Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro nisam mislio bukvalno da ga zameni Nash, samo sam rekao da nisu toliko razliciti. Ako ode Sule, dolazi ovaj, mozda, to je to, back up za odlazak Suareza. Jedinu razliku koju ja vidim jeste da Suarez ima svoje neke driblinge lude i egzibicionista je, a da je ovaj skolovan dribler (ako tako nesto postoji). Obojica podjednako kreativni,, sta sve Mkhitaryan izmisli to je cudo, pas kakav hoces, obojica imaju veliki radijus kretanja, obojica mogu pokrivati vise pozicija......
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Fresko ne veruj nikad agentima . To si do sada, prateci fudbal, valjda naucio.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Fresko ne veruj nikad agentima . To si do sada, prateci fudbal, valjda naucio.
        Pa dobro, jbg, ali Reini verujem bar... Eto Barca ga kao vise ne trazi, ne znam gde bi mogao da zavrsi. Kazem videcemo, nista nije iskljuceno.
        Transfer Luisa Alberta bi bio 6-8m, slicno kao Aspas. Dakle to je 24m funti potroseno na cetiri igraca (Kolo Toure free). I onaj najavljivani budzet od 25m + prodaja, rekao Musker da je to nevidjena laz...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ako Mignolet dođe mislim da je u tom slučaju odlazak Reine izvjestan. Ne vidim razlog zašto bi Mignolet dolazio da bude back-up, jer sumnjam da bi i on pristao na takvo nešto + što bi bez potrebe bacali 10 miliona na rezervu? Ima tu Jones koji je pokazao da se može računati na njega u slučaju povreda ili suspenzija. Gulacsi je već ranije otišao za neku siću.

          Za Reinu bi od Barcelone sigurno mogli izvući neku solidnu svotu, a vjerujem da oni još uvijek nisu odustali od njegovog dovođenja, pogotovo nakon što ih je Inter odbio za Handanovića.

          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ko je potpisao sve za vas? Aspas, Ture?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa dobro nisam mislio bukvalno da ga zameni Nash, samo sam rekao da nisu toliko razliciti. Ako ode Sule, dolazi ovaj, mozda, to je to, back up za odlazak Suareza. Jedinu razliku koju ja vidim jeste da Suarez ima svoje neke driblinge lude i egzibicionista je, a da je ovaj skolovan dribler (ako tako nesto postoji). Obojica podjednako kreativni,, sta sve Mkhitaryan izmisli to je cudo, pas kakav hoces, obojica imaju veliki radijus kretanja, obojica mogu pokrivati vise pozicija......
              Ne izmislja Henrik toliko, to su tamo radili Vilijan i moj brat Fernandinjo. Kreativan jeste ali ne neki virtuoz a nama takvi ni ne trebaju, imamo to. Nama treba bas jedan konkretan ofanzivni vezista kao sto je on. Brz, savrsena kretnja bez lopte, agresivan, takticki potkovan, ne petlja sa loptom i realizacija za 10.

              Cetvorka Mkitarjan-Kutinjo-Staridz-Suarez je vec nesto za TOP4. Dva genijalca koja izmisle sta zele i dva konkretna igraca koja u svakom momentu znaju sta hoce. Pozadi najbolji moguci koordinator i fali jedan kao od stene odvaljen pored njega.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Ko je potpisao sve za vas? Aspas, Ture?
                Pa uracunao sam vec Mignoleta i Luisa Alberta, obice mi se to o glavu...

                Da se od Carrolla i Reine uzme 30m (15m each) i mi smo bukvalno u plusu, ostaje lova da se uzme jak igrac cak iako Suarez ne dodje, verovatno stoper, ali mozda cak i Mkhitaryan.

                Gresis Nash, njegovi pasovi su fenomenalni, zato je jedno vreme bio duo na sredini sa tvojim bratom Fernandinhom i delovao kao play. Willian je ipak bio vise razbijac po krilu nego kreator. Zato Mkhitaryan najbolji igrac Shakhtara, i proglasen za najboljeg u ligi, iako ces ti opet reci Fernandinho.
                Last edited by Freshman; 15-06-13, 14:24.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Ko je potpisao sve za vas? Aspas, Ture?
                  To je to za sada ali vrlo brzo moze da se ocekuje dosta toga. Jos nije ni 1. jul kada sve zvanicno pocinje i kada ce ova dvojica da budu predstavljena. Brendan radi non-stop.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ok, samo sam se ja istripovao da li sam nekog zaboravio .
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pa uracunao sam vec Mignoleta i Luisa Alberta, obice mi se to o glavu...

                      Da se od Carrolla i Reine uzme 30m (15m each) i mi smo bukvalno u plusu, ostaje lova da se uzme jak igrac cak iako Suarez ne dodje, verovatno stoper, ali mozda cak i Mkhitaryan.
                      Sta ti je danas? Prvo Dani i Staridz, sad ovo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Pa uracunao sam vec Mignoleta i Luisa Alberta, obice mi se to o glavu...

                        Da se od Carrolla i Reine uzme 30m (15m each) i mi smo bukvalno u plusu, ostaje lova da se uzme jak igrac cak iako Suarez ne dodje, verovatno stoper, ali mozda cak i Mkhitaryan.

                        Gresis Nash, njegovi pasovi su fenomenalni, zato je jedno vreme bio duo na sredini sa tvojim bratom Fernandinhom i delovao kao play. Willian je ipak bio vise razbijac po krilu nego kreator. Zato Mkhitaryan najbolji igrac Shakhtara, i proglasen za najboljeg u ligi, iako ces ti opet reci Fernandinho.
                        ako budete Reinu prodavali za 15m onda on sigurno neće u Barsu preći....

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Sta ti je danas? Prvo Dani i Staridz, sad ovo.
                          Jako sunce danas...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Freshko ima li novosti vezanih za deal sa Ooredoo-om? Ako do toga dodje, verujem da Brendan dobija jos kesa za pojacanja.

                            Originally posted by Freshman91 View Post
                            Gresis Nash, njegovi pasovi su fenomenalni, zato je jedno vreme bio duo na sredini sa tvojim bratom Fernandinhom i delovao kao play. Willian je ipak bio vise razbijac po krilu nego kreator. Zato Mkhitaryan najbolji igrac Shakhtara, i proglasen za najboljeg u ligi, iako ces ti opet reci Fernandinho.
                            Dobar pas ima ali u LS nisam video neku vanserijsku lucidnost koju spominjes i koju su prikazali prvenstveno Vilijan a potom i moj brat. Vilijan je u sustini 10-ka ali igrao je krilo, tacnije bio prikazan na grafici tako. On i Henrik su se dosta rotirali i radili ono sto bi Mata i Oskar trebali bolje da rade u Celsiju, sto verujem da ce Murinjo srediti.

                            Fernandinjo najbolji u skoro svim mecevima u LS sto je jedino pravo merilo za Sahtjor koji u Ukrajini uzima 100 bodova od mogucih 90.

                            Ako Henrik ume da izmisli pas cesto, do jaja ali ponavljam, to nama i ne treba toliko. Nama treba sve ono sto sam ranije gore naveo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema nista, sve je tiho u vezi toga...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dodao bih za Mkitarjana jos jednu stvar, majstor duplog pasa i kombinovanja na malom prostoru. Savrsen fit, po mom misljenju mnogo bolji od Eriksena kojeg priziva najveci broj navijaca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X