Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Dosao bi u tom dilu, ugusen je u Realu i prijala bi mu promena.
    Ma gde covece, nema sanse... Mi dovodimo Aspasa, to je nas nivo Evo, opet cemo se povezivati sa Eriksenom, Murielom, Alonsom, a na kraju cemo dovoditi Aspasa, Atsua, i tako te igrace
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      Ma gde covece, nema sanse... Mi dovodimo Aspasa, to je nas nivo Evo, opet cemo se povezivati sa Eriksenom, Murielom, Alonsom, a na kraju cemo dovoditi Aspasa, Atsua, i tako te igrace
      To sto su dolazili razni debili, ne znaci da dobri igraci nisu hteli da dodju vec da je skauting ocajan. Npr. jedan Dembele je najjaci centralni vezni u ligi trenutno, dosao u Totenhem koji je imao da mu ponudi LE isto kao i mi u tom trenutku za 16 miliona krajem avgusta tek kad su odustali od Mutinja. Do tada ga niko ozbiljan nije trazio. Dosao bi kod nas u julu lagano ali mi smo dali milion manje za milion puta losijeg Dzoa Alena.

      Kutinjo je isto bio tako neki igrac, jedva klupa u Interu koji ne zna gde bije pa je bog svim navijacima Liverpula sirom sveta. Nije sve u imenu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        To sto su dolazili razni debili, ne znaci da dobri igraci nisu hteli da dodju vec da je skauting ocajan. Npr. jedan Dembele je najjaci centralni vezni u ligi trenutno, dosao u Totenhem koji je imao da mu ponudi LE isto kao i mi u tom trenutku za 16 miliona krajem avgusta tek kad su odustali od Mutinja. Do tada ga niko ozbiljan nije trazio. Dosao bi kod nas u julu lagano ali mi smo dali milion manje za milion puta losijeg Dzoa Alena.

        Kutinjo je isto bio tako neki igrac, jedva klupa u Interu koji ne zna gde bije pa je bog svim navijacima Liverpula sirom sveta. Nije sve u imenu.
        Nije bas isto tako, Kutinjo je dosao u Inter kao velika nada. Nije se snasao jbg, ali se videlo da ima tehniku vrh, da ima pregled, imao je dobrh partija. Ja sada kada pogledam ovog Aspasa na klipovima (nije relevantno ali nema veze) ne vidim nista posebno..
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Нема теорије да би Реал дао Бензему, можда пре Игуаина. Бензема је промовисао нови дрес Реала за следећу сезону, тај не иде.

          Comment


          • Sta ima veze sto je promovisao dres , to nema nikakve veze ;)

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Nije bas isto tako, Kutinjo je dosao u Inter kao velika nada. Nije se snasao jbg, ali se videlo da ima tehniku vrh, da ima pregled, imao je dobrh partija. Ja sada kada pogledam ovog Aspasa na klipovima (nije relevantno ali nema veze) ne vidim nista posebno..
              Pusti ti to dosao kao nada, imas milion nada sirom sveta. Klipovi nisu nikakvo merilo ako se gleda ozbiljnije. Od Kutinja su prakticno svi digli ruke jer nista tamo nije pokazao, na pozajmici u Spaniji isto jedva neki znaci zivota a sprda se u ovakvom velikanu.

              Ako jedan jebeni Dauning koji je klasican sablonski igrac moze da igra sasvim pristojno za Liverpul, moze da se izvuce nesto i od Aspasa koji solidno zna fudbala. Ima boljih resenja ali moze da mu legne sistem i da se uklopi. Dobro prati igru, ima radijus kretanja, rezonska resenja, ne petlja i samo nek se krece kako valja a Dzerard i Kutinjo mogu da ga spoje s golom. Ne mora to uopste los transfer da bude. Da moze bolje, moze.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Sta ima veze sto je promovisao dres , to nema nikakve veze ;)
                Пази не знам, али нема ми логике ако га продају после промоције. Мис'им није фора према човеку
                Могао је и Игуаин да промовише..

                Comment


                • Originally posted by DelijaHool View Post
                  Пази не знам, али нема ми логике ако га продају после промоције. Мис'им није фора према човеку
                  Могао је и Игуаин да промовише..
                  Nece se to desiti, niti je opcija. Ja sam samo pricao kako Liverpul treba da uradi i posluje uopste. Benzemu da posalju ovamo + pare je savrseno za nas.

                  Pitanje je uopste i da li ce Suarez otici. Nije ovo uopste izvesno niti je iko od ozbiljnijih ljudi potvrdio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by DelijaHool View Post
                    Пази не знам, али нема ми логике ако га продају после промоције. Мис'им није фора према човеку
                    Могао је и Игуаин да промовише..
                    https://pbs.twimg.com/media/BLgv8RvCAAEnlnA.jpg:large
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • То је 'behind the scene' . Хахахаха

                      Comment




                      • Uzivanje!

                        EDIT:Predsjednik Stoke-a izjavio da ne zele prodavati Begovica,ali ako veliki klub dodje po njega sa odgovarajucom cifrom da mu nece praviti probleme.
                        Last edited by Joe Cole 10; 30-05-13, 23:09.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...madrid-1922894

                          Comment


                          • Nikako, malo je ovo/
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ma ne ide Suarez nigde, opusteno ljudi... Mole isto uveren, kaze ako ode ovog leta, gasi nalogna twitteru...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ma ne ide Suarez nigde, opusteno ljudi... Mole isto uveren, kaze ako ode ovog leta, gasi nalogna twitteru...
                                Danasnji citati na Skaju bas i ne deluju optimisticno, pravo da ti kazem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X