Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji crni Muriel, ne moze on da menja Luisa sile nema. Moze ustvari ali ostajemo na 7. mestu u tom slucaju.

    Koliko sam ja razumeo, Luis nije rekao da zeli da ide vec je naveo koji bi razlog bio ako bi eventualno jednom otisao. Mislim da je tu jos godinu dana pa da ide ako ne udjemo u LS.

    Real ceka novog trenera pa ce tek onda da kupuju po svom obicaju a za Suareza nisu zainteresovani. Liverpul je u nezavidnoj poziciji i kao klub i ovakve price su normalne, a navikli smo da se sve izvlaci iz konteksta. Na kraju krajeva, Mole, Tony i Macca kazu da ostaje jos godinu dana a znamo koliko su realni, nekad mozda i previse skeptici.
    sigpic

    Comment


    • Ne moze odmah, ali posle jedne sezone ko zna. Potcenjujes ga, momak stvarno ima smisao za igru, i ume da bude vrlo kreativan u polju, moze i na krilo da cepa, bas bas vrhunski potencijal. Cenim da je ove sezone mogao 20 komada da uvalja da ga nije sjebala povreda na pocetku...

      Bliski izvori govore da je se deal sa novim sponzorom privodi kraju...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nece Suarez nigdje ove sezone ali vec sljedece napusta jer Liverpool nece opet igrati ligu prvaka.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Nece Suarez nigdje ove sezone ali vec sljedece napusta jer Liverpool nece opet igrati ligu prvaka.
          Pa kad sve znas, koja je poenta gledanja sledece sezone ??? Stvarno nam nisi trebao "spoil-ovati", sad kad znam ne gleda mi se sledeca sezona...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ne znam,predpostavljam.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa kad sve znas, koja je poenta gledanja sledece sezone ??? Stvarno nam nisi trebao "spoil-ovati", sad kad znam ne gleda mi se sledeca sezona...
              Nemoj da gledas, ali mozes da odigras tiket. Singl, uplata jedna plata/skolarina ili sta vec .
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Nemoj da gledas, ali mozes da odigras tiket. Singl, uplata jedna plata/skolarina ili sta vec .
                To ti je dobra ideja, uplaticu ovo sto sam spremio za pola skolarine, jos ako upadnem na budzet, win win situacija...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • You could remove Suarez 23 goals in the league this season and Liverpool will still have more league goals in 12/13 than in 11/12. #Rodgers
                  Koliko je samo tim ofanzivno napredovao, odbrana da se sredi i bice to jos bolje. Papa se vise ne pominje toliko, bas je tiho, dobro je to, I guess...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • AnfieldMole ‏@AnfieldMole 24m
                    Moles weekly round up, if
                    #Reina goes then #Begovic lined up to replace him #LFC

                    #Atsu deal very much on but we will have to wait till he comes back from international duty #LFC

                    #Aspas will happen only hurdle left is how much we will end up paying , all depends if Celta Vigo get relegated or not #LFC

                    #Billy Hogan to taker over the role of CEO of #LFC

                    #Papa deal gone quiet but plenty of negotiations going on behind the scenes #LFC
                    I posle objasnjenja da Stoke zeli da zadrzi Begu, Moley je uveren da ga dovodimo ako Reina ode. Atsu i Aspas dolaze kao igraci za rotaciju, a za Papu sam ja vec rekao jos u prethodnom postu.
                    Ovo za Hogana mi je novost, dakle smenjivanje Wernera. Hogan je poznat po tome sto je za FSM(Fenway Sports Managment) i Red Soxe obezbedio jake sponzorske ugovore. Znam da je postao nedavno glavni sef kada je "komercijala" kluba u pitanju, ali eto...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Liverpool are closing in on a 19 Millions Pounds for Münich Striker Mario Gomez. [ according to German newspaper Bild ]



                      P.S. Samo ja od Scousera pisem, nema Merlina, nema Boshka, nema Nashka, niti ovih novajlija...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nema toga na Bildu Freskaro. Ne vidim tu vest.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ma kakav Gomez, necemo dovoditi nikakvog visokog spica dok je Brendan trener.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Nema toga na Bildu Freskaro. Ne vidim tu vest.
                            Kazu i Kicker objavio, vidi i tamo za svaki slucaj... Mada je ovo takva patka da ja nemam reci.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Evo Fresko da napisem i ja koji red da se ne osecas usamljeno.

