Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Риера је мени био скроз ок, док није почео да вилени кад су га и отерали у Грчку.

    Comment


    • Meni je iskreno bio daleko od ok,iritirao me maksimalno...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Jesi li ti gledao Benitezov Liverpool?

        Riera,Nunez iz glave
        Ma gledao sam, eto tog Nuneza se ne bih nikad setio
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Da ga je Rafa uzeo za backup mozda bi bio sa manjom minutazom ali ovako probusen kurton uz neke utakmice gde je znao da bljesne i to je to. Gusen Babel zbog njega dosta, koji je mogao da postane vrhunski igrac.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Meni je iskreno bio daleko od ok,iritirao me maksimalno...
            Мени се допадао, некако колико се сећам, а нмг сада да гуглам и тражим од тог момента када су њега најурили је и кренуло посртање тог Рафиног Ливерпула, дотле су били скроз ок, два финала ЛШ, једно узето, константно топ4 у ПЛ, једном и озбиљно напали Јунајтед у борби за титул.

            Битан је то играч био том Ливерпулу, није баш флоп, ако се из приче искључи да је подивљао одједном нешто на Рафу.

            Comment


            • Brajkulice zivota mi ja ne znam jesmo li istog Rieru gledali,znaci ja da navijam za Liverpool pozelio bi da ga zadavim kad god sam ga gledao,sreca pa sam neutralan bio...

              Ali kako je Arbeloa cuvao Ronaldinha protivBarcelone na Camp Nou,to mi je bilo nevjerovatno

              Josemi i Nunez su pobjednici
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Riera retko iritantan lik. Umeo da zabija sa 30m, strasna levica i to je to, trom, spor, slab, sve sto ne ide uz krilo. Zadavio bih ga kao Akan.

                Meni se Alberto cini kao ok Nash. Mogao je u Sevilli, ali isto tako je i Coutinho mogao u ovom raspadu od Intera, pa nije.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ма готиво сам ја тај цео Ливерпул, једна од ретких екипа међу пегавима да сам их ценио, ваљда зато што су углавном били све Шпанци па су ми ђускали некако лепршаво. Па ти ниси свестан колико сам до скоро ценио Реину као голмана, лудило, али временом нагло пао и претворио се у рупу...мсм да је то кренуло од оне сезоне кад је Лане био у Ливерпулу, па прво коло са Арсеналом када је нешто зезнуо у последњој секунди.

                  Comment


                  • Ma znao je Rijera po nekad da bljesne, secam se nekih njegovih lepih golova, ali generalno vrlo prosecan igrac, mada mi s njim nismo nista ni izgubili ako cemo realno.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Zaboravih na njega,nije dugo igrao ali svejedno



                      Covjek je Argentinac,zajebao sam se
                      Last edited by AK47; 16-06-13, 15:24.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • A gde se njega seti... Bolji je menadzer nego sto je igrac sigurno...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Zajebao sam se ja,previd sam napravio jbg kako je citavu karijeru nesto vezan za Spance pa sam pomijesao

                          Sjecam se ja njega dobro kao igraca,jedan od onih koje je Benitez volio bas...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Prvo BBC, evo sada i Sky, i sve to kada Ayre otkazuje let za Brazil da bi "obavio nesto specijalno"...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Мени се допадао, некако колико се сећам, а нмг сада да гуглам и тражим од тог момента када су њега најурили је и кренуло посртање тог Рафиног Ливерпула, дотле су били скроз ок, два финала ЛШ, једно узето, константно топ4 у ПЛ, једном и озбиљно напали Јунајтед у борби за титул.

                              Битан је то играч био том Ливерпулу, није баш флоп, ако се из приче искључи да је подивљао одједном нешто на Рафу.
                              Zbog Riere krenulo posrtanje Rafinog Liverpula?

                              Posrtanje je krenulo jer su prethodne gazde usle u ogromne dugove, a Rafa nije sa limitiranim budzetom znao da napravi dubinu u timu. Prelomna tacka odlazak Cabija u Real gde se dovodi povredjeni Akvilani kao zamena i na kraju Lukas postaje starter na tako bitnoj poziciji za Rafin nacin igre. Tu je nastalo opste rasulo i jedino je nesto funkcionisalo kad su pozadi bili Maske i Dzerard a ispred Benajun ili neko drugi. Kakav crni Riera, nebitan lik u celoj prici. Imao ulogu otprilike kakvu sad Dauning ima.
                              sigpic

                              Comment



                              • Mogu da ga mrze ljubomorne duse
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X