Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Ako ce Kolo biti cetvrti stoper onda je to po meni odlicna kupovina.

    Samo me zanima sta ga je privuklo Liverpoolu,platu sigurno ne moze imati kao tamo,trofeje takodjer tesko,ako ce ovde biti cetvrti stoper to je mogao i u City-u tako da je moguce da mu je Rodgers obecao da ce vise igrati.

    Spominju se odlicna pojacanja,samo se nadam da cemo to odraditi sve do pocetka-sredine jula i da se onda na miru mozemo pripremati za novu sezonu.

    Hocu Begovica
    Privuklo ga je to sto mu istice ugovor u Sitiju a drugih ponuda nema pa mu je bolje da bude ovde za 70k nego nigde. A da je zahtevao prvu postavu ili tako nesto, ne bi ga Brendan uzimao. Smesna prica kao i ona da Staridz zahteva klauzulu po kojoj ce biti najistureniji.

    Freshko, ne boj se. Papa je blizu samo da vidimo cifru.
    sigpic

    Comment


    • Jay ‏@Jay82_LFC 42m
      Reliably informed that the club are very confident in securing #Papadopulous - discussions with Schalke & agent have begun #LFC
      Ma ne bojim se, sta bude bice jbg...

      Mole rekao od vrlo pouzdanih ljudi kojima veruje da radimo ozbiljno na jednom deal-u. Kasnije je Musker potvrdio da ozbiljno jurimo centralnog veznog i levog beka, ali ce zavisiti od pristupacnosti, stoper i dalje prva meta. Kada su Mole-a pitali ko je i dodali ime Strootman kao moguce pojacanje, on je odgovorio potvrdno. Ako nekome verujem na twitteru vise nego ikome to je Mole.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Meni je zanimljivo da mediji u Nemackoj ne pisu o Papinom odlasku.Jedino se njegov agent oglasio na bildu.Pisalo bi se mnogo vise da se tu desava nesto ozbiljno, barem je to neko moje misljenje.A vala sigurno bi se njihove lokalne novine oglasile, kao i koji insajder iz bilda.Ovako kada citam vase postove stecem utisak samo sto posao sa Papom nije gotov.

        Because the future of Kyriakos Papadopoulos (21) remains a mystery. [...] The England Requests have Liverpool, Chelsea, Man Utd and Man City Papadopoulos (under contract until 2016) on the note. For committed 22.5 million Euros he can go. But it would have "Dad" first time back on its feet.
        consultant Paul Koutsoliakos told BILD: "We currently have no interest in changing. Kyriakos focuses entirely on being at the start of training there. It is about the plan. "
        Prevod sa google translate.

        Comment


        • Ovo sam vec kacio Maricu, jos juce... Kod njih se niko bitan ne oglasava, ali je celnik iz Schalkea rekao da je ponuda stigla od premierligaskog kluba, jos odavno sam to okacio, skroz si u out-u ricMa. Sokratis u Dortmund, Santana u Schalke, a ko ce iz Schalkea ??? Povezi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma znam ko ide iz Salkea, samo vi zanemarujete druge konkurente.Pre cu verovati nemackim medijima nego bilo kom engleskom kada je u pitanju prelazak nemackog igraca na Ostrvo.Transfermarkt je keva.

            Onaj lik sto se oglasio je njegov agent.

            http://www.transfermarkt.co.uk/en/ge...erater_60.html

            Edit:I tvoj prevod se razlikuje bitnije od ovog sto sam ja nasao jer nigde nije napisano da ne zeli u Englesku.Poenta je u tome danas je tu, za sutra videcemo.

            Edit 2:Svidja mi se kako si ti povezao svoju pricicu sa konsultantom.
            Last edited by Ricma; 29-05-13, 15:26.

            Comment


            • Nisam ja slozio pricu, tako islo na twitteru, a Mole je rekao no big deal, i zaista nije. Ma TM nista ne odredjuje po tom pitanju, oni samo saberu glasine i dodaju onaj stepen mogucnosti.
              Vecina ovih ozbiljnih ljudi je sigurna da su razgovori u toku sa klubom i agentom, a primetio si da se ni BR ni agent Pape nije oglasio, cak ovaj kao satro negira. Msm sve je moguce, ali interesovanje je ogromno od strane LFC, samim tim sto je onaj lik iz Schalkea rekao da je ponuda stigla, a LFC je jedini bas ozbiljni zainteresovan. Na TM veca je mogucnost Pape da predje u City koji jos nema ni menadzera a ima dva-tri standardna stopera.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Billy Liddell ‏@Liddellpool 10h
                #rumour Papadopoulos' father is traveling to Liverpool today #LFC
                Evo zasto je onaj konsultant, a njegov cale agent... Spekulacija izasla sa italijanskog radija, ko zna da l' tu ima istine...

