Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Ne znam sta je ovo trebalo Toresu,gori ce biti od Adebajora kada je presao u City.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Pokusava maneken da se ulize navijacima Chelse-a,ali trebao bi da zna da nikad vise u zivoto nece bodren kao sto je bio na Anfieldu.
      Evo malo slika od novih pojacanja:




      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Meni su jos nejasnije izjave onog tipa .

        " Ovo je plafon , dosao sam u veliki klub , od Chelseaa nema vise. " Isto kao da presao iz Wigana , a ne iz Liverpoola , pa govori da je presao u puno veci klub , stvarno ne znam sta hoce da postigne ..

        Da li mu je cilj da ga svi mrze totalno iz Liverpoola ili sta vec , ne znam :/

        Carroll momce , svaka cast &8@^J

        To sam i prije htio da napisem , ali zaboravih

        Zao mu je sto je otisao iz Castlea , a ovako je bio veseo pri potpisivanju ugovora , te niko nije mogao primijetiti da mu je zao Castlea , profesionalizam

        Svaka cast majstore i sretno !
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Mogu se ljutiti navijaci Chelse-a koliko hoce,ali on je presao u manji klub,u ovom trenutku je Chelse-a jaci od Liverpool-a,ali nisu ni 1/10 onog sto je Liverpool,tako da je on u zabludi da je presao u najveci klub i da nema dalje.Najjaci su mi komentari navijaca Liverpool-a:trebao bi cuvati zenu sto dalje od Terry-a i cestitaju Konchesky-u sto je presao u klub koji ima 2 titule Europe,a Torres je presao u klub koji je jos bez titule.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Liverpul ce biti jeben sada,Kerol i Suarez jeben napad,jedva cekam da vidim Suareza da li ce da mjesa i ovdje odbrani i da li ce da trpa.
            Da li je Kerol zdrav,da li igraju sutra obojica?
            Da li Tores igra danas?
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Ma retko koji stranac moze istinski da voli neki strani klub,recimo 1 od 10...tako je i sa Toresom,dvolicna osoba,pickica drugim recima,sta da kazem osim da ce vreme pokazati da li je bio u pravu,a nadam se da nije....Isto tako JC rece sinoc ni da nam ga vrate dzaba nazad ja ga ne bih uzeo
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Torres ne igra danas 100%,Suarez bi trebao igrati sutra,a Carrolla ce ja mislim Kenny cuvati za utakmicu protiv Chelse-a jer jos nije 100% spreman.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Lepo sam rekao da bi bilo dobro da Suarez predje u L`pool, i to se obistinilo
                  UP THE VILLA!!!

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Liverpool je ispao mnogo pametan u ovoj situaciji.Jos Young na leto i imace najbolji napad,a Torres i Drogba ce se uskoro posvadjati jer ce jedan morati na krilo,a nijedan to nece hteti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ljudi Liverpool osvaja sledece godine Premier ligu,nema ih ko zaustaviti...Manchester im nista nece moci,sta ce omladinci Giggs i Scholes,a bogami ni Chelsea,nece tu vise biti hemije u timu. $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                      Kada bi Young i jos jedan solidan stoper dosli tu bi bila sigurna titula. +*@WT*48*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Ne znam kako vi , ali ja jedva cekam nedjelju

                        Oni kad bi doveli Coentraoa i Mertesackera ( lupam ) imali bi bas , bas tim za titulu ..

                        S tim da Aurelio nije los , sto znaci da LB i nije prioretiet , ali stopera mora doci .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Kad bi dobili u nedelju ja bi mogao i umrijeti onda $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Dobice to Liverpool. @(*6sd$%

                            Odlican smo posao napravili,ali nema stajanja.Treba nam desno krilo,stoper,levi bek i 2 veznjaka,jedan u prvoj i jedan na klupi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Nemoj JC da umires, zivot je pred tobom. Imate odlican tim, jos vam jedan vezni treba i jedan stoper, nekako bi vam Neven dobro dosao $#^%RT
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Necu jos sam mlad $#^%RT ,ja mislim da nam jos treba lijevi bek,i desno i lijevo krilo i jedan zadnji vezni za klupe,a stoper po meni ne treba imamo tu Kelly-a i Agger-a i na klupi Skrtel-a i Carragher-a.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X