Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni ja za to da ide ali ako zeli i ako mora nije prevelik problem kada imas dobar sistem igre.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ima buducnost, kako nema, pored Hazarda, Oscara, Mate, i jos par novih igraca koji ce doci, konkurencija u kojoj on nece izdrzati, ne zato sto je los, vec zato sto jednostavno nece uci u pricu sa tim igracima, kao sto Daniel nije usao, a mogao prvi napadac tima da bude.

      Sto da potrose 80m ??? Taj deo posta ne bi komentarisao, previse je tragikomican.
      Dali ti svarno mislis da Liverpul moze da zavrsi u TOP 4?
      Pritom ce Arsenal i Totenhem savim sigurno da potrose sumu koju sam naveo!
      Moje prognoze sledece sezone 6-7 mesto plafon ako ne potrose ozbiljan novac!
      Last edited by El Nino(9); 24-05-13, 18:52.

      Comment


      • Originally posted by El Nino(9) View Post
        Dali ti svarno mislis da Liverpul moze da zavrsi u TOP 4?
        Pritom ce Arsenal i Totenhem savim sigurno da potrose sumu koju sam naveo!
        Moje prognoze sledece sezone 6-7 mesto plafon ako ne potrose ozbiljan novac!
        Potcenjujes, ali ozbiljno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma jok ja bi voleo da gledam Liverpul u LS,samo gledam realno koliko novca toliko muzike opste poznato!

          Comment


          • Originally posted by El Nino(9) View Post
            Ma jok ja bi voleo da gledam Liverpul u LS,samo gledam realno koliko novca toliko muzike opste poznato!
            Porto ce se sloziti.

            Mnogo povrsno gledas. Potrosice LFC odredjeni novac u prelaznom roku, ali nisu jebeni Wigan, da su 90 miliona eura (odnosno 2 vrhunska i jos koji dobar igrac) od cetvrtog mesta.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Porto ce se sloziti.

              Mnogo povrsno gledas. Potrosice LFC odredjeni novac u prelaznom roku, ali nisu jebeni Wigan, da su 90 miliona eura (odnosno 2 vrhunska i jos koji dobar igrac) od cetvrtog mesta.
              Iskreno sumnjam,koliko vidim onaj Eriksen iz Ajaksa primarna meta Liverpula ide u BVB...ako budu doveli razne Alene,Hndersone onda je sve moguce
              Uglavnom ja sumnjam u top 4,ali treba se nadati
              Last edited by El Nino(9); 24-05-13, 19:00.

              Comment


              • Originally posted by El Nino(9) View Post
                Dali ti svarno mislis da Liverpul moze da zavrsi u TOP 4?
                Pritom ce Arsenal i Totenhem savim sigurno da potrose sumu koju sam naveo!
                Moje prognoze sledece sezone 6-7 mesto plafon ako ne potrose ozbiljan novac!
                Prvo, samo malo obrati paznju na gramatiku da bi post bio uredniji i da to izgleda citko, dobronamerno ovo kazem.

                Drugo, ne razumem zasto ne bi mogao da zavrsi kada je igra u poslednjih mesec-dva bila sjajna. Pogotovo od dolaska dvojca u januaru. Spursi nikad nece potrositi 80m, a sumnjam i da ce se Wenger razbacivati, nije svako Chelsea.

                Trece, potrositi ogromnu sumu ne znaci uvek i dobar uspeh, zato je tvoj prethodni post o tolikom trosenju tragikomican, bez osnova, jer LFC-u sada treba samo jedan odbrambeni igrac i jedan dobar vezni da bi konkurisao za top4, i cak da damo za taj dvojac po 20m (a necemo), to bi bilo 40m. To je povrsno razmisljanje, plitko, usko...
                Potcenjujes LFC debelo ovim postovima, tim koji ima jedan od najboljih napada lige, pogotovo od pocetka januara...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Prvo, samo malo obrati paznju na gramatiku da bi post bio uredniji i da to izgleda citko, dobronamerno ovo kazem.

                  Drugo, ne razumem zasto ne bi mogao da zavrsi kada je igra u poslednjih mesec-dva bila sjajna. Pogotovo od dolaska dvojca u januaru. Spursi nikad nece potrositi 80m, a sumnjam i da ce se Wenger razbacivati, nije svako Chelsea.

                  Trece, potrositi ogromnu sumu ne znaci uvek i dobar uspeh, zato je tvoj prethodni post o tolikom trosenju tragikomican, bez osnova, jer LFC-u sada treba samo jedan odbrambeni igrac i jedan dobar vezni da bi konkurisao za top4, i cak da damo za taj dvojac po 20m (a necemo), to bi bilo 40m. To je povrsno razmisljanje, plitko, usko...
                  Potcenjujes LFC debelo ovim postovima, tim koji ima jedan od najboljih napada lige, pogotovo od pocetka januara...
                  Vidi kako god,JA mislim da Liverpul nema ekipu za top 4. treba tu par-dobrih pojacanja!

                  Sve zavisi sta ce dovesi Aresnal i Totenhem po onome sto sam procitao bice mnogo jaki sledece sezone...Ako me pitas vise bi voleo da gledam Liverpul u LS,nego Arsenal i Totenhem koji nemaju taj pedige Evropski.
                  Last edited by El Nino(9); 24-05-13, 19:16.

