Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A bas sam hteo Dzejmsa u Junajtedu... Mada kada se SAF povukao, sve njegove zelje su pale u vodu.

    Comment




    • Video sam negde na twiteru da je Suso na pozajmici u Olimpijakosu
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 5m
        Reds begin talks with Schalke over Kyriakos Papadopolous:
        Da ovo polako privodimo kraju...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Da ovo polako privodimo kraju...
          Koja je to zverina u pitanju!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment






          • Inace svaki dan neko novo ime,danas se spominje Piazon:

            http://www.lancenet.com.br/minuto/Pi...924507672.html

            Kao i svake godine,opet se spominje milion imena,od cega je 1% tacno.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Stoke City have dismissed a report linking goalkeeper Asmir Begovic with a summer move to Liverpool.

              It was suggested that the 25-year-old Bosnian was set to link up with the Reds for pre-season training ahead of the new Premier League campaign and he was quoted as saying: "I want to start preparing on July 10, with all the players of Liverpool."

              However, Stoke chief executive Tony Scholes has moved quickly to say there is no truth to the report.

              He told the club's official website: "Asmir's agent rang me as soon as these stories surfaced. He assures me that Asmir doesn't know the Bosnian journalist and has certainly never spoken to him.
              To je ono o cemu sam pricao, nema veze sto je Butland dosao, moze Asmir lagano da ostane...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post




                Inace svaki dan neko novo ime,danas se spominje Piazon:

                http://www.lancenet.com.br/minuto/Pi...924507672.html

                Kao i svake godine,opet se spominje milion imena,od cega je 1% tacno.
                Od toga nema nista Celzi nikada svoje igrace ne daje konkurenciji.

                Comment


                • Originally posted by El Nino(9) View Post
                  Od toga nema nista Celzi nikada svoje igrace ne daje konkurenciji.
                  Ако си написао ово, ако....Стариџ је побегао из Лондона у Ливерпул, нису га ови продали ;)

                  Comment


                  • Originally posted by El Nino(9) View Post
                    Od toga nema nista Celzi nikada svoje igrace ne daje konkurenciji.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Staridz nikada nije imao budcnost u Celziju,Piazon je druga prica!
                      Liverpul ako hoce u TOP 4. morace da ptrose jedno 70-80 miliona inace nista od LS.
                      Last edited by El Nino(9); 24-05-13, 17:45.

                      Comment


                      • Originally posted by El Nino(9) View Post
                        Staridz nikada nije imao budcnost u Celziju,Piazon je druga prica!
                        Liverpul ako hoce u TOP 4. morace da ptrose jedno 70-80 miliona inace nista od LS.
                        Ima buducnost, kako nema, pored Hazarda, Oscara, Mate, i jos par novih igraca koji ce doci, konkurencija u kojoj on nece izdrzati, ne zato sto je los, vec zato sto jednostavno nece uci u pricu sa tim igracima, kao sto Daniel nije usao, a mogao prvi napadac tima da bude.

                        Sto da potrose 80m ??? Taj deo posta ne bi komentarisao, previse je tragikomican.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • indykaila News ‏@indykaila 2m
                          Exclusive: Manchester City to bid for Luis Suarez. #LFC #MCFC
                          Jedna bomba, 45 miliona se spominje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Video sam ovo jos malopre. Indykaila je poprilicno ok izvor, ali ume i on da kiksne strasno, ipak, ako se desi ponuda, videcemo vlasnike na delu koji su bili bas uvereni da zele po svaku cenu da zadrze Suareza ove sledece sezone, Pistolero je isto rekao da zeli da ostane, ali ova ponuda je bas "nepristojna".
                            Moglo bi od tog novca dosta da se profitira, ali ne znam kako bi nasli zamenu dostojnu za njega. Ne bi mogao u ovom momentu posle ovakve sezone da zamislim Suleta u drugom dresu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by El Nino(9) View Post
                              Staridz nikada nije imao budcnost u Celziju,Piazon je druga prica!
                              Liverpul ako hoce u TOP 4. morace da ptrose jedno 70-80 miliona inace nista od LS.
                              Dao covek za polusezonu vise golova nego Tores za celu. Imali spica za narednih 10 godina za Celsi i prodali ga rivalu da sprda sve redom u ligi.

                              Kad je u Luis u pitanju, ako zeli neka ide. Vidimo da moze da se igra i bez njega jer smo konacno ispali pametni i postavili sistem. Najbitnije je prvo dobro isplanirati i naci 4-5 opcija za njegovu zamenu pa videti sta moze da se uzme + od ostatka para popuniti neke druge rupe. Npr. ako Luis ode, za 45 miliona mozes uzeti bas 2 vrhunska ofanzivna igraca da igraju sa Danijem a od onoga sto gazde daju kupiti Strotmana i popuniti ostalo + su tu pare od prodaje Kerola i ekipe sto odlazi. Moze da se napravi dobar tim sa Luisom, moze i bez njega. Ja ga obozavam i voleo bih da madjionicar ostane ali ako ode nije neka tragedija pod uslovom da se napravi jasan plan. Mislim da ne ide, Macca i jos neki pouzdani ljudi kazu isto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako ode nekim cudom(ne daj boze), koga bi mogli da dovedemo i da li bi to bio napadac ili ofanzivni krilni igrac ??? Ja iskreno ne vidim puno opcija, onih bas kvalitetnih, mozda Sanchez iz Barce mi onako jedino deluje fit. Sturridge iako je jebao kevu, nikad mi nece biti ispred Suareza, bar ne jos, a tandem tog dvojca u bilo kakvom pozicioniranju na terenu je fantastican + Coutinho.

                                Msm mozda sam to ja u pitanju jer ne zelim da majstor ode, pa mislim da mozda necemo moci bez njega... Ali okupljamo tim, sirimo "grupu" kako BR kaze, mislim da nije pametno da ga prodamo u ovom trenutku, jer jos ne igramo LS niti Evropu da bi mogli da biramo na pijaci njegovu zamenu, koju mozda ne mozemo naci.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X