Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Kaze Sky 7,7m funti, nije to uopste mali novac...
    Ja sam počeo da verujem Rodgersu.Ubo je sa Sturidgeom i sa Coutinhom samo tako.Ovog Aspasa sam gledao par puta,bolji je na krilu i po meni bolji i od Asaidija i naravno od Downinga.

    Comment


    • Ne sumnjam da je bolji, ali koliko je dobar, to cemo videti, nadam se da ce nas prijatno iznenaditi.
      Mene vise zanima da li cemo Luisa Alberta dovesti, kako cenim da momak moze opasno da pojaca ekipu, kao za Coutinha sto sam mislio. Bitno je da se radi, evo Aspas i Toure a jos nije jul poceo kao oficijelni pocetak transfer roka. Ozbiljno sve shvata Rodgers...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ako ostane Zuba, Liverpool je u prvih 6 sigurno.Za više će biti potrebno i sreće, koja je neizbežan faktor zadnjih par sezona u PL.

        Comment


        • Čuo sam da je ovaj Aspas prilično temperamentan momak, koji ume da pravi probleme, čak je, kažu bio suspendovan 4 meča zbog udaranja glavom protivničkog igrača. Ne znam koliko je to dobro po nas. Već imamo jednog takvog u timu
          Last edited by Nightbird; 14-06-13, 13:36.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Liverpool’s signing of Iago Aspas is being blocked by the Spanish Football Federation in a legal row over the player’s representation.

            And according to emails seen by MirrorSport, Kop managing director Ian Ayre continued to negotiate with unauthorised agents over the deal even after discovering that he was not dealing with the player’s official FIFA-licensed representatives.

            Aspas has a representation agreement with Jorge Santome and Carmelo Vicente until 2014, but attempted to force through a move to Anfield by enlisting the help of Barcelona-based agency PromoEsport.
            E svasta...

            EDIT: Big update, oglasio se Musker...

            Joseph Musker ‏@Musker_LFC 4m
            Liverpool will lodge their first bid of £12m, rising to £14m for Schalke centre back, Kyriakos Papadopoulos by Tuesday.
            Deal is still on...
            Last edited by Freshman; 14-06-13, 18:31.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll 11m
              #LFC optimistic about signing Ukrainian Henrikh Mkhitaryan via Andy Hunter (Guardian) http://m.guardian.co.uk/football/201...ikh-mkhitaryan
              Koliko mi ovo deluje nemoguce, ali Andy Hunter zna znanje. Plus, Telegraph i jos par su objavili slicnu pricu, gde ima dima, ima i vatre...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Liverpool set to agree £10m fee for Sunderland’s Simon Mignolet after initial bids of £6.5m & £9m rejected by blackcats. [Sunderland Echo]
                Prema svemu sudeći Mignolet bi mogao biti novi član Liverpoola. Odličan posao bi time napravili jer bi dobili golmana na duži vremenski period za 10 miliona. Sumnjam da bi Begovića mogli pokupiti ispod 15-ak miliona.
                Ovo bi moglo značiti i odlazak Reine budući da je Inter odbio Barceloninu ponudu za Handanovića, teško da će Katalonci slati novu, a moguće da je drugi pik Reina. U tom slučaju tražiti novac i nekoga sa one poduge transfer liste na kojoj su između ostalih Tello i Thiago.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ako dodje bicu extremno zadovoljan...Plus Belgijanac, sa njima ne mozes da omasis u poslednje vreme... Mislim da dolazi da Pepeu bude konkurencija, dobro je to iako je i Jones dobar golman...

                  Billy Liddell ‏@Liddellpool 46s
                  Luis Alberto has moved a step closer to joining #LFC after his agent confirmed talks have taken place over a potential transfer.
                  A i ovaj momak je blizu...
                  Last edited by Freshman; 15-06-13, 11:22.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Billy Liddell ‏@Liddellpool 54m
                    #LFC have offered £8m and Sunderland's asking price is £10m, an agreement is expected to be reached in the coming days. #Mignolet BBC




                    Sánto ‏@Zizouology 40m
                    Luis Suárez: "Liverpool want me but I ask respect for all the stuff that has been said because my family are suffering"