                Neke novine iz Valencie kazu da je deal za Aspasa gotov, 8-9m evra. Je l' ovo mnogo posto zaista nisam gledao Celtu, pa bih molio Akana ili nekog drugog spanskog poznavaoca, da mi kaze je li on vredi ove pare, i da li je uopste dobar. Ne bih da gledam YT video i da na tome zasnivam misljenje. A vidim da samo igra napadaca, ne znam koji ce nam, i to za 9m...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Englezi koji ne znaju nemacki.To je jedini aktuelni info iz Nemacke i to bas od strane bilda koji ma kakav god pusta informacije, zna neke velike vesti da ubode i da do njih dodje prvi.

                  Ne gledaju se samo glasine, o tome treba i bas da se prica tamo, a verovali ili ne vise se pricalo o njegovom prelasku u Siti nego o Liverpulu, doduse pre nekih mesec dana.A taj postotak kod ostvarivanja transfera se ne sabira prosto 2+2, vise ljudi je zaduzeno za to i sigurno dobro razmisle i vode polemiku o tome pre nego sto povecaju ili smanjuju sanse za taj prelazak igraca.U vecini situacija su manje-vise realni tako da su mi najpouzdaniji izvor od svih sajtova.Ja cu samo tamo otici i proveriti da li ima nesto novo, a ne ici na skysport, goal i slicne sajtove kada cu sigurno linkove sa tih sajtova mozda naci sve na jednom mestu.A da bi to skocilo, ne treba postavljati vesti nego i masa treba da prica o tome.A za sada mrka kapa.Ne iskljucujem da ce se to u skorije vreme promeniti.

                  Comment


                  • Ma pusta, ali kasno i obicno od strane nekog drugog sajta, nemaju uvek svoj info. Sky ti je samo za potvrdu, nisu oni toliko brzi da objave u cas da je deal gotov, uvek ce na twitteru biti neko brzi, a kad oni objave, znas da je to to. A goal.com i ostali su sprdnja od sajtova. Meni je TM onako ok po tom pitanju, ali kad bih tamo gledao samo info u vezi tih vesti oko transfera, bio bi u out-u kao sto si ti sada.
                    Da bi dokazao validnost svog info-a, moras gledati dalje od jednog izvora...

                    Viktor Fagerström ‏@ViktorFagerLFC 1h
                    Eriksen: "LFC is one of the clubs that's on a different level than Ajax. It would be very exciting [to join such a club]."
                    Ne zna ni on sta zeli, kao Hazard proslo leto. Poslata ponuda za Atsua izgleda...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ballague kaze da smo prakticno zavrsili Aspasa za 9 miliona.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam koji ce on kurac Liverpoolu najiskrenije
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ballague kaze da smo prakticno zavrsili Aspasa za 9 miliona.
                          Who the fuck is Aspas ?

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ne znam koji ce on kurac Liverpoolu najiskrenije
                            Potrebno je ofanzivnih igraca u rotaciji ali ne Aspas.

                            @Prototype, Iago Aspas iz Selte, prosek igrac.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Potrebno je ofanzivnih igraca u rotaciji ali ne Aspas.

                              @Prototype, Iago Aspas iz Selte, prosek igrac.
                              http://www.transfermarkt.de/de/imano...ler_37501.html

                              Ako je vec htio jeftino rjesenje imao je daleko boljeg izbora(kao ovaj iznad),zbog vas se iskreno nadam da je ovo neka greska

                              Nepotrebno bacen novac

                              Joseph Musker ‏@Musker_LFC 11m
                              Liverpool have agreed a deal to sign Celta Vigo forward, Iago Aspas for a fee of around £7.8m.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Jbg, ne bi Liverpul bio Liverpul da ne zasere nesto u letnjem prelaznom roku. Bitno je realizovati Papu i ostale dobre igrace.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X