Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AnfieldMole ‏@AnfieldMole 45m
    Luis #Alberto pretty much done then with him having his medical on Friday #LFC
    Dakle stize i trece pojacanje (valjda ce ovo sa Aspasom da se sredi).
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Carragher said :"Liverpool were right to support him because he's their player but if he wasn't a very good player and wasn't producing on the pitch then Liverpool would sell him. Are they being loyal to a player if they sell him?

      "I don't think Luis can be held to the club forever because they've stood by him in certain situations. You could argue that after the racism situation with Evra then he stayed last year because I'm sure he would have had offers last summer.
      "I think loyalty in football, from both sides, is overplayed a bit. Basically Liverpool are loyal to Luis Suarez because he's such a good player and Luis has got to think of his own career and what he wants to achieve."
      Jamie Carragher
      Legenda objasnio neke stvari, apsolutno se slazem...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sada se potrebno fokusirati i na odbranu, vidjeti ko ostaje, ko odlazi i popuniti rupe. Ilori je taj koji će biti prinova i mislim da ako ga uhvatimo za onih 5 miliona da će biti dobar posao. Svakako da u njemu ima potencijala, jedino je pitanje kako bi se uklopio, ali mislim da je igrač koji odgovara Rodgersovom stilu igre. Kelly je također tu, nakon oporavka će i zasigurno konkurisati za mjesto u prvih 11, samo je pitanje u kakvoj će formi biti. Agger + neko od prinova ili Škrtel ako uspije podići formu na nivo iz 2011/12 godine i u slučaju da ostane. Ne znam kakva je situacija sa Coatesom, čovjek se skroz izgubio, on ako želi nešto više postići u karijeri mora ići ili na kaljenje negdje ili skroz iz Liverpoola jer je evidentno da se ovdje nije snašao. Wisdom je također blizu pozajmice. Toure će svakako biti odličan kao back-up, mada mislim da bi on mogao uletiti i u prvi tim ako Škrtel nastavi sa lošim igrama, odnosno ako se Ilori ne nametne. Bekovske pozicije su osigurane Enriqueom i Johnsonom, iako ne bi bilo loše dodatno pojačati te pozicije i dovesti nekog provjerenog beka za slučaj povreda i suspenzija.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Mole je rekao na pocetku sezone da ocekuje cak 3 stopera, jedan dosao, jedan za buducnost (Ilori) i jedan za prvu postavu. Naravno, prvo ce Skrtel morati da leti, a mozda i Coates.
          Mene zanima ova situacija oko Jermena, dosta komplikovana, niko nista ne zna, odbor prica jedno, Lucescu drugo, dakle interes je 100% siguran.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Onda će se morati iskeširati dobro za nekog provjerenog štopera. U tom slučaju je odlazak Škrtela + Shelveya/Downinga izvjestan jer se mora popuniti budžet. Meni nikako nije jasan onakav pad Škrtela, odbrana na čelu sa njim i Aggerom je jedan veći vremenski period bila najsvjetliji dio ekipe i onda onakav pad prošle sezone. Da smo uzeli onih 20+ miliona od Rusa kada su ga htjeli, kako bi to dobro došlo, ali sada je kasno.

            Ma najbolje bi bilo da se odradi u tajnosti, informacije naravno moraju curiti, ali ne u takvim razmjerima. Ja samo čekam kada će se Tottenham ili neko drugi uključiti u taj transfer i time napraviti sagu oko njega, ali mu i dodatno povećati cijenu.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • BBC: Brendan Rodgers is progressing with a move to sign Shakhtar Donetsk's Armenia midfielder Henrikh Mkhitaryan.

              Mkhitaryan has a release clause in his contract, believed to be around £20m, and Liverpool are willing to meet it.
              BBC: Sevilla winger Luis Alberto, 20, scheduled to arrive on Merseyside on Friday for medical before completing £6.8m move to #lfc.
              Malo svježih informacija oko ovog dvojca.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • BBC jbt, nema zajebavanja... Inace izasao clanak za Henrikha, naime izgleda da je kod njega umesan third party ownership, Shakhtar poseduje "samo" 60% prava igraca, ali ne znam koliko je ovo tacno. Ipak, drago mi je sto je BBC objavio da se sad bar nadam.

                Luis Alberto je done deal, vidim cena oko 7m funti, kao Aspas. Videcemo sta ce biti od momka, ne znam puno o njemu, mogu sam da dam uvid od onoga sto sam video na YT i statistiku koja je impresivna, ali Segunda je to.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • BBC: Liverpool and Sunderland are closer to agreeing fee for GK Simon Mignolet. LFC have offered £8m & Sunderland want £10m.
                  Echo: The Reds remain confident of completing a £9m deal for Sunderland goalkeeper Simon Mignolet.
                  Echo također piše da su se prekinuli pregovori sa Schalkeom oko Papadopoulosa. Problem je u novcu, Schalke traži £20m, dok je Liverpool spreman dati £12m, a mislim da bi to moglo ići i do 15-ak miliona, ali 20 je već mnogo i to je razlog zbog koga su odustali od njega.

                  Mkhitaryan je u Austriji na pripremama sa Shakhtarom i još uvijek ništa nije dogovoreno, iako izgleda da je on zagrijan za prelazak u Liverpool. Također oko Iloria još ništa nije gotovo jer Sporting koči transfer, kako stoje stvari i tu je problem novac.

                  Ono što je izvjesno da bi Alberto danas trebao doći na ljekarski pregled i završiti stvar. Vidjećemo u naredna 24 sata koliko u tome ima istine.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Mkhitaryan was prepared to go to Liverpool for a medical, but it was cancelled over ownership issues. http://armenpress.am/eng/news/723443...-transfer.html
                    Billy Liddell ‏@Liddellpool 5m
                    Shakhtar only own 50% of the player’s rights, with the other half owned by two Armenian businessmen. #Mkhitaryan
                    Dakle ovo je problem... A sto se tice Luisa, to je izgleda gotovo, evo i on se javio povodom dolaska..

                    Luis Alberto - "Sevilla is my home, it hurts to leave.Big decision but this is an important step for me. Hope I made
                    the right choice." #LFC
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Graeme Bailey @GraemeBailey

                      Liverpool have agreed a fee with Sunderland for goalkeeper Simon Mignolet.
                      To bi bilo to izgleda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        To bi bilo to izgleda.
                        Је л' на 4 године?

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Је л' на 4 године?
                          Samo je cena ugovorena, ne ugovor.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ugovor ce biti sredjen u toku nedelje, posto je Mignolet na odmoru, vraca se ovaj vikend valjda. Resili i golmana, Reina back up...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • To ce biti jedan skup bekap (mislim na platu) .

                              I dalje ocekujem da ga prodate. Videcemo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Reina ostane onda mislim da će Mignolet biti 2. golman. Reina će vjerovatno otići ako stigne neka dobra ponuda od jačeg kluba, recimo Barcelone. Nema potrebe imati 2 takva golmana, prije svega zbog troška, a i tu je Jones koji može biti sasvim pristojna zamjena.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X