                  Comment


                  • E ovo me je bas obradovalo

                    Strasno je momak branio dvije sezone , zasluzio je transfer u veliki klub , apsolutno

                    Nadam se da ce biti prvi golman , ali se isto tako nadam da Reina nece u Barcu , nek ide negdje drugo
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ajmo jos Ilori, Papa, Mkitarjan i zadnji vezni. Ne trazimo mnogo.

                      Nijedan covek u istoriji nije pristupio prelaznom roku ozbiljno kao Brendo.
                      Wanyama i to po mogucnosti rjesiti sve transfere u naredne dvije sedmice pa onda narednih mjesec i po prst u uho

                      Stvarno nesto pozitivno u moru sivila zadnjih nekoliko godina kako se ozbiljno pristupilo ovom prelaznom roku.

                      A dok je Reina tu imamo najjaci golmanski par na svijetu
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Sa Ilorijem je izgleda sve gotovo i ceka se da se vrati sa SP do 20 godina. Ostaje onda jos jedan pravi stoper da se nadje.

                        Samo Mkitarjan da se uzme, sta taj sve pokriva to je nerealno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mkhitaryan i Ilori su na redu, pa se onda pobrinuti i za još jednog štopera, te napraviti određenu čistku i time zaključiti ovaj prijelazni rok. Suareza pokušati zadržati, ali ako izrazi jaku želju za odlaskom i ako stigne ponuda `koja se ne odbija` onda neka ide.

                          Biće zanimljivo vidjeti šta će Rodgers odlučiti za štopersku poziciju, da li će se ići po Papu/Tobya, nekog drugog ili će odlučiti rizikovati i ostati na trenutnom kadru.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment




                          • Prvi intervju,dosta smiren i realan decko.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Tony Barrett says Liverpool are confident that they will sign Mkhitaryan.


                              Ceo deal se iskomplikovao kada mu vise od pola ugovora drzi Jermenski mafijas, Shakhtar se tu najmanje pita izgleda...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dzaba svi ti mafijasi ako njega Brendan planira dovesti inece strasan posao obavlja za sada samo da ne uprska na kraju sa prodajom Suareza.

                                Comment

                                Working...
                                X