                    Sánto ‏@Zizouology 38m
                    Luis Suárez: "If I want to sign for another club, Liverpool should listen to the offer and they will. The word of the player is important"
                    Umukni manijace vise...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Mislim da dolazi da Pepeu bude konkurencija, dobro je to iako je i Jones dobar golman...
                      Stvarno mislis da je realno da imate Rejnu i Minjolea?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Stvarno mislis da je realno da imate Rejnu i Minjolea?
                        Tako stvari stoje, deal je iminentan, a Reina rekao da ostaje... Barci ostaje Valdez, tako da ono, ne vidim sto ne bi, samo je pitanje ko bi tu bio kome back up. Delovalo je i meni nerealno na pocetku, ali sada i ne toliko.

                        BR gledao Mkhitaryana protiv Danske, msm da je on taj back up ako ode Suarez, a kako ovaj govori i ne prestaje da kenja, jos cu da ga zamrzim. A stize i ovaj momak iz Barcelone B. Jos samo kad bi stopera doveli...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne vidim poentu iskreno da Minjole dolazi da bude bekap, kao i da Rejna ostane da bi bio bekap.

                          Obojica su prvotimski golmani.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako Minjole dolazi, Pepe ide samo je pitanje gde. Jedno je ono sto igraci pricaju a drugo situacija koju jasno vidis.

                            Izmedju te dvojice bez sumnje biram Minjolea.

                            Ako se Kerol proda za tih 15 miliona, ima onda para i za Henrika cak i ako ode Suarez. A ne vidim kako to ovaj moze da ga menja, totalno razliciti igraci u svakom smislu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Ne vidim poentu iskreno da Minjole dolazi da bude bekap, kao i da Rejna ostane da bi bio bekap.

                              Obojica su prvotimski golmani.
                              Pa Mignolet sigurno prelazi u veci klub kako bi konkurisao za Belgijski tim na WC 2014 pored Courtoisa, sigurno on kad bolje razmislim nece biti back up, ali ostaje pitanje sta ce biti sa Reinom. Oni ne razmatraju nikakav odlazak i po njegovim recima i po recima njegovog agenta, tako da ono videcemo...

                              Carroll nikako da ode u pm. A sto se tice Mkhitaryana, nisu oni toliko razliciti Nash. Menjao bi ga ovaj na drugi nacin... Bitno je da imamo zamenu u rukavu za Suareza, uz Danija, Sturridgea i Borinija imas tri napadaca i Mkhitaryan kao neki cetvrti izbor.

                              Htedoh reci Aspasa, a pomenuh Danija dvaput...
                              Last edited by Freshman; 15-06-13, 14:00.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pa Mignolet sigurno prelazi u veci klub kako bi konkurisao za Belgijski tim na WC 2014 pored Courtoisa, sigurno on kad bolje razmislim nece biti back up, ali ostaje pitanje sta ce biti sa Reinom. Oni ne razmatraju nikakav odlazak i po njegovim recima i po recima njegovog agenta, tako da ono videcemo...

                                Carroll nikako da ode u pm. A sto se tice Mkhitaryana, nisu oni toliko razliciti Nash. Menjao bi ga ovaj na drugi nacin... Bitno je da imamo zamenu u rukavu za Suareza, uz Danija, Sturridgea i Borinija imas tri napadaca i Mkhitaryan kao neki cetvrti izbor.
                                Poceo i ti kao Djura sa Dzigijem i Ninkovicem.

                                Kako nisu razliciti. Suarez dribler, egzibicionista, genijalac, umetnik, potez igrac, ne tako brz ali skillom to nadoknadjuje, veliki ego, psiho i sta sve ne. Henrik skolovan igrac, racionalan, radi ono sto treba za tim, ne davi loptu nikad, miran, povucen, brz. Jedino sto im je zajedicko je borbenost i donekle taj radijus kretanja ali nema to niko kao Luis. Suareza na pravi nacin + da idemo gore na tabeli mogu da zamene samo igraci koji nisu dostupni poput Rojsa. Neke stvari ce morati malo da se modifikuju njegovim odlaskom a Henrik ako dodje nece biti nicija zamena vec igrac koji dolazi da donese novu dimenziju i unapredi igru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X