Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Tu ce sve da se vidi ako bude igrao

    Ako zabije go , u Chelseau ce odmah postati kralj , a u Liverpoolu vjeroatno najomrazeniji lik na svijetu .

    Ja ocekujem paklenu utakmicu , ali bas paklenu , toliko igracina po prvi put u novim klubovima &8@^J &8@^J
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Ako zabije gol,sta mislite hoce li se radovati? (%fsd%&amp;j
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Ma ja licno ne vjerujem , jeste da mu je ovo bezobrazan potez poprilicno , ali fin je ono momak
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Joe ne misli tako $#^%RT $#^%RT
          Videcemo hce li u opste biti u prvih 11 &amp;+I}\
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            liver je napravio posao stoljeca sto je prodao igraca koji je vec duze vrijeme van forme a od stare slave se ne zivi .dosao je suarez i carol gladni golova koji ce donjet zivosti u ekipi.

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=bice link=topic=2667.msg240236#msg240236 date=1296513351]
              Joe ne misli tako $#^%RT $#^%RT
              Videcemo hce li u opste biti u prvih 11 &amp;+I}\
              [/quote]

              Prica se da je stavljena klauzula u ugovor da ne moze igrati sad u nedelju,a meni je svejedno i ako zabije go hoce li ga slaviti ili ne,samo bi ga dodatno zamrzio ako proslavi (samo ne znam jel moguce da ga vise mrzim).

              EDIT:http://www.liverpoolfc.tv/

              I Suarez i Caroll potpisali na 5 i po godina +*@WT*48* .Suarez dobio broj 7,a Caroll 9 and he is our new number nine.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                ispali su zesci sabani, prodali toresa za 50m i onda za skoro iste pare doveli andyja(koji realno ne vredi ni 15m) fghj48d &amp;*#GI(]
                na stranu sto ni tores ne vredi 50m, al ako su ga vec prodali za toliko, nisu trebali skoro sve te pare da daju za coveka za kog je samo pitanje dana kad ce da zaglavi u tvorza $#^%RT
                a sto se tice suareza, nisam bas optimista da ce se uklopiti , suvise je &quot;svilen&quot; za premier ligu I#^@8

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Jesi ziv carter ne das se vidjeti $#^%RT .Jeste puno para,ali morali smo dovesti kvalitetnog napadaca,a nismo imali puno para pa smo se morali izvaliti za Caroll koji jeste skup,ali ima sve predispozicije da bude vrhunski igrac kao i Suarez.

                  Nekad:



                  Sad:


                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg240295#msg240295 date=1296517366]
                    Jesi ziv carter ne das se vidjeti $#^%RT .Jeste puno para,ali morali smo dovesti kvalitetnog napadaca,a nismo imali puno para pa smo se morali izvaliti za Caroll koji jeste skup,ali ima sve predispozicije da bude vrhunski igrac kao i Suarez.

                    [/quote]
                    ma evo kao ziv sam $#^%RT
                    pa za 35m je komotno mogao da se dovede aguero, koji je zmaj od napadaca &amp;+I}\

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Oni su odbili za Aguera od Chelsea 45 miliona.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        e onda nista $#^%RT al ne znam ko ce atletiku na ovu &quot;nestasicu&quot; da da vise novaca... mozda cekaju da im city ponudi 100m &amp;*#GI(]

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Cujem i Adams potpsao dobro.
                          Sto se plavokose princeze tice nek ide gde hoce,Celsi je uvek bio i uvek ce ostati govno.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Adam nije potpisao,a evo sta je Torresu zelja za vikend:

                              It is like the destiny. It is not perfect for me but we will see what happens and I only have good words about Liverpool. They made me a top player and gave me the chance to play at the top level. I will never say anything bad about Liverpool, I have been very happy there, but now the history is different and I am playing for Chelsea. If I have the chance to play I will do my best for Chelsea and hopefully I can score.

                              Neces gleadati taj film,samo mi je zelja da zabije go a da Liverpool pobjedi pa da vidimo kako ce proslaviti,jel dotakao dno.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Kakav dvolicnjak , fuj !

                                If I have the chance to play I will do my best for Chelsea ,

                                Da se tu zaustavio rekao bih oke , ali ovo dalje je odvratno !
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X