Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Jamie Carragher has selected his ultimate Liverpool XI from the players he has shared a dressing room with
    Nema Torresa
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Prioritet vlasnika je finansijska stabilnost samog kluba i poslovanje u plusu, naglasavaju to stalno. Tope dugove koje su nabili oni magarci Hiks i Zile. Hoce da klub bude stabilan dugorocno i ne zalecu se preterano. Sumnjam da ce se platiti klauzula od 17 miliona za Papu, mozda se dogovore za nizu cenu.

      Moze i Eriksen sto se mene tice ali samo nek dodje ozbiljan zadnji/centralni vezni prvo. Ako dodje Eriksen, doprinece igri ali opet ostaje rupa iza njega a Dzerarda ne smemo cediti. Jos je i pitanje kakav ce se vratiti posle ove operacije ramena, mada mislim da nece biti vecih problema i oscilacija.

      Najbitnije je da se napravi dubina u ekipi, duza klupa i da nemamo nijednu rupu u prvoj postavi a trenutno ih je 4. To je prioritet ovo leto a ono tamo posle kad imas dubinu, ako gazde daju 30 milki za budzet lepo to das za jednog vrhunskog igraca i priblizis se samom vrhu.
      sigpic

      Comment


      • Pa vec je ove sezone dosta dug smanjen, da ne pricamo o platama, koje su smanjene za 20m. Kazem ti, vrlo brzo se ocekuje nov sponzor, pricao sam ovde, u pitanju je Katarska firma Ooredoo, a posto ugovor sa Standardom istice, a i oni su u nekoj krizi, treba ocekivati novi natpis na dresu, a ovi iz Katara su veoma ozbiljni.
        Takodje se pominje prodaja prava na stadion, kao sto su to Arsenal, City, Njukara, i ne znam ko jos uradili.

        Dubina se ne moze izgraditi ako ne trosis pare. A nama je u ovom momentu potreban stoper i to mnogo jak stoper. Pregovara se sa Schalkeom, sigurno nece odma' 17m, ali oko 15m-17m, tu bi trebalo da se kotira cena. Allen je placen 15m, vala moze i ovakva igracina da se plati 2m vise bez problema.

        Msm kad bolje pogledas, nije da nemamo dubinu, vezni red je dubok, Stivi, Hendo, Allen, Lucas, Shelvey, ali problem je kvalitet te dubine, a kvalitet se ne moze dovesti za mali novac, mora da se trosi.

        Zanimljivo da se centralni vezni, nikakav ne pominje, sem malo Strootman, i to je to.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Alen i Lukas su smesni, Brendan nije koristio Selvija na pravi nacin a Hendo ima potrebnu cvrstinu ali pitanje je da li moze konstantno da igra dobro toliko disciplinovanu rolu. Holding midfielder koji dobro cita igru i ima eksplozivnost i cvrstinu je preko potreban. Sa takvim igracem ce i odbrana imati manje problema.

          Tobi 8-10 miliona i imas tandem njega i Agera. Onda zadnji vezni, pa krilo/napadac i ako ostane kinte, nek dodje Papa i da se sprdamo.
          sigpic

          Comment


          • A levi bek ostaje Henrike,niko mi ne odgovori na pitanje ???

            Nama treba bas dobar zadnji vezni,da li je neko spomenuo Xabi Alonsa,mada nije to to,valjda,ne znam,treba nam dobro krilo,a voleo bi i Tobya i da dodje Papa,pa da se borimo za Top 4
            Last edited by Победа; 20-05-13, 13:28.

            Comment


            • Originally posted by Pobeda.. View Post
              A levi bek ostaje Henrike,niko mi ne odgovori na pitanje ???

              Nama treba bas dobar zadnji vezni,da li je neko spomenuo Xabi Alonsa,mada nije to to,valjda,ne znam,treba nam dobro krilo,a voleo bi i Tobya i da dodje Papa,pa da se borimo za Top 4
              Ostaje Hoze ali moguce je da dodje neko kao backup jer je on trenutno jedini levi bek u timu. Robinsona ne racunam u nesto ozbiljno, a ni BR.
              sigpic

              Comment


              • Sa ovakvim Hendersonom, nema zime, covek je izdominirao protekla dva meseca, a igrao je veznog, i ofanzivnog veznog (10-ku), i krilo, pokazao je odlican kvalitet.
                Carra je takodje svojim ulaskom u prvu znatno dopirneo da LFC ne primi toliko puno golova, od kraja januara racunajuci pocevsi od Norwicha i utakmica gde je on igrao a ne Skrtel, primili smo 12 golova na 15 utakmica, a o napadu da ne pricam, dali 35 golova od tada.

                Dakle moja poenta jeste vrlo bitna karika u odbrani, a to je dobar stoper, pa tek onda sve ostalo, a verovatno je golman sledeci na listi. A posle ce kako BR bude mislio da treba, ali ovo su poziciono gledano, top mete na leto, apsolutno prioritet broj jedan.

                Ostaje Hoze, a pominje se Digne iz Lillea, a to bi bila ozbiljna akvizicija i za buducnost i za sadasnjost. Hoze bi u tom slucaju mogao lagano na klupi da bude.
                Last edited by Freshman; 20-05-13, 13:35.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Hendo se bukvalno sprdao ovog proleca ali pitanje je da li bi ga BR premestio povucenije ako bi dosao Eriksen. Siguran sam da bi bio bolji od Lukasa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 16m
                    Shalke centre back Kyriakos Papadopoulos, could be sold to Liverpool for €15m. Via @honigstein.
                    Samo daj...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Evo ga i Musker, izgleda je to ozbiljno. Samo sad gristi i pokupiti ga. Ian da ode da zavrsi po obicaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Schalke's Horst Heldt (Sporting Director/DOF type) has admitted to German media he has received offerS from England for Papadopoulos. #LFC
                        Mislim da je stvar jasna...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ako dodje do transfera, cestitam unapred.

                          Prizeljkivao sam ga u Junajtedu vec 2 godine. Strasan potencijal i vec sada, kvalitet.
                          sigpic

                          Comment


                          • Opasan igrac, svaka cast!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • BREAKING: Voetbal International report 3 teams are battling it out for Twente's Nacer Chadli: Juventus, Dortmund & Liverpool."
                              Vi ste se bas prebacili na holandsko trziste .
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobar je Chadli, ali mislim da nije za LFC, i ovaj sistem, dobar je tehnicar i to je to, mentalno je nejak, i ponekad previse sebican i gusi loptu. Ono, bolji od Downinga verovatno, ali nije ni toliko brz, s obzirom da ima nekih 190cm a igra krilo. Sta znam, nisam za njega, mada moze za klupu da bude koristan.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X