Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video sam to malopre, cenim da je novinarska patka, nama je sada napadac najmanje potreban, pogotovo ne za 10m, ne daj boze...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kazu novinari da ce Sturridge dobiti 9-ku kada ode Carroll... Sto se tice Pape, ponuda je poslata od strane engleskog kluba, i celnici Schalkea je razmatraju, sa velikom verovatnocom da ce je prihvatiti... Sad kad ispadne da taj klub nije LFC, bila bi fora, ali deluje mi nemoguce iskreno posle svih ovih navoda najprestiznijih novinara...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • The Times journalist Rory Smith: "A bid for Eriksen might depend on how much Papadopoulos will cost."
        Ne kapiram ovo bas najbolje.
        sigpic

        Comment


        • Od cene Papadopulusa zavisi hocete li pokusati da dovedete Eriksena.
          Ako vas oderu za stopera onda nema nista od Danca. Kapiras?

          Comment


          • Gde si nasao to, ja nmg da nadjem tu recenicu nigde ???

            Verovatno ide ona fraza, pruzi se koliko si dug, ako transfer Pape bude skuplji od 12m, onda mozda nece biti para za Eriksena, ne zato sto LFC ima budzet od 12m, vec zato sto su verovatno prioriteti negde drugde, tipa golman, veznjak, levi bek, zna BR gde su prioriteti, a posle ovakvih igara malog Couta, Eriksen vise nije prva meta...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • A i koji ce im moj Danac pored onakvog Kutinja.

              Covek pokidao prolece. Za 8mil (evra, funti) potencijalni steal decenije.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Od cene Papadopulusa zavisi hocete li pokusati da dovedete Eriksena.
                Ako vas oderu za stopera onda nema nista od Danca. Kapiras?
                Kapiram sad.

                Ajde sto imamo Kutinja, nego ispade da jedino on zna loptu da gurne. Kao da nemamo u Dzerardu jos jednog pas mastera + Luis. Treba pazariti u Ajaksu ali Tobija i Fisera.
                sigpic

                Comment


                • Fischer je nerealan, Toby vise nije aktuelan od kada se Papa povezuje sa nama. Ako bi i on dosao zajedno sa Grkom, Agger komotno moze na klupu, i to sam ozbiljan kada govorim ovo...
                  Mene najvise Strootman interesuje i njegova situacija...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Pretpostavljam da ce Junajted tu da se interesuje dosta, ali ako uspemo da dovedemo Alkantaru, ja bih odmah prepustio Kevina vama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Fischer je nerealan, Toby vise nije aktuelan od kada se Papa povezuje sa nama. Ako bi i on dosao zajedno sa Grkom, Agger komotno moze na klupu, i to sam ozbiljan kada govorim ovo...
                      Mene najvise Strootman interesuje i njegova situacija...
                      Pricam onako sta bi trebalo, znam da nema nista od Fisera.

                      Izgleda su 2 nova stopera Kolo i Papa. Skrtel i Koates idu 90% a Karager u penziji. Sad ne znam oce se dovoditi jos jedan stoper ili tu racunaju na Vizdoma i Kelija.

                      Strotman je tacno to sto nam treba. Verujem da ga BR zeli ali da cekaju da vide koliko ce para dobiti i da prvo hoce da rese pitanje stopera sad kad smo se oprostili od legende.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gde bi mogao Skrtel? Zenit, Rusija generalno? Ili...?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Gde bi mogao Skrtel? Zenit, Rusija generalno? Ili...?
                          Zenit, Anzi, Monako i mozda cak i Siti. Pominjao se i Arsenal ali ne verujem da Venger zeli njega.
                          sigpic

                          Comment


                          • Monako jebote.

                            Evo izgleda da su ova dvojica ladno otisli tamo...
                            sigpic

                            Comment


                            • Rekao BR da racuna na Skrtela, ali znamo svi da je to izjava za novinare, cim dobijemo ponudu od primer 10m, ode on, Rusi su opcija, nisam znao za Monaco, i da izgleda da su ona dvojica stvarno otisla tamo jbt, steta a u neku ruku, bice zanimljiva ekipa Monaca...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Rekao BR da racuna na Skrtela, ali znamo svi da je to izjava za novinare, cim dobijemo ponudu od primer 10m, ode on, Rusi su opcija, nisam znao za Monaco, i da izgleda da su ona dvojica stvarno otisla tamo jbt, steta a u neku ruku, bice zanimljiva ekipa Monaca...
                                BR na sve racuna po medijima, mislim da bi i za Spiringa rekao da je imao dobru sezonu na pozajmici i da ce imati sansu da se nametne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X