Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Joe cole 10 nije ti to nikako fer prema torresu dao je covjek sve za liverpoll svaki igrac zeli sebi dobro i meni je joe cole jedan od najdrazi igraca a igra za reds-e.

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Smjesno je poredit Cole-a i Torres-a,vi Joe Cole-u niste htjeli ponudit novi ugovor,a i on nije 1/5 igraca kakav je Torres.Torres je uvijek imao podrsku sa Kop-a i kad je bio medju najgorim igracima na terenu i bio je ljubimac Anfielda.Prvo podnosi zahtjev 3 dana prije kraja prelaznog roka sto to nije uradio cim je poceo prelazni rok,eto ga u Chelsea i zeli mu da odigra sto manje utakmica.Slazem se da je uradio puno za klub,ali ja ga sad ne bi nazad da nam ga djaba daju.Uvijek ima igraca koji ce igrati za svetinju poput Liverpool-a.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Upravu si za Cola mislim realno si upravu i bjes je uredu ali nikad nemoj nekom drugom kopati rupu jer sam u nju mozes upasti malo serem izvini h5g6k8 ali fakat te razumijem na bjes prema torres-u .PRIDE OF LONDON

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Brate , ne razumijes pljuvanje po Torresu , koji je u trenutku , mozda i najtezem za Liverpool u zadnjih mnoooooooooooogo godina rekao da zeli da ide ?

          Pa uvijek , uvijek sam ga gotivio , gotivim ga i sad , ali je s ovim potezom ja mislim kod svih malo manje gotivljen sad

          Osim navijaca Chelseaa
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              pa ovo je potez godine za liver,ebes toresa vise kad nije ni sjena onog toresa na pocetku kad je dosao u redse,pa mjesto njega dovedeni su fantasticni suarez i sirovina carol @R&amp;}*

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Epa Toresu da Bog da te povrede zaobisle i da bog da dao 10 golova u svom mandatu u Chelziju h5g6k8 h5g6k8


                Neka ga,neka ide,bolje tako nego da je nezadovoljan,to unosi negativnu atmosferu na celu ekipu,a Liverpul ponovo nije potrosio ni dinara na pojacanja....ZNachi na leto ocekujemo transfer bombe @R&amp;}*
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  tores od kako ne farba kosu u zuto,nije isti igrac #%d*

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Suarez,Carrol i Adam su tu. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

                    Torres ide za 50 miliona,samo ne znam da li dolazi neko od napadaca Chelsea?Spominjao se ili Anelka ili Sturridge.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ja sam procitao da je Sturridge otisao u Bolton na posudbu .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Za 50 miliona? fghj48d fghj48d U al su ga precenili.On vredi negde oko 30-ak mozda i manje &amp;+I}\
                        Svaka cast za Suareza i Kerola,Liverpul jos samo da dovede nekog veznjaka umesto mrtvog Poulsena i na konju je &amp;+I}\
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Vjerujte mi rijetko je ko gotivio ko ja Torres-a i kad je bio medju najgorim ja sam govorio da je klasa za sebe i da jedan od najboljih igraca svijeta,ali ovo nisam nikad ocekivao da moze uraditi,a prije mjesec dana se kleo u Liverpool.Prvo smo i zbog njega platili Carolla 35 miliona jer nam je gorilo pod nogama,morali smo dovesti napadaca jer je maneken odlucio skoro zadnji dan da ide iz kluba,da je trazio na pocetku januara imali bismo i vremena naci kako treba zamjenu za njega da ne dajemo 35 miliona.Zna sta predstavlja rivalstvo u Engleskoj,ali ipak se odlucio za ovo.Nedavno je zabijao tom Chelsea-u,radovao se pogotcima i htio se biti sa Terry-em zbog svakog faula,a sad ce to raditi Carri i Stevie-u.
                          Nadam se da ce igrati u nedelju jer imam zelju da ga Gerrard jednim klizecim odvoji metar od zemlje.Za mene on jedna velika nula i krivo mi je sto je otisao,ali sam rekao da ga ne bi vise ni djaba u ekipi,ja zalim za pravim igracima poput Alonsa (koji stalno napominje koliko mu je Liverpool drag,kojeg cesto vidimo na utakmicama Liverpoola),zatim jedan Luis Garcia,Sissoko,Risse i ostali,a sad mi je Torres najmrzi igrac uz Owen-a i Mascherano-a.Ja znam da je ludo bilo ocekivati da ostane u Liverpoolu do kraja zivota,ali ovako hinjski se ponjeti to mu nije trebalo.Zato su samo jedan Gerrard i Carragher koji ce mi uvijek biti najdrazi igraci bez obzira odu li ikad igdje i bez obzira koji igrac dodje u klub.Zbog njega sam dozivio jedne od najljepsih trenutaka uz Liverpool,ali nadam se da ce se to promjeniti dolaskom Suarez-a,Caroll-a i nekih drugih momaka.Sada imam samo jednu zelju,a to je da Torres gleda jednog dana kako Gerrard opet dize trofej Lige Prvaka i slicne trofeje,a da on samo sanja o tome.YNWA
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Sad znas kako je bilo meni kad je Ibrahimovic iz Juventuas otisao u Inter &amp;+I}\
                            Isto kao i Kleo iz Zvezde u Partizan.Fudbaleri igraju fudbal samo zbog para(neki ima izuzetaka),evo dokaza sada.Videcemo kako ce da se snadje u Celsiju i dal i ce igrati u prvoj postavi @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Odakle bre liverpoolu tolke pare za suareza,kerola i gledam neku ponudu za richardsa od 20 miliona funti, plus valjda Charley adam???
                              ODAKLE fghj48d fghj48d fghj48d

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Tako ti je sa strancima,retko ko moze tako zavoleti neku stranu ekipu,najsveziji primer Moreira iz Partizana..Ja Toresa nikad nisam gotivio,voleo sam ga jer je igrao za Liverpul,i postovao jer je klasa...ali mrzim takve pickice od ljudi tako da je stavljen na moju crnu listu &amp;+I}\
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X