Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AjaxFanzone.NL ‏@AjaxFanzoneNL 4m
    Liverpool gaat binnenkort een bod doen van 30 miljoen euro op Toby Alderweireld en Christian Eriksen. #AJAX
    Retweeted by Jack Sear
    U prevodu LFC uskoro šalje ponudu od 30 miliona za Eriksena i Alderweirelda.

    Comment


    • Luis Alberto has reached an agreement with Liverpool on a four-year contract. [Mundo Deportivo]
      Izgleda da smo i Luisa Alberta zavrsili. Ne znam o kakvom se igracu radi, ali procitao sam negde da Rodzers prati njegov razvoj nekoliko godina u nazad. Verujem da zna sta radi.

      Comment


      • Cini mi se kao novi Dani Pacheco.

        Comment



        • Pa veoma je talentovan i perspektivan igrac, igra na poziciji krila. Alberto je protekle sezone bio na pozajmici u Barseloni B gde je postigao 11 golova i imao 17 asistencija.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • evo kako je riješen gostujući dres



            Comment


            • Sam Allardyce: "At this moment in time, our first priority is signing Andy Carroll, if we can."

              Source: (This Is Anfield)

              Comment


              • Peticija za promjenu 2 i 3 dresa

                https://www.change.org/petitions/war...4-season#share

                Comment




                • Navodno slika Aspasa koji je stigao u Liverpool na medical...

                  Spoiler


                  Tesim se da ce lepse izgledati na terenu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...o-Ronaldo.html
                    Ne volim ovakve vesti.
                    Mozda se sad Henry otvori i kupimo Ronalda.

                    Comment


                    • http://www1.skysports.com/football/n...tay-at-Anfield

                      Suso ostaje još na Anfieldu. Mada mislim da bi mogao na pozajmicu barem jednu polusezonu jer sumnjam da će dobiti više prostora za igru. Još ako stigne neko pojačanje (a vjerovatno hoće), Suso će dobijati minutažu na kapaljku i mislim da je bolje da ide na kaljenje negdje.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Суарез: ''Ни храна за псе коју ми дају у Ливерпулу, није довољна да останем''

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Суарез: ''Ни храна за псе коју ми дају у Ливерпулу, није довољна да останем''
                          A gde si to video ??? Koliko puta treba da se kaze da se izvor necega mora postaviti.
                          Last edited by Freshman; 12-06-13, 14:57.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            A gde si to video ??? Koliko puta treba da se kaze da se izvor necega mora postaviti.
                            Фора матори,фора..

                            Comment


                            • Veoma, veoma, veoma glupa fora.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment



                              • Srećan ti rođendan majstore, da si nam živ i zdrav, i da nastavis da pružaš fenomenalne partije
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X