                              Generalno jako sam se smorio zbog cele ove situacije sa Suarezom. Ne bih voleo da ode kao ni niko od nas ovde predpostavljam. Jako sam skeptican po pitanju da li cemo ga gledati i sledece sezone u crvenom dresu. Mislim da se samo ceka Real sa pravom ponudom i on odlazi. On nam je jedini igrac kojeg trenutno imamo u rotaciji za kog mozemo da kazemo da je svetska klasa. On je ujedno po meni bio i jedan od mamaca zbog kojeg bi potencijalni novi kvalitetni igraci dosli da igraju za Liverpool i pored toga sto necemo igrati evropu sledece sezone. Uz recimo dva, tri nova igraca o kojima smo pricali prethodnih nedelja pored Suareza imali bi bas respektabilnu ekipu, koja bi mogla da se bori za top4. Ovako nisam siguran, malo mi je splasnuo onaj pocetni optimizam kad su se sva ona nova imena pojavila. Izmedju ostalog i zbog toga sto smo doveli Aspas-a, koji mozda i ne bude lose resenje na kraju krajeva, ali mi smo u poziciji da moramo juriti top igrace. U suprotnom ako ne obezbedimo LS naredne godine i ovo malo igraca koji vrede zatrazice isto sto i Suarez ako ne sledeceg onda onog tamo leta, tu mislim na Kutinja, Agger-a itd...

                              Suarez me je takodje malo razocarao iz razloga sto je on generalno sam kreirao svoju sudbinu i imidz u engleskoj raznim ispadima i glupostima koji su nam svima poznati. Sad izlazi sa izjavama i prica kako su nepravedni prema njemu kako bi voleo da napusti englesku samo iz tog razloga, iako je tokom cele godine pricao drugu pricu i sto je najgore od svega bukvalno se sam nudi Realu, sto me je najvise i iznerviralo u celoj prici. Napravio si sranje decko, ujeo si igraca, mislim sta da ocekujes drugo od medija koji su te bukvalno jedva cekali na zub, a i sam si znao da je tako. Na kraju cu pomisliti da je namerno ujeo Ivanovica kako bi popio suspenziju i imao izgovor da ode na kraju sezone. U fazonu razumite me... Ne znam mozda gresim. U svakom slucaju bice mi jako zao ukoliko ode.

                              Sto se tice love ne bi trebali da ga damo ispod 50 miliona. I taj stav kluba mi se jako dopada.

                              Gomez pa sta ja znam, ne bi imao nista protiv iskreno.

                              Comment


                              • Sledeca sezona je jako bitna za nas i mislim da ako tu useremo da cemo opet bukvalno da krenemo iz pocetka i da se vrtimo u krug u nedogled. Ne mogu da vjerujem sta se ovo desava sa klubom. Ako sad puste Suareza(za bilo koju sumu) postajemo klub koji nema moc da zadrzi vrhunske igrace, pa ih prodaje bogatijim i boljim klubovima a o dolasku tih vrhunski igraca mocemo samo da sanjamo. Jos jedna stvar me nervira kod Liverpula a to je trosenje novca na igrace u pokusaju, pa zar je nemoguce da se svaki prelazni rok dovede bar po jedan vrhunski igrac (a ima se novac) i uz postojece igrace u klubu imas za 2-3 godine dobar tim (za jbenu 4 poziciju) a onda je sve lakse.

                                Sto se samog Suareza tice jako mi je drag i bilo bi mi zao da ode kao i vecini ovdje. A sto se tice njegovog ponasanja i toga sto ga mrze u Engleskoj pa sam je kriv od samog pocetka od one suspenzije zbog vredjenja Evre pa preko pokazivanja srednjeg prsta navijacima (mislim) Fulhama do ujedanja Ivanovica, pa sta je mislio da ce da ga vole...
                                I ko mu je najvise pruzio podrsku nego navijaci njegovog kluba a on ima je govorio da zeli da postane legenda kluba a sad na prvu zabacenu udicu Reala im zabija noz u ledja i zeli da ode. Po meni je bolje da ostane da stisne zube i da pokaze sta zna jer nigdje nece imati bolji tretman nego kod nas a pogotovo ne u Realu jer ce ga prodati na prvu njegovu glupost ili losu sezonu a ovde moze da postane legenda bas zbog tog njegovog temparamenta ali ja mislim da ce on da izabere Real.
                                Eto da i ja nesto napisem fresko.
                                Redovno vas pratim ali nema bas volje da komentarisem jer me ova situacija u klubu bas nervira a nadam se da ce doci bolje vrijeme na Anfild. YNWA

                                Comment

                                Working...
                                X