                  Comment


                  • Ja kao osoba nekih demokratskih shvatanja postujem svacije misljenje, ali uvek volim da ljudi ako vec iskazuju to misljenje, da potkrepe nekakvim argumentima.

                    Liverpoolu ne treba 80m, vec planski odradjena pojacanja i dobar scouting, i to mozda i ne treba pojacanja u mnozini, vec samo jedno, a to je dobar stoper, koji kako stvari stoje stize za 12-15m, ostalo ce sve biti bonus, ali je Liverpool itekako kompetitivan cak i ovakav. Moras razlikovati Liverpool sa pocetka sezone i ovaj od januara, zato treba videti kako ce ovakav Liverpool izgledati tokom cele sezone.

                    Bez obzira na pojacanja Arsenala i Spursa, Liverpool ce se boriti za top 4, a da li ce tamo i zavrsiti, rano je pricati cak i u ovom momentu. Isto kao sto ne znamo kako ce se dvojac iz Londona pojacati, tako isto ne znamo ni kako ce LFC izgledati tacno, zato je rano...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ja kao osoba nekih demokratskih shvatanja postujem svacije misljenje, ali uvek volim da ljudi ako vec iskazuju to misljenje, da potkrepe nekakvim argumentima.

                      Liverpoolu ne treba 80m, vec planski odradjena pojacanja i dobar scouting, i to mozda i ne treba pojacanja u mnozini, vec samo jedno, a to je dobar stoper, koji kako stvari stoje stize za 12-15m, ostalo ce sve biti bonus, ali je Liverpool itekako kompetitivan cak i ovakav. Moras razlikovati Liverpool sa pocetka sezone i ovaj od januara, zato treba videti kako ce ovakav Liverpool izgledati tokom cele sezone.

                      Bez obzira na pojacanja Arsenala i Spursa, Liverpool ce se boriti za top 4, a da li ce tamo i zavrsiti, rano je pricati cak i u ovom momentu. Isto kao sto ne znamo kako ce se dvojac iz Londona pojacati, tako isto ne znamo ni kako ce LFC izgledati tacno, zato je rano...
                      Dobro videce se u'ostalom koliki je Rodzers kapacitet sledece sezone,jel moze da uvede Liverpul u TOP.4 ili je trener od 7. do 12. mesta!

                      Comment


                      • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ummer-bid.html
                        Losa vest za Navijace Liverpuula.

                        Comment


                        • Ma nece otici sto posto ako vec negde bude isao posle Liverpoola ice u Barcelonu, ali ne ove godine.

                          Comment


                          • Originally posted by El Nino(9) View Post
                            Vidi kako god,JA mislim da Liverpul nema ekipu za top 4. treba tu par-dobrih pojacanja!

                            Sve zavisi sta ce dovesi Aresnal i Totenhem po onome sto sam procitao bice mnogo jaki sledece sezone...Ako me pitas vise bi voleo da gledam Liverpul u LS,nego Arsenal i Totenhem koji nemaju taj pedige Evropski.
                            Po cemu Totenhem moze da privuce igrace kada su naspram Liverpula mali klub, oni jedino mogu pronaci spas u malim klubovima ko sto su proslo leto, jer svaki klub sa vecom reputacijom u Evropi nece njima da prodaju igraca.Oni ce svoje igrace trayiti u Aston Vili, Vest Hemu, Fulamu i slicnim klubovima.Za Arsenal se svako leto prica da ce ozbiljno pojacaju, pa ne ispadne od toga nista.Ne verujem da ce se ista drasticno menjati i ovog leta kada su ova dva kluba u pitanju.Cisto sumnjam da ce i ovo leto da bude revolucionarno.Ni jedni ni drugi nece da potrose puno ni sledeceg leta,Koga god Liverpul dovede, moci ce da se smatra kandidatom za TOP 4.Treba videti i kako ce da izdrze pod pritiskom, posto vise nemaju alibi za neuspeh.

                            Comment


                            • Transfer news: Liverpool leading chase to sign Porto winger Christian Atsu
                              Sky Sports understands Liverpool are leading the race to sign Porto winger Christian Atsu.

                              Sky Sports revealed earlier this week an unnamed Premier League club had tabled a bid for Atsu and it is understood that Liverpool are the team in question.

                              Talks are thought to be continuing between the Reds and Porto as Brendan Rodgers' side look to win the race for the Ghana international.
                              Pominje se cena od oko 2-3m, a momak bi mogao dosta da pruzi...

                              Skrtel izjavio da ce ozbiljno razmotriti sve opcije ako dodju ponude za njega...

                              AnfieldMole ‏@AnfieldMole 1h
                              And regards papa negotiations ongoing we start low schalke go high we will meet in middle 14-15m
                              To je sto se tice Pape, a dil za Ilorija je skoro pa gotov, 3-4m, nikad u zivotu nisam video brzeg stopera, ko Usain Bolt...
                              Last edited by Freshman; 25-05-13, 17:26.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Melly @MelwoodLFC Goodbye Pepe Reina, thanks for the memories.. #LFC goalkeeper has said his goodbyes to staff and cleared his belongings out of Melwood
                                Ako je Barca u pitanju trebalo bi pokupit još nekog igrača od njih

                                Comment

                                Working...
                                X